2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlar kontrolden geldik, doktor tahminde bulundu ama kesin değil alışveriş yapmayın daha çok erken dedi. Sizin de tahminlerinizi alalım 😍

Eklentiler

• IMG_20230518_135053.jpg
    IMG_20230518_135053.jpg
    69,3 KB · Görüntüleme: 93
Merhaba Kasım anneleri😊. İnşallah hepiniz bebeklerinizi sağlıkla ve hayırla kucağınıza alıp büyütürsünüz. Ben de ocak ya da aralık annesi olucam kısmetse. Sizlere bir sorum olacak. İstanbulda olanlar hangi hastanelere gidip kaç tl muayene ücreti ödüyorsunuz?

Arkadaşlar günaydın, eşim kendi doktorumla olan 2 hafta önce gittiğim randevuya gelemediği için dün yine rastgele bir devlet hastanesindeki doktora gittik. Ama kendi doktorumun muayenesinden daha uzun sürdü. Ultrasonda inceledi. Bizim bebeğin yine sırtı dönüktü. Sabırla bekledi, nazikçe dokundu döndürmeye çalıştı. En az 15 dakika ultrasonda inceledi ve sorduğum her soruya tane tane sakince cevap verdi. Çok sevdim doktoru. Kendi doktoruma ücret vermeme rağmen bu kadar ilgi görmüyorum çoğu zaman 🫢 Bu arada sindirim problemim arşa çıktı. Bunu da sordum. Bunlar iyi günlerini dedi 😂 Bebek bizden beslenmeye başladığı için vücudumuz bebeği rahat besleyebilmek için sindirim yavaşlatıyormuş ama asıl sindirim zorluğu 3. trimesterda dedi. Dün gece de baharatlı bir şey atmıştım ağzıma midem sabaha kadar yandı. Posalı tüketmeye ve her gün 20 dk yarım saat yürümeye özen gösterin dedi. Kefirden de bahsetmişti burada arkadaşlar onu da içiyorum arada. Sinirim zorluğuyla beraber karnım sanki 5 aylık gibi oluyor gün içinde 😬😂
Ah çok sevindim demekki devlette hala sabirli ve iyi doktorlarımız da var 😍 şimdi aklıma şu takıldı benim sindirim problemim yok tuvalete çok rahat çıkıyorum şimdi acaba bebeğim benden beslenemiyor mu gibi saçma sapan bir düşünce aldı beni 😅 zaten ne bulantı ne tiksinti ne ağrı hiç bir belirtim yok bir de üzerine bunu takarım ben şimdi 😂

Merhaba Kasım anneleri😊. İnşallah hepiniz bebeklerinizi sağlıkla ve hayırla kucağınıza alıp büyütürsünüz. Ben de ocak ya da aralık annesi olucam kısmetse. Sizlere bir sorum olacak. İstanbulda olanlar hangi hastanelere gidip kaç tl muayene ücreti ödüyorsunuz?
Esenler medipol 420 tl sümeyye hanım

Kız, nubu aşağıda🥹🥹
Canım doktor bana anlatmış videoda farkettim kız olanın nubu böyle anlattığı zaman yukarıda olmadığını burdan anladığını izah etmiş 😂 ağırlaşmadan alışveriş yapmak istiyoruz 🤭 erkek için sil baştan ama kızımın çoğu şeyi duruyor kıyamadım kimseye vermeye sakladım hep tabi 2. Düşündüğüm için de ayıklamam ve eksik listesi yapmam gerekiyor ama şimdi erkeğe bişey alsam kıza haksızlık yapıcakmışım gibi hissediyorum 🥹 oda kesinleşsin ona göre bakıyım diyorum kafam karıştı 😂🤦🏻‍♀️

Eklentiler

• IMG_4101.jpeg
    IMG_4101.jpeg
    137,2 KB · Görüntüleme: 79
Koc univ hastanesi perinatologa gidiyorum. 1500 tl muayene ucreti. Ayda bir cagiriyor, ben sigortadan oduyorum

Ah çok sevindim demekki devlette hala sabirli ve iyi doktorlarımız da var 😍 şimdi aklıma şu takıldı benim sindirim problemim yok tuvalete çok rahat çıkıyorum şimdi acaba bebeğim benden beslenemiyor mu gibi saçma sapan bir düşünce aldı beni 😅 zaten ne bulantı ne tiksinti ne ağrı hiç bir belirtim yok bir de üzerine bunu takarım ben şimdi 😂
Ya hahaha hiç olur mu öyle şey🙈 gerçi şu an anca kanından besleniyor zaten. Vücudun hormonlardan çok etkilenmiyor demek ki. Bulantı, tiksinti ben de de olmadı😅
Haftaların ilerledikçe sindirim problemi yaşama ihtimalin artıyor, o zaman da ona takılıyorsun işte annelik 🤣

Canım doktor bana anlatmış videoda farkettim kız olanın nubu böyle anlattığı zaman yukarıda olmadığını burdan anladığını izah etmiş 😂 ağırlaşmadan alışveriş yapmak istiyoruz 🤭 erkek için sil baştan ama kızımın çoğu şeyi duruyor kıyamadım kimseye vermeye sakladım hep tabi 2. Düşündüğüm için de ayıklamam ve eksik listesi yapmam gerekiyor ama şimdi erkeğe bişey alsam kıza haksızlık yapıcakmışım gibi hissediyorum 🥹 oda kesinleşsin ona göre bakıyım diyorum kafam karıştı 😂🤦🏻‍♀️
Evet canım Nub teorisi yazınca Google da resimler var çok anlaşılır şekilde açıklıyor. Erkeklerde o beyaz kısım yukarı bakıyor🙃Doktorlar bunu kullanıyor evet ama iyice emin olduktan sonra söylüyorlar genelde🥹

X