2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Merhaba Kizlar, bende Allah’ın izniyle Kasım annesiyim. Size bir sorum olacak. Adet günümde bhcg 200 dü 5 gün sonra bugün 12373 çıktı. Sizce normal midir bana artış biraz fazla geldi
Çoğul gebelik mi acaba? Normal şartlar altında iki günde bir iki kat artması gerekir. 1500-3000 değerleri arasında vajinal yoldan 3000-5000 arasında da karından ultrason ile kese görünmesi beklenir. Sizin kese göründü mü?

Çoğul gebelik mi acaba? Normal şartlar altında iki günde bir iki kat artması gerekir. 1500-3000 değerleri arasında vajinal yoldan 3000-5000 arasında da karından ultrason ile kese görünmesi beklenir. Sizin kese göründü mü?
Aslında doktora gitmek için değerlerimin artmasını bekliyordum.Randevum çarşambaydı.Bugün bir kan vereyim dedim beklentim 1200 dü ancak 12373 biraz şaşırttı.

Çoğul gebelik kaç haftada belli oluyor. Yada kanda ilk kan alınımda hemen çıkıyor mu 🙄

Çoğul gebelik kaç haftada belli oluyor. Yada kanda ilk kan alınımda hemen çıkıyor mu 🙄
30 yaş üstü ve daha önce doğum yaptıysanız çoğul gebelik ihtimali artıyor ve 8. hafta belli oluyor sanırım. Kişiden kişiye değişebilen durumlar bunlar. Kanda da çıkmaz. Sadece ultrasonda belli olur. O yizden de kese gözlemlenerek teşhis konur ☺️ beta değeri de kişiden kişiye değişiyor. Bazen yüksek değerde bile cogul gebelik olmayabiliyor. Bu formda 3üz bekleyen de çok var mesela ☺️ istersen onlara sor. Cinsiyet belli olan gruplara yazıp öğrenebilirsin

30 yaş üstü ve daha önce doğum yaptıysanız çoğul gebelik ihtimali artıyor ve 8. hafta belli oluyor sanırım. Kişiden kişiye değişebilen durumlar bunlar. Kanda da çıkmaz. Sadece ultrasonda belli olur. O yizden de kese gözlemlenerek teşhis konur ☺️ beta değeri de kişiden kişiye değişiyor. Bazen yüksek değerde bile cogul gebelik olmayabiliyor. Bu formda 3üz bekleyen de çok var mesela ☺️ istersen onlara sor. Cinsiyet belli olan gruplara yazıp öğrenebilirsin
Sağol canım gerekli bilgiyi aldım senden. Umut var demekki 😃
Ben bekar iken benim hayalim iidi çok isterdim ikizim olmasını. Hayırlısı olsun önce sağlıklı olsun sonra gönüllerde geçen olsun 🌹

Kizlarr burçlariniz ne? Ekim sonu - kasim 23'e kadar doganlar akrep oluyor. Bebislerimiz akrep olacak. Ben yengeç burcuyum, yükselenim akrep 🦀🦞
Ben Başak, yükselenim yay. Bebislerim 6 kasım diye görünüyor takvimde ama ikizlerin erken doğum riski yüksek olduğu için, Terazi olur muhtemelen. Allahım inşallah bizi de zamanında doguranlardan eyler 🤲🏻

X