2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlar bulantısı ve kusması hala geçmeyen var mı? İlaçla ayakta duruyorum ha bitti ha bitecek diye ama bitmiyor bu 😢
Cok kotu durumdayım ilacim bitti sağlık ocağına yazdırdım eczacı ilac için geçerli kodu yanlış girmiş dedi vermedi bugün 3 kere çıkardım hiç bir şey yiyemiyorum geçmedi hala

Kızlar babaannesi 2 takım hastane çıkışı almış eridim bittim çok tatlı değiller mi 🫠 içi boşken böyle oluyorsam bebiş olunca nasıl olacağım kim bilir 🥹🥹

Eklentiler

• IMG-20230511-WA0012.jpg
    IMG-20230511-WA0012.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 119
  • IMG-20230511-WA0013.jpg
    IMG-20230511-WA0013.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 125
Kızlar babaannesi 2 takım hastane çıkışı almış eridim bittim çok tatlı değiller mi 🫠 içi boşken böyle oluyorsam bebiş olunca nasıl olacağım kim bilir 🥹🥹
Allahıım nasıl da güzeller :KK200: Sağlıkla mutlulukla giysin miniğimiz. Güzel günlerde kullansın.
Kaynananı da bi öpesim geldi valla :KK70:

Bu ben olabilirim 🤣🤣 3 yıldır çalışmıyorum izindeydim izinden döndüm deprem oldu okul yok hala çalışmıyorum. Kasımda da doğum olursa sadece iki ay çalışıp tekrar izinli olacağım sanırım 4 yıl okul yüzü göremeyeceğim 🤣🤣
Aa bu ben eylülde ücretsiz iznim bitiyordu kasımda doğum var. 2 sene daha yokum tayin istemiştim daha hiç çalışmadım okulumda desem 😂😂

Kızlar dün akşamdan beri sağ tarafıma sanki iğne batıyor galiba büyüyor miniğim bu durumu yaşayan var mı sık sık ? birde benim göbüşüm azıcık ya 13+3 ne zaman gösterecek bu bebiş kendini 🤭😂

Birde cinsiyet tahmini alabilir miyim çok merak ettim ilki 7 haftalık vajinal ultrason diğeri 11+5 karından 🥰

Eklentiler

• 04E48208-92B6-432D-A027-8EB9204B888A.jpeg
    04E48208-92B6-432D-A027-8EB9204B888A.jpeg
    95,2 KB · Görüntüleme: 111
  • IMG_1819.jpeg
    IMG_1819.jpeg
    85,7 KB · Görüntüleme: 107
20230325_105115.jpg
kızlar ben de tahminim kasım annesi olacağım. Ramzi teorisine göre karından 7 haftalık ultrasona göre cinsiyet tahmininiz var mı?
Sat:2 şubat.

Cok kotu durumdayım ilacim bitti sağlık ocağına yazdırdım eczacı ilac için geçerli kodu yanlış girmiş dedi vermedi bugün 3 kere çıkardım hiç bir şey yiyemiyorum geçmedi hala
Aman Allahım arayıp sorabilirmiş eczacı. Niye yapmadı ki😢 keşke yakın olsak da versem hayat kurtarıyor bi ilaç resmen

Merhabalar hanımlar sizi hep takip ediyorum inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız size birşey soracağım iki üç gündür aralıksız sol gözüm seğiriyor çok rahatsız oluyorum acaba sizde de oldumu iyiye yormak istiyorum bu arada ben 9+4 günlük hamileyim
Genelde strese bağlı oluyor. Benim daha önceleri bir hafta sürdüğü oldu. Gebelikle alakalı olduğunu düşünmüyorum.

babaannemiz baya zenginmiş 😂 ya da gönlü zengin bilemedim 😂 Ben de çok beğendim özellikle ilkini. İnternetten aynısını bulamadım ama markanın fiyatları oldukça pahalı geldi bana. Güzel günlerde giysin inşallah bebeğin ❤️

Sizinle aynı gündeyiz :) Prilam bıraktığımda midem bulanıyor ne zamana kadar kullanacağım bilmiyorum. Hayırlısıyla bitse bulantılar da hamileliğin tadını çıkarsak.
Bende ilaç istedim doktorumdan ama daha kullanmaya başlamadım hala geçmesini umut ederek bekliyorum çok ilaç kullanma taraftarı değilim 🤷🏻‍♀️

X