2023 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Canım mama degısıklıgınden olabılır ek gıda da almayınca sıvık yapar. Gunde 5 ten fazla yaparsa ısal sayılır. Bence Maflorun toz olanı daha cok işe yarıyor. Bızım buradakı hastanelerde ısal durumlarında dırek maflor toz olanı aldırıyorlar ve de çinko şurup verıyorlar çinko iştahta acıyor.
Benim oğlan da ek gıda almıyor şu ara. Tamamen sıvı yapıyor günde üç dört defa. Acaba ben de alıp kullansam mı maflor 😕

Canım bizim mesai 6. Sukur 5 buçuk değil :KK70: kalktık balkonu temizledik kahvaltı yaptık Lego yapma kitap okuma hepsi tamam. Son yarım saat uykuya😂 afiyet olsun sana da 🫶
Neyse sızden yarım saat gec kalkmısız😁Ohh mıs gıbı her seyınızı yapmıssınız erken kalkmanında guzel yanı

Gunaydın kızlar nasılsınız? Sabah kahvemı yudumlarken sıze yazmak istedim 😀Sabah 6.30 da mesaısı. Sizlerin mesaıler kacta baslıyor 😁
Günaydın 🌞 bizimki de 6’da başladı. Sürekli ağlıyor neye ağladığını bilmiyorum 🤦🏼‍♀️ yemek yemek istemiyor meme istiyor. Memeyi de düzgün emmiyor derdi ne bunun 🐐
Biraz bahçede dolaştıracağım belki uyur da ben de o zaman bir kahve içerim. Son bir aydır aşırı yorgunum 🥺

Benim oğlan da ek gıda almıyor şu ara. Tamamen sıvı yapıyor günde üç dört defa. Acaba ben de alıp kullansam mı maflor 😕
Proboyotık bır zararı olmaz canım al kullan. Acaba isal mı kı salgın var cunku rahatsız dıye de ek gıda almıyor olabılor canım.

Neyse sızden yarım saat gec kalkmısız😁Ohh mıs gıbı her seyınızı yapmıssınız erken kalkmanında guzel yanı
Ne zaman duzelicez normal insanlar gibi sekizde falan kalkıcaz acaba 😂
Günaydın 🌞 bizimki de 6’da başladı. Sürekli ağlıyor neye ağladığını bilmiyorum 🤦🏼‍♀️ yemek yemek istemiyor meme istiyor. Memeyi de düzgün emmiyor derdi ne bunun 🐐
Biraz bahçede dolaştıracağım belki uyur da ben de o zaman bir kahve içerim. Son bir aydır aşırı yorgunum 🥺
Canım gecen ay alin diş çıkarttığı için çok istahsızdı resmen kahvaltıdan başka öğün yemiyordu ishal de vardı doktor reflor ve ocean çinko verdi. Çinko bence cidden iştah açıyor bir hafta kullandık çok iyi geldi bize. Doktoruna bir danışabilirsin

Canım gecen ay alin diş çıkarttığı için çok istahsızdı resmen kahvaltıdan başka öğün yemiyordu ishal de vardı doktor reflor ve ocean çinko verdi. Çinko bence cidden iştah açıyor bir hafta kullandık çok iyi geldi bize. Doktoruna bir danışabilirsin
Canım abısı 2.5 3 yasında ıdı 8 de kalkmaya basladık bazen 9 sonra 2. ye hamıle kaldım yıne basa sardık cunku ıkısı de aynı model😁Çinko bıze de dırek verıyor doktor hem kakayı katılastırıp heö de iştah actıgı ıcın hatta kutu bıtene kadar kullanmamızı ıstedı. Zaten İştahsız bebeklere çinko onerılıyor iştaha faydası cıdden oluyor

Canım abısı 2.5 3 yasında ıdı 8 de kalkmaya basladık bazen 9 sonra 2. ye hamıle kaldım yıne basa sardık cunku ıkısı de aynı model😁Çinko bıze de dırek verıyor doktor hem kakayı katılastırıp heö de iştah actıgı ıcın hatta kutu bıtene kadar kullanmamızı ıstedı. Zaten İştahsız bebeklere çinko onerılıyor iştaha faydası cıdden oluyor
Bak kesin ben de böyle bi şey yaparım tam rahata erdim dediğim yerde 😂😂 allahım iptal iptal iptal
Sen çinkoyu bir tatlı kaşığı mi veriyorsun bebis. İshal dönemi öyle yaptım şimdi iki günde bir falan bir çay kaşığı veriyorum

Bak kesin ben de böyle bi şey yaparım tam rahata erdim dediğim yerde 😂😂 allahım iptal iptal iptal
Sen çinkoyu bir tatlı kaşığı mi veriyorsun bebis. İshal dönemi öyle yaptım şimdi iki günde bir falan bir çay kaşığı veriyorum
Aha haaa 2. ler ne ara oluyor onu da anlamıyorsun kendıne dıkkat et😁Yok canım 1 ölcek tok karnına ama Ocean degıldı baska markaydı canım Ocean da nasıl bılmıyorım. Doktorun 1 cay kasıgı mı soyledı canım. Eger zaman 1 cay kasıgı soyledı ıse oyle devam et.

Aha haaa 2. ler ne ara oluyor onu da anlamıyorsun kendıne dıkkat et😁Yok canım 1 ölcek tok karnına ama Ocean degıldı baska markaydı canım Ocean da nasıl bılmıyorım. Doktorun 1 cay kasıgı mı soyledı canım. Eger zaman 1 cay kasıgı soyledı ıse oyle devam et.
İshal geçene kadar bir tatlı kaşığı ver dedi sonrası için bir şey demedi ben de sormadım kafama göre takılıyorum öyle 😆

Proboyotık bır zararı olmaz canım al kullan. Acaba isal mı kı salgın var cunku rahatsız dıye de ek gıda almıyor olabılor canım.
İshal diye düşündük ama öyle abartılı da yapmıyor günde üç dört kere yapıyor. Ben maflor alayım da inşallah onu içer 🤦🏼‍♀️

Yeni patlamış bir diş, bizimkinin dişler çok geriden geliyor. Ben de ondandır diye düşündüm çok da huysuz ama çok şükür ateşi yok. Ocean çinko içeriğine baktım şimdi şeker var, vermeli miyim bilemedim 🙁 ne olacak böyle.. ishal olurdu da iştahsızlık böyle uzun sürmezdi

IMG_2691.jpeg
IMG_2692.jpeg

Bahsettikleriniz bunlar mı kızlar?

Aynen bıtmıyor canım bazen aksamları evdekıler benden bır sey isteyince yapamam artık mesaim bıttı dıyorum 😁Canım kan degerlerıne en son ne zaman baktırdın bazı kansızlık vs de uykuya gecısı zorlastırıyor benım bır ara oyle olmıstu kan degerlerım dusuk cıkmıstı. Vıtamın kullanınca gecmıstı. Sacların da belkı ondandır. Tırod hormonu kaynaklı da dokulme olur.
İnan hatırlamıyorum bile hamileyken sanırım 😂 Kendimi çok ihmal ediyorum yıllık izine çıkınca gidip vereyim bi kan

Kiz nie daha once demediniz alirdim cinkoyu istahini acardi belki:)))

Gunaydın kızlar nasılsınız? Sabah kahvemı yudumlarken sıze yazmak istedim 😀Sabah 6.30 da mesaısı. Sizlerin mesaıler kacta baslıyor 😁
8 de basliyor cnm ama gece uykulari berbat beni yaninda goremeyince agliyor beraber yerde yatiyoruz en erken 10 da yatiyor aksam. 12 de yatarsa 9 da kalkiyor gunduz tek uyku yapiyor. Bilmiyorum ya aksamlari erken yatsa bende biraz kafa dinlerim. Simdi oglen uykusuna yatti mesela saat 5 kaldirsam bi dert kaldirmasam bi dert 6 da kalksa aksam gene uyumasi 11 i bulur

Canım bunu bıze verdıler. Kutusunu atmısım da. Al kullan bır sey olmaz zararı yok 10 tane var 10 nunda bıtır demıstı doktorumuz
Hmm aynı içerik farklı firmalar olmalı. Eczanede yoktu yarın getirtecekler ama benim attığımda beş adet var yeterli gelir mi acaba 🙁

X