2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Ben de 49kiloyum. Ben de en çok onu merak ediyorum ama bence bebekten fazla almambebek doğar ben eski kiloma dönerim
Ya inşallah bana da herkes öyle diyordu doğurunca verirsin 1 senede gitti göbeğim . Hayatımdaki ilk 64 kilomdu kendi mi bildim bileli 40-48 arası olan ben 64 kiloya çıktım Öyle hemen de gitmedi vallahi.

Tabi bazılarında daha da hızlı gelişiyor benim ilk gebelikte ve ikinci gebelikte belirtiler o kadar farklı ki mesela ilkinde akıntı çoktu bunda çok az sonra bunda ağız kuruluğu çok yorgunluk hissi az
Ağız kuruluğu da gebelikten değil mi? Ben gebelik öncesi günde 1 bardak suyu anca içen biriydim ama şimdi sürekli su içtiğim halde dilim damağıma yapışmış halde

Ben Hazır pizza pek sevmediğim için aklıma direkt o geldi amin inşallah hepimiz

Kizlarr burçlariniz ne? Ekim sonu - kasim 23'e kadar doganlar akrep oluyor. Bebislerimiz akrep olacak. Ben yengeç burcuyum, yükselenim akrep

Ağız kuruluğu da gebelikten değil mi? Ben gebelik öncesi günde 1 bardak suyu anca içen biriydim ama şimdi sürekli su içtiğim halde dilim damağıma yapışmış halde
Bence ondan ben öğrenmeden önce gece uyanıp içiyordum baktım varmış bazılarında o belirtiler

Sizce boşmudur kese varmı bebek ilk ki düşük olduğu için çok pinpirikliyim

Eklentiler

• IMG20230319190238.jpg
    104,9 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG20230319185803.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 62
Kizlarr burçlariniz ne? Ekim sonu - kasim 23'e kadar doganlar akrep oluyor. Bebislerimiz akrep olacak. Ben yengeç burcuyum, yükselenim akrep
Ben yay 23 den önce doğacağı kesin o yüzden akrep olacak ama aynı ay doğumlu olacagız

Merhaba Kizlar, bende Allah’ın izniyle Kasım annesiyim. Size bir sorum olacak. Adet günümde bhcg 200 dü 5 gün sonra bugün 12373 çıktı. Sizce normal midir bana artış biraz fazla geldi

Reactions: iLk
Bana da öyle geliyor ama şimdiden de pantolonların düğmesi sıkmaya başladı beni hiç alışkın olmadığım şeyler

Şu an şişlik var en rahat pantolon bile sıkıyor düğme acık gezıyorum arabadan inecegım zaman kapatıyorum
O şişlik ben de de var :) ama kilom değişmedi henüz. Annemin de metabolizması benim gibi, bana doğumunda 6 kilo almış sadece. Gerçi sağlık olsun gerisi hiç önemli değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…