2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canim merhaba doktora gittim bugun miniklerimin ikiside tutunmus ikiz hamileyim😍 ikisininde kalp atisini gorduk cok sukur ama daha cok kucuguz 6. Haftamizin icindeyiz😇
Yaaaa çok ama çok sevindim mevlam sonuna kadar gitmeyi nasip etsin inşallah 🌺🌺🌺 bende cinsiyetini öğrendim bi kızım olacakmış 🥲

Ay masallah cok sevindim kac haftalik oldun daha biz yolun basindayiz🙂
14 haftalık olacağım bu gece 🤩🤩🤩🤩🤩
IMG-20240217-WA0005.jpeg

Merhaba kızlar. Şubat topiğinden geliyorum. 5. gün tek embriyo transferi oldum. 9. Gün beta 227 11.gün 423 çıktı. Buna benzer değerleri olup sağlıklı gebelik yaşayan var mı aranızda. Tam iki kat artış olmadığı için çok endişeliyim

• Beğen
Reactions: ztt
Opuyu Kübra Boynukalın yaptı, histereskopiyi Güvenç Karlıkaya yaptı ilk transferimi o yaptı başarısız. Tüp laparoskopiyi Çapada yaptırdım. Embriyolarımı Liv hospitale taşıdım oradaki transferim tuttu 2 aylıkken embriyo kaynaklı sanırım gelişimi durdu. Şimdi bi sonraki reglimi bekliyorum tekrar transfer için. İnşallah mutlulukan uçacağın haberler alırsın😊🤲 Allah isteyen herkese nasip etsin inşaAllah 🤲
Tüpnüzle alakalı sorununuz meydi

Hafif arada lekem yine geliyor.
Hastaneyi aradim dediler kahverengi ve azsa bisey deil pembe ve kirmiziya donerse hemen bizi ara dedi stres yapiyor insana yani lekem cok az ama sikinti veriyor bana🤦🏻‍♀️
Canım hayirlisi olsun inşallah benimde ikizlerim var 19+2qün olduk çok şükür ben direk kanama yaşadım hemde çok fazla ikiz olduqunuda bilmiyordum acilde tek qorundu 6 haftalıkken bende yaşadım bunu 8.haftaya kadar böyle oldu ama doktorum bana hiç kalkma hiç birşey yapma dedi benim kanama alanimda fazlaydı her defasında vajinal ultrason oldu 8haftalik olunca kesildi çok şükür 9.haftamda qittik karından bakıldı artık sadece korkma ilaçlarını iyi kullan zaten nasibinde varsa dururlar seninle bak benim nasibinde bu qune kadar qelmek varmış bu qunu qörduk şükür umudunu kaybetme benim bı kızım bı oqlum olcak inşallah hayırlısı olsun 🤲🤲

Hafif arada lekem yine geliyor.
Hastaneyi aradim dediler kahverengi ve azsa bisey deil pembe ve kirmiziya donerse hemen bizi ara dedi stres yapiyor insana yani lekem cok az ama sikinti veriyor bana🤦🏻‍♀️
Canımm geçmiş olsun inşallah hiçbir sıkıntı olmadan geçsin bu süreç , hayırlısıyla bebeğinizi kucağınıza almayı nasip eylesin Rabbim 💐🤲🏻🥰

Canım hayirlisi olsun inşallah benimde ikizlerim var 19+2qün olduk çok şükür ben direk kanama yaşadım hemde çok fazla ikiz olduqunuda bilmiyordum acilde tek qorundu 6 haftalıkken bende yaşadım bunu 8.haftaya kadar böyle oldu ama doktorum bana hiç kalkma hiç birşey yapma dedi benim kanama alanimda fazlaydı her defasında vajinal ultrason oldu 8haftalik olunca kesildi çok şükür 9.haftamda qittik karından bakıldı artık sadece korkma ilaçlarını iyi kullan zaten nasibinde varsa dururlar seninle bak benim nasibinde bu qune kadar qelmek varmış bu qunu qörduk şükür umudunu kaybetme benim bı kızım bı oqlum olcak inşallah hayırlısı olsun 🤲🤲
Ay masallah buyumussunuz artik benim kizimda olan hamileligimde cok kanamali gectigi icin travma olusmus bende azda olsa stres yapiyor ama dedigin gibi nasipte varsa Allah koruyor.
Ay benimde bir erkek bir kiz olsun insallah😍

Ay masallah buyumussunuz artik benim kizimda olan hamileligimde cok kanamali gectigi icin travma olusmus bende azda olsa stres yapiyor ama dedigin gibi nasipte varsa Allah koruyor.
Ay benimde bir erkek bir kiz olsun insallah😍
Hayırlısı olsun inşallah bak senin tecruben varmış benim ilk çocuklarım Rabbim herkese hayırlı saqlikli evlatlar nasip etsin inşallah 🤲🤲

X