2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
ay evet ya ben de merak ediyorum onu :)

Bu arada benim kontrolüm yarın 10+5 olacak. fetal i 12. hafta kontrolü gelmeden yaptır der mi acaba ya
Ben tam 10+6 ‘da numune verdim. Doktorum erken vermişsin dedi ama sorduğumda da sorun olur mu diye yoo hiçbir sorun olmaz dedi. Belki de kendi bildiği laboratuvara yönlendirecekti. Bence yaptırabilirsin ama en azından haber verebilirsin doktoruna

ay evet ya ben de merak ediyorum onu :)

Bu arada benim kontrolüm yarın 10+5 olacak. fetal i 12. hafta kontrolü gelmeden yaptır der mi acaba ya
Benim doktorum 12. Haftayı bitirtti. Normalde 10. Hafta itibariyle yapılabiliyor zaten ama her doktorun görüşü farklı oluyor, hem belki seni yönlendirir bildiği bir lab’a

H hayaletcizgi nasıl oldunuz merak ettim sizi umarım herşey yolundadır

H hayaletcizgi nasılsın, her şey yolunda mı?
Çok teşekkür ederim kızlar maalesef haberler biraz bulanık, dün acile gittim kanama alanı görüldü bebeğin suyu azalmış dediler. Ben de bugün 1’de kendi doktoruma gidicem belki cihaz farkıyla daha net gözükür. En hayırlısı nasılsa öyle olsun bir şey diyemiyorum..

Çok teşekkür ederim kızlar maalesef haberler biraz bulanık, dün acile gittim kanama alanı görüldü bebeğin suyu azalmış dediler. Ben de bugün 1’de kendi doktoruma gidicem belki cihaz farkıyla daha net gözükür. En hayırlısı nasılsa öyle olsun bir şey diyemiyorum..
En doğru bilgiyi kendi doktorun verecektir. Kanama alanından korkma bebek büyüdükçe küçülürmüş çünkü. Doktorundan çok iyi haberler duyacağını düşünüyorum🙏

İnşallah bebeğin iyidir 🙏🏽 Kalbini ferah tutmaya çalış lütfen. Güzel haberlerle doktorundan çıkacaksın inşallah 🙏🏽

Ya ne güzel haberler gelmiş saglıklı minikler, cinsiyetler 😍😍😍
Çok sevindim darısı bizlere sizin gibi testleri yaptırmasakta ikili testin stresti var üstümüzde. Bu sene erkek senesi dediler ama maşallah kızlarımız çogaldı ..
O değilde benım 1 ayım var o zamana herkes öğrenmiş olacak ben en sona kalacagım sanırım .

soyasosu soyasosu inci ismini beğenmene sevindim. Eski ama eskimeyen isim anlamı güzel inci ablada oluyor inci teyzede 😂 Bende arkadaşımdan esinlenmiştim kızına inci sare koymuştu aa dedım ne güzel tınısı var listemdeki ilk isimdi 🎀

Bizim isim benimle başlıyor son harfım eşimin baş harfi eşimin son harfi kızımın baş harfi 🤪Anlatabildim mi bilmiyorum ama ismi koyduktan sonra bı baktım aa birleşik yazınca hepımız varız ondan i ismiyle isim bulsam guzel olacak gelen bebişte ayrı kalmaz 😂
Sona mı kalacaksın ? Bir daha düşün istersen canım ben daha 10+5 im bence en sona ben kalacağım cinsiyet için hahahah 😅

Geçmiş olsun.Doktorunuz içinizi rahatlatır umarım.

Bugün doktora gittik 13+4. Bizim inatçı keçi o kadar hareketliydi ki kahvaltı yapmamıştım. Doktor anlık erkeğe benzettim dedi ama netleştiremedik bir türlü uygun pozisyonu vermedi bize. Yürüyüş yaptım çikolata yedim doktor bile sarstı karnımı hareket etsin diye bana mısın demedi sıpa :) Haftaya tekrar gideceğiz inşallah netleşir. Şimdilik erkek diyoruz ama :) Tahminler doğru çıktı şuanlık :) 1ciftyesilgozz 1ciftyesilgozz

Sona mı kalacaksın ? Bir daha düşün istersen canım ben daha 10+5 im bence en sona ben kalacağım cinsiyet için hahahah 😅
12+6 yım ama ben de sona kalabilirim, hiç merak etmiyorum. Dün fetal dna için kan verdim ama sonuç çıkınca devletteki doktoruma gidecek cinsiyet, yani onu bulup öğrenene kadar ne kadar süre geçer bilmem😅

Testleri güzel sonuclananlari tebrik ediyorum. Sağlıkla kucaginiza da alırsınız inşallah.
Buralar cinsiyet haberleri ile şenlenmiş maşallah 🧿
Ben test yaptırmadım cinsiyeti 12. Haftada hiç bahsetmedi haftaya 16. Haftada gideceğim inşallah sağlıklı olduğunu duyduktan sonra cinsiyetini de öğreniriz. Hiçbir tahminim yok kendim için 🤭

12+6 yım ama ben de sona kalabilirim, hiç merak etmiyorum. Dün fetal dna için kan verdim ama sonuç çıkınca devletteki doktoruma gidecek cinsiyet, yani onu bulup öğrenene kadar ne kadar süre geçer bilmem😅
Ooo 🙈🙈 Benim yakın çevremde herkes o kadar geç öğrendi ki o yüzden erken öğrenme umudum hiç yok 😅 benim 13-15-17 da arka arkaya doktor randevularım var ama o kadar umudum yok ki hiç heveslenmiyorum 😅😅

İyi haberlerle gelirsin inşallah 🙏🏾

Ooo 🙈🙈 Benim yakın çevremde herkes o kadar geç öğrendi ki o yüzden erken öğrenme umudum hiç yok 😅 benim 13-15-17 da arka arkaya doktor randevularım var ama o kadar umudum yok ki hiç heveslenmiyorum 😅😅

Sağlıklı olsunlar da en kötü 20. Haftada detaylıda öğrenilir🤪
Ama merak ediyorsanız ikili testte doktoru bir yoklayın. Bir sürü ölçüm yaptıkları için iyi kötü bir tahminleri oluyor genelde. Ben bile dayanamadım sordum, sonra da test sonuçları çıkmadan sorduğuma pişman oldum🥴

Kızlar bulantısı ve kusması hala geçmeyen var mı? İlaçla ayakta duruyorum ha bitti ha bitecek diye ama bitmiyor bu 😢
Ben prilam a rağmen folik asit içtiğim an kusuyordum şimdi de multivitamin e geçtim aynı şekil mide bulantılarım aldığım vitaminle artıyor.geçmedi maalesef doktor prilam ı 4 çıkarabilirsin sabah 2 akşam 2 şeklinde dedi ve ginger diye bir ilaç tavsiye etti pahalı ve içeriği azdı almadım🤣🤣🤣prilamla idare etmeye çalışıyorum o olmadan su bile içemiyorum

X