2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
🤷‍♀️ ki çiğ ya zararlı olurmu kızlar bilen varmı çiğköfte yiyemezmiyiz
Etsiz çiğ kofte bisiy yapmaz
Ama yanindaki yeşillikleri yeme o şekilde kendin tekrar yıka canım. Bu komageneler falan zaten bulgur salca falan onda bir sikinti yok
Ha içinde Çin tuzu var o tabi ki zararlı ama çiğ köftenin yasak olma sebebi toksoplazma riski o da etsizde yok

Benim çiğköfte yalan oldu 😩 ya bende bütün yasaklı seyleri severim boga burcuyum ztn yemek benim için aşktı işkembe ciğer hepsine elveda
Bebeğim çiğ etten yapılan çiğköfteden yemediğin sürece bi şey olmaz. Aynı kısır yer gibi, mercimek köftesi yer gibi. Ama dürüm olarak yersen dışarıdan marulun yeşilliklerin falan iyi yıkanması lazım ona dikkat etmek lazım

Hadi ya bende geçen deri ayıtlıyım derken bayagı içinden geçtim tavugun😂😂😂 ama ellerimi cok yıkadım bide limonlada yıkadım sonrada kolonyaladım bildigin ölmüştür heralde bakteriler
Yok sen yine de eldiven tak etle tavukla uğraşırken
Tırnak iclerinden bile kapabilirsin

Hadi ya bende geçen deri ayıtlıyım derken bayagı içinden geçtim tavugun😂😂😂 ama ellerimi cok yıkadım bide limonlada yıkadım sonrada kolonyaladım bildigin ölmüştür heralde bakteriler
Yine de eldiven kullanalım canım riske atmayalım zaten onun içinde test yapıyor doktor

Selam herkese 150 sayfayı da okudum geldim herkese çok hakimim😂 Hepimiz sağlıkla alalım bebişlerimizi kucaklarımıza🤍

Benim sat 11 Temmuz
Beklenen regl tarihinden 5-6 gün önce testte çift çizgi görünce hemen kan verdim.
5 Ağustos beta-hcg 29 çıktı
8 Ağustos beta-hcg 123 çıktı

Doktorum 16 Ağustos için randevu oluşturdu. Gitmeden artışın devamlılığını görebilmek için yarın tekrar kan testi vermeyi düşünüyorum. Umarım her şey yolunda gider🙏🏼

X