2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Bende bu da yeni başladı. Bu gebelikte göğüs ağrım hiç yoktu bi kaç gündür ağrıyo, uçlarına deyince acıyo, yanları ağrıyo
Ayy benim yanlardan gelen ağrı fena ya gündüz iç çamaşır varken birşey hissetmiyorum da yatarken çıkarınca fena 🤦🏻‍♀️ oğlumda böyle değildi mesela hatırlıyorum

Yaa inşallah korktuğun değildir kıyamam ya insan korkar tâbi

Gözünde kararmış demekki 😀 doktor şeker den Uzak durmak lazm demişti senin için iyi oldu diyebiliriz

Aaa cidden mi o zaman kendini tutmaya devam 😝😁

Elimden geldiğince iç çamaşırı takmıyorum salıyorm ama hiç hassasiyet olsun ağrı olsun hiç bir şey yok bende 🙊
Demekki herkeste belirtiler farklı oluyor oğluma hamileyken de hiç bulantım olmadı mesela inşallah bunda da olmaz 😂

Yaa inşallah korktuğun değildir kıyamam ya insan korkar tâbi

Gözünde kararmış demekki 😀 doktor şeker den Uzak durmak lazm demişti senin için iyi oldu diyebiliriz

Aaa cidden mi o zaman kendini tutmaya devam 😝😁

Elimden geldiğince iç çamaşırı takmıyorum salıyorm ama hiç hassasiyet olsun ağrı olsun hiç bir şey yok bende 🙊
Aynen bi de ben tatlı çok aşırı severim, şu an yiyemiyo olmak iyi bana :)

Ayy benim yanlardan gelen ağrı fena ya gündüz iç çamaşır varken birşey hissetmiyorum da yatarken çıkarınca fena 🤦🏻‍♀️ oğlumda böyle değildi mesela hatırlıyorum
Evet iç çamaşırı varken çok fark edilmiyo da geceleri çıkarınca iyice acıyo. Benim oğlumda çok göğüs ağrım vardı. Bu hiç bi şey, onu daha öğrenmeden anlamıştım göğüslerden bi tuhaflık olduğunu. Bunda daha yeni başladı 2-3 gündür

yaaa ne güzel bi yılll kuzuum çok sevindim yaaa sasa ejce selizay sennnn sağlıkla kucağınıza alın inşallahhh
yeni stalklarken gördüüüüm hayırlı olsunnnn bebikoo
Kuzum teşekkür ederimmmm

Bende dün sabah başladı
Memelerim yumusadi dedim 1 saat sonra mide bulantısı basladi. Yemek yaparken kötü oluyorum yiyemedim yemek sadece çiğ sebze meyve yiyebildim
Amanınnn 1 hafta sonra bu kadar şiddetlenirmi acaba bizimde suanlık sabahları öğürmem var

Boşver biz yine de yemeyelim riske atmayip bende cok severim 😕
Benim çiğköfte yalan oldu 😩 ya bende bütün yasaklı seyleri severim boga burcuyum ztn yemek benim için aşktı işkembe ciğer hepsine elveda

Eklentiler

• 69D75E17-1C93-4A32-9B63-28BEDFA6823E.jpeg
    69D75E17-1C93-4A32-9B63-28BEDFA6823E.jpeg
    67,6 KB · Görüntüleme: 53
X