2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Merhaba kızlar

Benim son adet tarihim 2 Şubat
Transfer 5. Gün embriyosu 2 tane 22 Şubat

Geçen hafta gittiğimde kese boyutu 10mm’di. Bu gün 12.2 mm keselerden birinde kalp atışını duyduk ama geçen haftadan bu haftaya kesem çok çok az büyümüş. Böyle olupta sağlıklı gebeliği olan oldu mu? Forumda çok yerde okudum benim düzeldi diyeni okumadım. Bebek keseye sıkışıp kalp atışı duruyor
8 yıllık evliyim ilk defa pozitif görüyorum çok stres yaptım. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Kızlar merhaba benim gibi ikinci bebeğini bekleyen var mı ? Varsa ilkiyle kaç yaş var arada
4 yaş 7 aylık oğlum araları 5 yaş 3 ay olacak çok istiyordum ikinciyi ama erken oldu sanki hamile kaldığımdan beri psikolojik olarak oğluma bakıp üzülüyorum sanırım hormonlardan çünkü bu bebişi 1 Yıldır istiyorduk

Kızlar bende faktör V pıhtılaşma geni var doktor bugün 0,4 iğne yazdı ama sgk anlaşması olmadığı için doktorumun ve cumartesi günü olduğu için rapor çıkartamadım. Doktorum da illa bugün igneye başla diyince eczaneden 662 liraya aldım hemde 10lusunu biraz içime oturdu. Acil kadın doğum ve uzman doktor sadece yazıyormuş. Rapor çıkartmak için polikinlikten randevu almam gerekliymis. Eczanede 2 tane hep geriden gelirsiniz parasıyla alın dedi .Pazartesi veya salı günü polikinliğe yazdırsam sizce para iadesi alabilir miyim

Aile hekimide yazıyor geçen hafta yazdırdım bilginiz olsun

Çok bilgim yok ama haftanıza göre keseniz olması gereken boyutta gibi geldi bana. Benden bir gün ileridesiniz ben 5+4 te gittim 7 mm di kese. Hergün 1 mm büyümesi gerek dedi doktorum. Sizin doktorunuz ne dedi bu duruma?

İnşallah sağlıkla büyür canım benim dualarımiz seninle

İlk bebiş yukardaki tarihdemi doğdu yoksa 2018 limi benim oğlum da 2018 li
2017 li kızım Allah bagıslasın Evlatlarınızı.
Keşke tanıdık eczane olsaydı parayla alıp yazdırınca paradan düşerdi. Bana yazdı aynı gun raporuda cıktı. Şimdi ben saglık ocagına gıdıcem yazdırmaya artık . Para iadesi sanmam yapsınlae ancak tanıdık olması lazım kı sana yardımcı olsun. Ben 86 lıra verdım raporlar 10 lu ıgneye

Selam kızlar bende kasım annesi olacağım allah izin verirse. Ama benim 4. Numara olacak. çift tedbire rağmen hamile kalmışım aslında en ufak kaza bile olmamıştı o yüzden şoktayım kızım daha çok küçük 14 aylık ve emmeye devam ediyor karmakarışık duygular içindeyim.

Sormayın bir anlık heyecanla yaptım. Sonradan benden pişman oldum... Yani rapor edilebilir bir şey olunca insan parayla almak istemiyor.

Merhaba hanımlar yaptınızmı anne listesi bilmiyorum benide eklermisiniz. Son adetim 13 şubat idi kan testi idrar testi yaptım ultrason da dahil Allahın izni ile hamileyim. Hapinize sağlıklı bir hamilelik dönemi diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…