2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Pizzayı kendin yapsan tabi bir bağışıklık sorunum var demişsin, onu tetikler mi bilemedim. Çaydan hiç vazgeçemiyorum, ben öğretmenim okulda her teneffüs bir kupa çay içerdim. Onu bıraktım, o yüzden akşam açıkta olsa çay içmek bana iyi geliyor. Bu arada kızartma hamur işi vs yiyorum günlük beslendiğim gibi ama kahvaltıda avokado, ara öğün kuru yemiş yoğurt, meyve vs dikkat ediyorum. He tabi bir de demir ilacı kullanıyordum doktor bıraktırdı, her sabah pekmez balla destekliyorum kendimi.

Benim düşük ya da dış gebelik ihtimalim var, o korkutuyor beni. Malum aileler daha çok etkileniyor. Kese oluşmaya başlamış, ay sonu kalp atışını duyarsam rahatlayacağım galiba

İşlenmiş gidalar için sıkıntı diyolar işte ama çok iyi pişirse yenebilirmis ama kendi yapacağım da onun lezzetini vermez
Umarım sorunsuz bir süreç geçirir sağlıkla alırsın kucağına canım

Ben de aynı tarihte öğrendim. Bana da iki hafta sonra gel dedi ama nasıl zaman geçecek bilmiyorum

Ben aşırı mide bulantısıyla acile gidip değerimin 3.49 olduğunu öğrenmiştim genel anlamda da midemde ve burnumda hassasiyetim olduğu için bu dönemde daha da arttı
Tabi bazılarında daha da hızlı gelişiyor benim ilk gebelikte ve ikinci gebelikte belirtiler o kadar farklı ki mesela ilkinde akıntı çoktu bunda çok az sonra bunda ağız kuruluğu çok yorgunluk hissi az

Benim de son adet 13 Şubat canım,kese gözüktü mu ultrasonda, hayırlı olsun bebeğin

Benim de canım saçma sapan şeyler istiyor ama yemiyorum.ambalajdan uzak durmaya caliscam

Biz soylemicez, doğunca öğrenirler,uzak yerdeyiz zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…