2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Yöneticiler genelde hamile çalışan sevmez ve işi bıraksın diye türlü türlü yıldırma politikalarına girer. Ben bir türlü anlamamasını da buna bağladım açıkçası. Siz rapor aldıkça o da yazmaya devam edebilir. Güzellikle halletmeye çalışın bence

Sende kendince haklısın ama sadece geciktirmiş oluyorsun, çünkü anlattığın gibi biriyse yine de sana aynı şeyi yapacak. Neden bu hafta değilde haftaya konuşacaksın ki? Zorlarsa şikayet etmelisin ayrıca

Çok tatlıymış güzel günlerde kullansın. Ben genelde hep tulum kullandım bana daha kullanışlı geliyordu.

Ben yarın 12+2 oluyorum ve randevum var bakalım birşey söyleyecek mi? Kızımı 20. Haftada ayrıntılı ultrasonda söylemişlerdi öncesinde hiç yorum yapmamışlardı
Yaa ben kızımı 14 de öğrenmiştim. Doktora cinsiyet ne zaman öğreniliyor dedim şimdi bile öğrenebiliriz dedi Sonra kız dedı ama hazırlık yapma dedı
Abooo 20. Hafta az daha kalsaydı zaten dogurunca görürdün

Sende kendince haklısın ama sadece geciktirmiş oluyorsun, çünkü anlattığın gibi biriyse yine de sana aynı şeyi yapacak. Neden bu hafta değilde haftaya konuşacaksın ki? Zorlarsa şikayet etmelisin ayrıca
Hayır geçiştirmiyorum çünkü kendisini her seferinde uyarıyorum. Şöyle ki ben diğerlerinde de kendisini uyardım ve bir şekilde düzeltti. Ama bu sefer düzeltemez çünkü bende yöneticiyim. Diğerlerini personel eksik olduğu için düzeltmişti ama bunda yönetici eksik ve bölgede zaten doğru düzgün yönetici yok. Eğer bir seferlikte olsa ben akşama gelirsem bundan yüz bulacak tam olarak sanırım şimdi anlatabildim.

Güle güle kullansın. Bedenlerini nasıl aldın tulum bebekler hemen büyüyünce çöp oluyor bedenlerini büyük alman lazım . Ben cok sevıyorum bebeklerde tulumları . Ama işte çok almamak lazım özellikle küçük bedenlerden. Bebek birden büyüyor bazısı zayıf oluyor .

Şöyle ki ben diğerlerinde de kendisini uyardım ve bir şekilde düzeltti. Ama bu sefer düzeltemez çünkü bende yöneticiyim. Diğerlerini personel eksik olduğu için düzeltmişti ama bunda yönetici eksik ve bölgede zaten doğru düzgün yönetici yok. Eğer bir seferlikte olsa ben akşama gelirsem bundan yüz bulacak tam olarak sanırım şimdi anlatabildim.

Kızlar özel bir turlu gormemstı ve kız gıbı cinsiyeti demıstı . Dun 5.ayımda gıttım devlete hemen gördü erkek dedı sizce dogru mj

Eklentiler

• Screenshot_20230518_124854_com.huawei.filemanager.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 63
Gerçekten öyle ya niye bilmiyorum bana da hiç sorgulamak gelmedi o an bu durumu. Ama yarın ilk cinsiyeti soracağım

Bir dahakinde sert bir dil kullanın sonuçta siz de yöneticiymişsiniz.

Bir dahakinde sert bir dil kullanın sonuçta siz de yöneticiymişsiniz.
O müdür ben yardımcısıyım öyle söyleyim zaten bu sefer rapor alacağım bi dahakinede uyaracağım ve böyle devam ederse etikhata şikayet edeceğimi söyleyeceğim. Zaten her şeyi burnumuzdan getirmeye basladı. Şimdi uyardığımda bir şey değişmeyecek ve rapor alıcam inadına aldığım için daha cok şey yapacak bana bende bunu istemiyorum. E değişmeyeceğinide biliyorum. Benim için sorun olmasa hadi geliyim yani iade edeyim ama akşamın on bucuğuna kadar hem daha yoğun oluyor hem akşam yemeğim yok öğünlerim kayıyor zorlanıyorum.

Doktorundan gece çalışamaz raporu al bence. Akşam vardiyası kaçta bitiyor bilmiyorum ama benim çalıştığım kurumda da gece nöbeti var ve çok fazla ayakta kalıyorsun ben birkaç gün zorlanınca kanamam vs de oldu doktoruma söyledim gece nöbet tutması uygun değildir raporu verdi. Sana da mesela gündüz saatlerinde çalışması uygundur vs gibi bir rapor verebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…