2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ne zaman test sonucu bende gitmedim cinsiyet için bu hafta bi şansımı denemek istiyorum 😂
Ben geçen hafta gitmiştim 15 günü bulabiliyormus o zmn öğreniriz dedi bekliyoruz bakalım , sağlıklı olsunda bütün bebişler🙏 cinsiyetin hiç bir önemi yok
Biz öğrendik canım , 13+6 da netleşti 🙃 inşallah bu kontrolde belli olur senin de , kaç hafta olmuştu ?🤩
Hayırlı olsun çok sevindim 🧿🧿

• Beğen
Reactions: ztt
Ben geçen hafta gitmiştim 15 günü bulabiliyormus o zmn öğreniriz dedi bekliyoruz bakalım , sağlıklı olsunda bütün bebişler🙏 cinsiyetin hiç bir önemi yok

Hayırlı olsun çok sevindim 🧿🧿
Çok teşekkür ederim , öyle tabi ki Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip eylesin önemli olan o sizi de tebrik ederimm hayırlı olsun inşallah 🥰❤️

Şey birşey daha soracağım ben hepinize :)
Transfer sonrası vajinada ağrı ve yanma oldu mu sizde de benşm hiç böyle olmaz bugün olmaya başladı su içiyorum lavaboaya gidiyorum 2 litre su içtim hafifledi sanki enfeksiyon falan olabilir mi acaba ama antibiyotik kullanıyorum....
Biraz zaman geçmiş ama bunun sebebi neymiş hatırlıyor musunuz ? Benim transferin 3. Günü aynı durum bende de var şimdi araştırırken gördüm yazinizi

Merhaba herkese aranızda yeniyim dün trasfer oldum 5. Gün çift embriyo herhangi belirti yok şuan bu normal mi
Canım selamlar süreciniz transferiniz hayırlı olsun inşallah , mutlu haberler almanız dileğiyle 💐🌸🩵 tamamen normal canım ben de 6-7 gün hiçbir belirti hissetmemiştim hiç aklında soru işareti kalmasın 🙃

• Beğen
Kızlar sizin tansiyonlar nasıl benim iki qundur çok düşük bir önceki qün bayıldım dün aksamda kendimden qeçtim çok halsizleşiyorum kalbim çok yoruluyo doktora daha qidemedim tansiyonum 8/5 oluyor

• Beğen
Kızlar sizin tansiyonlar nasıl benim iki qundur çok düşük bir önceki qün bayıldım dün aksamda kendimden qeçtim çok halsizleşiyorum kalbim çok yoruluyo doktora daha qidemedim tansiyonum 8/5 oluyor
Canımm çok geçmiş olsun ya tansiyon düşüklüğü gebelikte normalmiş ben de bazı sabahlar 8/4 uyandım ama yine de bir doktora danışmakta fayda var isterseniz gidin , bir de günlük tuzlu maden suyu vs iç istersen biraz elektrolit dengeler tansiyon düzenler

Canımm çok geçmiş olsun ya tansiyon düşüklüğü gebelikte normalmiş ben de bazı sabahlar 8/4 uyandım ama yine de bir doktora danışmakta fayda var isterseniz gidin , bir de günlük tuzlu maden suyu vs iç istersen biraz elektrolit dengeler tansiyon düzenler
Gittim doktora yavrum buqün sabah 11 buçukta yine öyle bayıldım kendimden qeçtim eşim qeldi hemen qöturdu önce serum verdiler doktor normal deqil dedi serumla biraz kendime qeldim akşam yemekten sonra birdaha oldu bu sefer bayılmadim tansiyonum düşüyo ama bu senin dediğin tuzlu maden suyunu hiç duymamiştim nereden bulabilirim acaba birde doktorumuz cinsiyetlerinide syledi bir kız biri oqlan dedi Rabbim hayırlı saqlikli evlatlar etsin hepimizinkini inşallah panik atakta var daha çok kötü oluyorum

Gittim doktora yavrum buqün sabah 11 buçukta yine öyle bayıldım kendimden qeçtim eşim qeldi hemen qöturdu önce serum verdiler doktor normal deqil dedi serumla biraz kendime qeldim akşam yemekten sonra birdaha oldu bu sefer bayılmadim tansiyonum düşüyo ama bu senin dediğin tuzlu maden suyunu hiç duymamiştim nereden bulabilirim acaba birde doktorumuz cinsiyetlerinide syledi bir kız biri oqlan dedi Rabbim hayırlı saqlikli evlatlar etsin hepimizinkini inşallah panik atakta var daha çok kötü oluyorum
Geçmiş olsun canım benim ya inşallah bir daha sıkıntı olmasın , normal maden suyuna kuzum ekle hatta limonla falan churchill yapıyorlar ya o gibi 💖 ay maşallah canım benim Rabbim bağışlasın bebeklerini sağlıcakla kucağınıza alın 🤲🏻😍♥️

Geçmiş olsun canım benim ya inşallah bir daha sıkıntı olmasın , normal maden suyuna kuzum ekle hatta limonla falan churchill yapıyorlar ya o gibi 💖 ay maşallah canım benim Rabbim bağışlasın bebeklerini sağlıcakla kucağınıza alın 🤲🏻😍♥️
Ha iyi tamam ozaman bende ayrı bı maden suyu var duymadım hiç diyom araştırdım bişey bulamıyorum 😅 Allah razı olsun canım benim inşallah hepimiz saqlikla hayırla alalım kucaqimiza☺️😘😘😘

Merhaba herkese aranızda yeniyim dün trasfer oldum 5. Gün çift embriyo herhangi belirti yok şuan bu normal mi
Öncelikle tedavin hayırlı olsun canım ❣️ ben ilk denememde gebe kaldım şuan 16.haftadayim şuana kadar herhangi bir belirti yaşamadım . Sana tavsiyem kendini dinleyip belirti arama test gününe kadar kafandan sil ben öyle yaptım

• Beğen
X