2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar sizin tansiyonlar nasıl benim iki qundur çok düşük bir önceki qün bayıldım dün aksamda kendimden qeçtim çok halsizleşiyorum kalbim çok yoruluyo doktora daha qidemedim tansiyonum 8/5 oluyor
Geçmiş olsun canım ihmal etme Allah korusun evde tek kaldığında başını falan bı yere çarparsin tansiyonunda çok düşmüş senin şuan nasilsin

Ha iyi tamam ozaman bende ayrı bı maden suyu var duymadım hiç diyom araştırdım bişey bulamıyorum Allah razı olsun canım benim inşallah hepimiz saqlikla hayırla alalım kucaqimiza
Yok yok canım inşallah bir daha da olmasın dikkat et kendine senden de Allah razı olsun canımm inşallah hepimiz sağlıcakla

Geçmiş olsun canım ihmal etme Allah korusun evde tek kaldığında başını falan bı yere çarparsin tansiyonunda çok düşmüş senin şuan nasilsin
Şuan iyi canım saolasin ama fazla gezinmiyorum yoksa aniden qeliyo nezaman qelceqini bilmiyorum korkuyorum artık dün serum yedim diye uyuyana kadar sersem qibiydim buqunde yuruduqumde düz yuruyemiyorum hala daha etkisi devam ediyor qibi zaten kaynanamlara altlı üstlü oturuyorum anahtar falan hep kapıda almıyorum içeri bişey olursa diye

Reactions: ztt
Sen yinede dikkat et canım benim benim

İyiyim canım bende. Bu hafta ilaçlarım bitti dün kontrolüm vardı her şey yolunda çok şükür. Bi kızım vardı bir de oğlum olacakmış Sizler de durumlar neler
Ayy maşallah canım benimm çok sevindim çok şükür Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin
Bizde de iyi canımm hamdolsun ben de 16. Haftadayım hemen hemen , benim de bir oğlum oluyormuş Allahın izniyle

Sağlıkla kucağına al canım inşallah. İyi olmana sevindim. Maşallah kocaman olmuş

Sağlıkla kucağına al canım inşallah. İyi olmana sevindim. Maşallah kocaman olmuş
Amin canım benim hepimiz inşallah hayırlısıyla gebeliğimizi tamamlayalım , Rabbim aklından kalbinden bebiş geçen herkese de hayırlısıyla nasip etsin evet canım ne ara 4 ay bilemedim ya vakit hızlı geçiyor cidden

Ayyyyy maşallah canım sorunsuz ilerlesin inşallah mevlam her daim yüzünü güldürsün
Canim merhaba doktora gittim bugun miniklerimin ikiside tutunmus ikiz hamileyim ikisininde kalp atisini gorduk cok sukur ama daha cok kucuguz 6. Haftamizin icindeyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…