2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlar kontrolden geldik, doktor tahminde bulundu ama kesin değil alışveriş yapmayın daha çok erken dedi. Sizin de tahminlerinizi alalım

Eklentiler

• IMG_20230518_135053.jpg
    69,3 KB · Görüntüleme: 93
Merhaba Kasım anneleri. İnşallah hepiniz bebeklerinizi sağlıkla ve hayırla kucağınıza alıp büyütürsünüz. Ben de ocak ya da aralık annesi olucam kısmetse. Sizlere bir sorum olacak. İstanbulda olanlar hangi hastanelere gidip kaç tl muayene ücreti ödüyorsunuz?

Ah çok sevindim demekki devlette hala sabirli ve iyi doktorlarımız da var şimdi aklıma şu takıldı benim sindirim problemim yok tuvalete çok rahat çıkıyorum şimdi acaba bebeğim benden beslenemiyor mu gibi saçma sapan bir düşünce aldı beni zaten ne bulantı ne tiksinti ne ağrı hiç bir belirtim yok bir de üzerine bunu takarım ben şimdi

Esenler medipol 420 tl sümeyye hanım

Kız, nubu aşağıda
Canım doktor bana anlatmış videoda farkettim kız olanın nubu böyle anlattığı zaman yukarıda olmadığını burdan anladığını izah etmiş ağırlaşmadan alışveriş yapmak istiyoruz erkek için sil baştan ama kızımın çoğu şeyi duruyor kıyamadım kimseye vermeye sakladım hep tabi 2. Düşündüğüm için de ayıklamam ve eksik listesi yapmam gerekiyor ama şimdi erkeğe bişey alsam kıza haksızlık yapıcakmışım gibi hissediyorum oda kesinleşsin ona göre bakıyım diyorum kafam karıştı

Eklentiler

• IMG_4101.jpeg
    137,2 KB · Görüntüleme: 79
Koc univ hastanesi perinatologa gidiyorum. 1500 tl muayene ucreti. Ayda bir cagiriyor, ben sigortadan oduyorum

Ya hahaha hiç olur mu öyle şey gerçi şu an anca kanından besleniyor zaten. Vücudun hormonlardan çok etkilenmiyor demek ki. Bulantı, tiksinti ben de de olmadı
Haftaların ilerledikçe sindirim problemi yaşama ihtimalin artıyor, o zaman da ona takılıyorsun işte annelik

Evet canım Nub teorisi yazınca Google da resimler var çok anlaşılır şekilde açıklıyor. Erkeklerde o beyaz kısım yukarı bakıyorDoktorlar bunu kullanıyor evet ama iyice emin olduktan sonra söylüyorlar genelde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…