2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Masallah canim test gunum 2 subat benim iki embriyoda 5. Gun embriyosuydu doktor ikiside cok kalite rahimde cok uygun dedi bakalim sonuc ne olacak. Haber ederim tabi aslinda testten sonra yazacaktim buraya ama duramadim
Vallahi çok sevindim Rabbim gönlüne ferahlık versin inşallah pozitif çizgiyi gör sende ben hala negatif erken gebelik testinden sonra hiç anı olarak bile yapmadım test

Evet 6.ci gün erken gebelik testi yaptım negatifti umutsuzdum baya sonra 10cu gün varsa var yoksa yok deyip gittim kan verdim şok olarak 58 görmüştüm değerimi
Canimm ben bu sabah ilk idrarla normal gebelik testiyle saniyesinde cikan pozitifi gordum
Esim son tedavide kimyasal oldugu uzuldugum icin israrla test gununu bekle diyordu ama ben kizimda yaptigim gune baktim o zamanda 8. Gunde ogrenmisim bugunde 8. Gunumdeyim.
Testin rengi falan biraz farkli ama bak yukleyeyim doktorumun verdiği test bu yurt disinda kan testi gerekmedikce yok malesef

Eklentiler

• IMG_9603.jpeg
    62 KB · Görüntüleme: 37
Kız şimdi anlamadım pozitif değim mi hem sulu göz koymuşsun heöde ağlayan yüz bilemedim resimde ayrı bir şey oldu

Kız şimdi anlamadım pozitif değim mi hem sulu göz koymuşsun heöde ağlayan yüz bilemedim resimde ayrı bir şey oldu
pozitif canim cok sukur aglama emojisi gerekmedikce kan testi yapmamalari ama test gunum cuma gunu cuma yapip doktora soyleyecegim yani 8. Gune testim nasil sence?

Kızlar nasılsınız nasıl qeçiyo hamileliqiniz ben şimdiden qece uyumalarinda rahatsızlik çekiyorum neredeyse oturarak uyuyorum karnım şuan 6 aylık hamilelik qibi ama 4 aylık olduk bulantılar devam ediyor kusmalar biraz azaldı hiç birşey aşermiyorum sadece bazen İskender canım çok istiyor hemen yiyorum diqer türlü tavuk kırmızı et yumurta o tür şeyler yok hayatimizda baharatlı yemekler kokunca aqliyorum resmen kokusunu bile duymak istemiyorum benim böyle sizler nasılsınız

Ben de 3 aylık oldum bugün son 3 günüm salataşık bile yerken öğürerek geçti bugun biraz rahatladım. Et türevi yiyemiyorum yumurtayı cok severdım yıyemıyorum. Karnım cıkmadı yanı her zamanki göbüşüm kadar var ama 1 ay sonra nolur bilmem.koku hassasiyetim tavan yapmış durumda yunuşatıcı falan kullanamıyorum çamaşırlara giçbir kokuya tahammulum yok

Benim ikiz yavrum ondan karnım çıktı bende aynı yeni yeni yumuşaticilari kabullenebiliyorum

Reactions: ztt
Benim ikiz yavrum ondan karnım çıktı bende aynı yeni yeni yumuşaticilari kabullenebiliyorum
O zaman çıkar tabi göbüşün yaa. Düşünüyorum da ikiz olsaydı nasıl geçerdi diye şuan beni zorluyor tek olmasına rağmen. Sana kolaylıklar dilerim canım. Bulantı en geç 4. Ayda geçiyormus dıyorlar ama çok ümitli değilim. Eşim geliyo yemek yok yapamıyorum ki çok üzüldüm bugun tarhana yaptım suan bu sogukta balkondayım eve gitemiyorum kokudan valla yeto

Valla bende öyleyim tehlikem vardı kanamam vardı ilk 1 ay ablam baktı herşeyimi o yaptı şimdi kendi evimdeyim doktor aqir bişey yapmicaksin dedi zaten yemek yapamıyorum kaynanamlara yiyoruz onlar üst katimizda ama bulantılar qecer qecmez hemen kendi islerimi kendim yapicam yemek falan yoksa olmuyor hamilelik psikolojisuyle bazı şeyleri yanlişta anlayabiliyorum artık yada qercekten öyledir bilmiyorum o yüzden bı 10 güne kadar yemeklerimi kendim yapicam inşallah

Kzılar tecrübelerinize güvenerekten size bir şey sormak istiyorum tüp bebekle 8 haftalık hamileym dün akşam birden kanamam başladı acile gittim kalp atışarı devam ediyor ancak kanda enfeksiyon çıktı ( wbc 20 )hiç bir hastalığm da yok sonuçlar bu sabah çıktığı için dahaca doktorm görmedi ancak adet ağrısı gibi inceden bir ağrı kanama başladığndan beri hiç durmadı çok korkuyorm düşük mü yapıyorm acaba böyle öğrenen var mı

Reactions: ztt
Kalp atışını duyduysan strese girme o sancı 13 haftalık olduk hala bende de devam ediyor korkma ama kanaman olduğu için hep uzan bi süre dinlen çok hareket etme inşallah geçecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…