2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çoğunuzu geriden takip ediyorum arada yazdıklarımda oluyor canlar nasılsınız ne durumdasınız ahvaliniz nasıl 🥰🥰🥰🥰🥰 iyi kötü zamanlar geçirdik hepimiz şimdi ayrı ayrı telaşlardayız....
Akşam uyurken tamda sizleri düşünmüştüm. İlk tedavimde birlikte sonuç beklediklerim artık kucaklarına almak için gün sayıyolardır diye. Sabah konuşmaları görünce yazmak istedim. İnşallah hepimiz vaktinde sağlıkla kucaklarımıza alırız. Sizlerin artık son aylarında son haftaları az kaldı doğum telaşı içine girenler vardır. Bizde 5. Ayımıza girdik çok şükür. Zaman çok hızlı. İlk tedavide düşük olunca çok üzülmüştüm kendimde suçu aramıştım hep. Sonra rabbime sığındım dua ettim hep. Çok kısa sürede tekrar nasip etti. Şimdi kızlarımı bekliyorum bende. Rabbım herkese nasip etsin. Hamis olanlara da sağlıklı bir şekilde vaktinde kucağına almayı nasıl etsin rabbim 🥰

Ay vala canım yazmamış olabilirim hiç bilmiyorum 🙈😅
Doğrudur çok konuşma olunca arsya kaynıyor herşey🤭🤭🤭
Akşam uyurken tamda sizleri düşünmüştüm. İlk tedavimde birlikte sonuç beklediklerim artık kucaklarına almak için gün sayıyolardır diye. Sabah konuşmaları görünce yazmak istedim. İnşallah hepimiz vaktinde sağlıkla kucaklarımıza alırız. Sizlerin artık son aylarında son haftaları az kaldı doğum telaşı içine girenler vardır. Bizde 5. Ayımıza girdik çok şükür. Zaman çok hızlı. İlk tedavide düşük olunca çok üzülmüştüm kendimde suçu aramıştım hep. Sonra rabbime sığındım dua ettim hep. Çok kısa sürede tekrar nasip etti. Şimdi kızlarımı bekliyorum bende. Rabbım herkese nasip etsin. Hamis olanlara da sağlıklı bir şekilde vaktinde kucağına almayı nasıl etsin rabbim 🥰
Oyyyy canım benim maşallah hemde 2 tane kız heeee oyyy oyyy Allah'ım sağlıklıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin hayırladığım herkes aklımda vallahi inşallah mevlam çok yıpratmadan nasip eder bütün bekleyenlere 🌹🌹🌹

Doğrudur çok konuşma olunca arsya kaynıyor herşey🤭🤭🤭

Oyyyy canım benim maşallah hemde 2 tane kız heeee oyyy oyyy Allah'ım sağlıklıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin hayırladığım herkes aklımda vallahi inşallah mevlam çok yıpratmadan nasip eder bütün bekleyenlere 🌹🌹🌹
Evet ikiside kız tek yumurta ikiziymis bizimkiler😊 bekleyenlere umut olur belki. Tek embriyo transferi yapıldı bize. Biz 1 tane olsun diye dua ederken rabbim en güzel şekilde kabul etti dualarımızı 2 tane birden nasip etti. Ondan kimse umudunu kaybetmesin bol bol dua etsinler. Şimdi kocamı 2 kişi ile daha paylasacam mesela. Hayal ettiğimizden daha güzelini nasip etti rabbim. Şimdi kucağımıza alacağımız günü bekliyoruz. Tek duamız sağlıklı olmaları 🤲🤲

Günaydın ben bişey sorucam tüp bebek tedavisiyle yumurta transfer edildi bugün transferin 6. Günün fitili yaparken hiç zorlamıyordum ama son iki gündür fitili koyarken zorlanıyorum vajinam daralmış zor giriyor önce yoktu bu hamilelik belirtisimi regli belirtisimi yada neden oldu

Günaydın ben bişey sorucam tüp bebek tedavisiyle yumurta transfer edildi bugün transferin 6. Günün fitili yaparken hiç zorlamıyordum ama son iki gündür fitili koyarken zorlanıyorum vajinam daralmış zor giriyor önce yoktu bu hamilelik belirtisimi regli belirtisimi yada neden oldu

Bilmiyorum daha önce duymadım yada başka yaşayan var mı bilmiyorum ama ikisi içinde bu bir belirti olarak adlandırılamaz canım inşallah sende mutlu sona kavuşursun 🙏🥰

Kuzucum geçmiş olsun bende transfer sonrası değil ama şimdi başladı doktoruma haber verdim o da enfeksiyonsa riske atmayalım dedi Monurol diye bir saşe yazdı , istersen yarın hekimle bir görüş canım ne olur ne olmaz. Enfeksiyon sıkıntı olabiliyormuş sanırım gebelikte.
Merhaba üzerinden çok geçmiş ama görürseniz eğer cevap verebilir misiniz . Bende transfer oldum bugün idrar testinde 3-4 epitel bakteri hücresi görüldü yazıyor doktor monurol şase verdi. Bir zararı olur mu embriyonun tutunmasına ? Sizin süreciniz nasıl devam etti acaba

Merhaba üzerinden çok geçmiş ama görürseniz eğer cevap verebilir misiniz . Bende transfer oldum bugün idrar testinde 3-4 epitel bakteri hücresi görüldü yazıyor doktor monurol şase verdi. Bir zararı olur mu embriyonun tutunmasına ? Sizin süreciniz nasıl devam etti acaba
Merhaba hayırlı olsun arkadaş görür mü görmez mi bilemedim ama şaseyi kullanmalısın 🫠 39 haftalık oldum ve 9 aydır maalesef enfeksiyon ile uğraşıyorum baştan sıkı tut ne ilaç verilirse düzenli kullan çübkü ben hep antibiyotikleri yarım bıraktım ve enfeksiyonun antibiyotikten daha zararlı olduğunu öğrendim bebek için 😒🐣

Teşekkür ederim inşallah olumlu sonuca ulaşırız 🙏🏻 ben ardışık transfer oldum cuma günü bir embriyo bugün bir embriyo kondu. Bugün hastanede söyledim doktora ilacın sakıncası olmuyormuş ama tutunmayı etkiler mi ben o konuda tereddütteyim 😟

Evet tüp bebek doktorum verdi ama bir sorun olur mu dedim olmaz dyip geçiştirdi net konuşmadı bu süreçte zaten çok evhamlı oluyoruz keşke detaylıca anlatsaydı ama yok yani belirsizlik içinde kaldım
Valla canım dediğim gibi benim doktorum ilaç mi daha kötü enfeksiyon mu tabi ki enfeksiyon demişti. Bu noktadan sonra doktora güvenmekten başka şansımız kalmıyor. Transfer sürecinde kullanmadım ama hamileleğime boyunca 2 3 sefer içmek zorunda kaldım.

Merhabalar öncelikle süreciniz hayırlı olsun 😊 sürecim olumlu devam etti çok şükür şu anda 50 günlük bir oğlum var 🌸 Rabbim anne olmayı isteyen herkese inşallah nasip etsin 🤲🏻 Sizin de transferiniz hayırlı olsun , hayırlısıyla olumlu olsun inşallah 🤲🏻 ben gebelik oluştuktan sonra kullanmıştım açıkçası gebeliğe engel olur mu bir fikrim yok fakat enfeksiyon her türlü daha risklidir diye düşünüyorum, monurol gebelikte de güvenle kullanıldığı için olumsuz bir etkisi olacağını düşünmüyorum tutunma için de , Rabbim hayırlısıyla kuzunuzu kucağınıza almayı nasip eylesin inşallah 🤲🏻🎀

Merhabalar öncelikle süreciniz hayırlı olsun 😊 sürecim olumlu devam etti çok şükür şu anda 50 günlük bir oğlum var 🌸 Rabbim anne olmayı isteyen herkese inşallah nasip etsin 🤲🏻 Sizin de transferiniz hayırlı olsun , hayırlısıyla olumlu olsun inşallah 🤲🏻 ben gebelik oluştuktan sonra kullanmıştım açıkçası gebeliğe engel olur mu bir fikrim yok fakat enfeksiyon her türlü daha risklidir diye düşünüyorum, monurol gebelikte de güvenle kullanıldığı için olumsuz bir etkisi olacağını düşünmüyorum tutunma için de , Rabbim hayırlısıyla kuzunuzu kucağınıza almayı nasip eylesin inşallah 🤲🏻🎀
Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için amin inşallah 🙏🏻 sizin bebeğiniz de hayırlısı olsun sağlıkla büyütün 😊 bugün bir idrar kültürü vereceğim onun sonucuna göre içeceğim şaseyi doktorum istersen öyle yap dedi benim telaş yaptığımı görünce

Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için amin inşallah 🙏🏻 sizin bebeğiniz de hayırlısı olsun sağlıkla büyütün 😊 bugün bir idrar kültürü vereceğim onun sonucuna göre içeceğim şaseyi doktorum istersen öyle yap dedi benim telaş yaptığımı görünce
Rica ederim her şey gönlünüzce olsun inşallah , amin çok teşekkür ederim ben de 🌸🤲🏻
Tabi ki tahlil daha garanti olur içiniz de rahat eder , inşallah yoktur enfeksiyon 💐

X