2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Sağlıklı olsunlar da en kötü 20. Haftada detaylıda öğrenilir🤪
Ama merak ediyorsanız ikili testte doktoru bir yoklayın. Bir sürü ölçüm yaptıkları için iyi kötü bir tahminleri oluyor genelde. Ben bile dayanamadım sordum, sonra da test sonuçları çıkmadan sorduğuma pişman oldum🥴
Benim doktorum (perinatolog) 12. Hafta randevumda detayli ultrason bakacagini soyledi. Vajinal 30dk civari surecekmis. Kahvalti et bebisler uyansin dedi hatta. Cinsiyet gorebilirmis.
20. Haftada bir daha mi detayli oluyor? Yoksa ikisi farkli seyler mi? Cok cahilim ileri haftalar icin :) 6 senedir ilk defa 8. Haftayi gectim :)

Ben prilam a rağmen folik asit içtiğim an kusuyordum şimdi de multivitamin e geçtim aynı şekil mide bulantılarım aldığım vitaminle artıyor.geçmedi maalesef doktor prilam ı 4 çıkarabilirsin sabah 2 akşam 2 şeklinde dedi ve ginger diye bir ilaç tavsiye etti pahalı ve içeriği azdı almadım🤣🤣🤣prilamla idare etmeye çalışıyorum o olmadan su bile içemiyorum
Benimde vitaminler midemi iyice bulandırıyor birde ben prilamı bıraktım yani geri dönmek zorumda kalmam umarım

Benim doktorum (perinatolog) 12. Hafta randevumda detayli ultrason bakacagini soyledi. Vajinal 30dk civari surecekmis. Kahvalti et bebisler uyansin dedi hatta. Cinsiyet gorebilirmis.
20. Haftada bir daha mi detayli oluyor? Yoksa ikisi farkli seyler mi? Cok cahilim ileri haftalar icin :) 6 senedir ilk defa 8. Haftayi gectim :)

Normalde 20. Haftada civarı yapılıyor detaylı ultrason ama özel durumlarda erken de yapılabiliyor. Sizinki de öyle herhalde. Sağlıkla ilerlesin gebeliğiniz💐

kızlar reflü yatağı alan kullanan oldu mu?
yataş ve babyjem arasında fark ne acaba

Bizde o anne yanı dedikleri şeyi babaannesi yapmıştı, reflü yatağı olarak da aynı o şekilde eğimli, uygun sertlikte bir sünger kestirmiştik döşemeciye. Çok kullanışlı olmuştu. Fikir olur belki birine.

Kızlar bulantısı ve kusması hala geçmeyen var mı? İlaçla ayakta duruyorum ha bitti ha bitecek diye ama bitmiyor bu 😢
15+0 bugün. yarım saat önce kustum. Hafif açlık hissedince hemen kusuyorum. Acıkmayı beklemeden 2 saatte bir bişiler yemem gerekiyor. Onun dışında çok bir şikayetim yok çok şükür ama bu kusma çok zorluyor, sonrası boğaz tahrişi, baş ağrısı vs 😒😒

Çok teşekkür ederim kızlar maalesef haberler biraz bulanık, dün acile gittim kanama alanı görüldü bebeğin suyu azalmış dediler. Ben de bugün 1’de kendi doktoruma gidicem belki cihaz farkıyla daha net gözükür. En hayırlısı nasılsa öyle olsun bir şey diyemiyorum..
Son durumunuz nedir

bugün bizde gittik doktora %80 erkek dedi :anneadayı: 3. oğlan geliyo benim eşim acayip kıza alıştırmıştı kendini çok modu düştü adamın :KK48: şimdi ben düşünmeye başladım ev askeriye ye dönecek Allah yardımcım olsun :confused::confused::confused: bu arada bende hiçbir şey tutmadı bütün belirtiler, tahminler, takvimler, ult. görüntüleri hepsi kız diyodu

bugün bizde gittik doktora %80 erkek dedi :anneadayı: 3. oğlan geliyo benim eşim acayip kıza alıştırmıştı kendini çok modu düştü adamın :KK48: şimdi ben düşünmeye başladım ev askeriye ye dönecek Allah yardımcım olsun :confused::confused::confused: bu arada bende hiçbir şey tutmadı bütün belirtiler, tahminler, takvimler, ult. görüntüleri hepsi kız diyodu
Hayırlısı olsun bir de Allah yardımcınız olsun evde 4 erkekle 😅 bir arkadaşımın iki erkek çocuğu var ve kız için deliriyor ama yine de üçüncü de erkek olur diye yapamıyor 🤣

kubrafatih kubrafatih Tutmayanlar grubuna hoş geldin.. bu dalga 1ciftyesilgozz 1ciftyesilgozz ile başladı önderliğinde hepimiz erkek bebekle onu takip ediyoruz 😅

Tebrik ederiim🥰 evde 4 erkek kolay değil tabi🙈 ama sağlıklılar ya yetiyor gerçekten 🧿

merhaba kızlar cinsiyet haberlerinize çok sevindim. Allah gönlünüze göre versin inşallah.. Cumartesi özelde sorup %75 kız dedikleri bebeme Salı günü üniversite hastanesinde ben sormadan erkek dediler.. kız olsaydı herşey tutuyordu nub ramzi yüzük aşerme vs ama erkek ise eğer hiçbir şey bende de tutmamış gözüküyor. İkili taramanın sonuçlarına bakarken belli olacak. Bende son öğrenenlerden olacağım galiba.. şimdilik sizinkilerle mutlu olmaya devam 🥹
Maşallah 🥰Kaç haftalık? Erkekten dönenler de oluyor erken haftalarsa değişebiliyor🥰

Merhabalar hanımlar sizi hep takip ediyorum inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız size birşey soracağım iki üç gündür aralıksız sol gözüm seğiriyor çok rahatsız oluyorum acaba sizde de oldumu iyiye yormak istiyorum bu arada ben 9+4 günlük hamileyim

X