2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269

Günaydın, bana dokuzuncu hafta d vitamini başlattı doktorum (test yapmadan). Folik asit de ikinci trimesterda kesiliyor ve başka takviyelerle devam ediliyor diye biliyorum, yavaştan bırak demişti bana geçen hafta.

Teşekkürler canım benm inşallah bir sorun yoktur

Merhaba, benim az miktarda yüksek çıkmıştı (eritrosit 6, bakteri 40). Doktor bu kadarı hamilelikte normal demiş, bir tedavi önermemişti, bir sorun da yaşamadım sonradan.
Ayy çok sağolun yüreğime su serptiniz.
Eritrosit 11 çıktı panik oldum dünden beri.

Ha biliyorum bunu ama her yerde kadın regl oldugu için 3 senede bir erkek 4 senede bir yazıyor ha bir de dogum yapılmışsa o da etkiliyormus ne kadar dogru bilmiyorum

Ayy çok sağolun yüreğime su serptiniz.
Eritrosit 11 çıktı panik oldum dünden beri.

Rica ederim ama yine de doktorunuza bir danışın. Zaten bir enfeksiyondan şüpheleseler de genelde tek dozluk bir ilaç verip bol su içmeyi tavsiye ediyorlar. Panik olmayın hiç.

Rica ederim ama yine de doktorunuza bir danışın. Zaten bir enfeksiyondan şüpheleseler de genelde tek dozluk bir ilaç verip bol su içmeyi tavsiye ediyorlar. Panik olmayın hiç.
O şaşelerden bir kez içtim sanki ama ne zaman emin değilim.
Aile hekimine geldim şimdi sorucam.

Sonra da kendi doktoruma sonuçları atacağım
Bütün tahliller çıksın tamamen.

Düğmeli bir bez parçası aldım pantolonun düğmesine takınca onu genişletiyor ön kısmı ama orayı kapatacak bişey giymek gerekiyor. Öyle gidiyorum işe artık aslında hamile pantolonu aldım bir tane ama o daha büyük geliyor bana giymedim hiç

Ben 12. haftaya kadar hem demir hem folik kullanıyordum. Demir eksikliğim çoktu. Doktor 12. haftaya girer girmez multivitamin ve başka bir demir tavsiyesi başlattı. Zaten multinin içinde de az miktarda folik oluyormuş. Arayıp ya da mesaj atıp bir sorun doktorunuza

Merhaba Demet Haytaoğlu'na gidiyorum ben hastane ismi yazmak yasak mı bilemedim ama . Çok memnunum kendisinden şimdilik.

aa sabah onu araştırdım bende. çok enerjik sempatik duruyordu. o hastanede yenidoğan yoğun bakım ünitesi var mı biliyor musun ?

Merhaba kızlar bugün 13+1 olduk bizde aranızda vakit namazlarını kılan var mı ben kılarken secdeye vardığımda baskı hissediyorum vajinada oturarak içime sinmiyor henüz göbek yokken siz nasıl yapıyorsunuz

Teşekkürler arkadaşlar. Doktoruma mesaj atıp sordum bakalım. Ferritinim 22 çıkmış ona rapmen takviye vermemesi düşündürdü

O değerlerimiz gebelikte düşeceği işin veriliyor önlem amaçlı gibi düşün benim şimdiden gebeliğe bağlı düşen değerlerim olmuş
Evet canım bana vermedi hiçbir şey o yüzden anlamadım. Doktorum çok yoğun ve kafası çok dolu. Seviyorum memnunum ama hep böyle yarım yamalak oluyor muayenelerim. Değiştirmeyi düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…