2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
aa sabah onu araştırdım bende. çok enerjik sempatik duruyordu. o hastanede yenidoğan yoğun bakım ünitesi var mı biliyor musun ?
O kısmını sormadım benim için en önemli şey doktordu 3 kez değiştirdim çünkü. Bu cuma randevum var tekrar o zaman detaylı konuşurum artık :)

aa sabah onu araştırdım bende. çok enerjik sempatik duruyordu. o hastanede yenidoğan yoğun bakım ünitesi var mı biliyor musun ?

O kısmını sormadım benim için en önemli şey doktordu 3 kez değiştirdim çünkü. Bu cuma randevum var tekrar o zaman detaylı konuşurum artık :)
Doktor çok çook önemli. Ancak hastanede yeni doğan ve yetişkin yoğun bakımı olması gerekiyor bence. Riski her zaman en aza indirmemiz gerektiğini düşünüyorum.
Burda tabiki kötü hikayeler anlatmayacağım ama önemli bir konu kızlar, aklınızda olsun 🌸

Kızlar merhaba hapşırinca kasıklarım kasılıyor batıyor böyle olması normal mi 12+6 olduk bugün 3. Gebeliğim ama diğerlerinde hiç hatırlamıyorum böyle bişey yaşadığımı hep vardı ama bugün aklıma takıldı

Günaydın, ben uzun zamandır giremiyordum kızımın doğum günü telaşı vs derken hamileliği resmen unuttum 😂 artık insanlar hamile olduğumu anlayacak kadar göbeğim çıktı kaç haftalık oldu dediklerinde durun bir uygulamaya bakıyım diyorum o kadar umursamaz durumdayım😂 İkinci hamilelikler hep böyle mi bilmiyorum ama sanki bebek yokmuş gibi davranıyorum bir yerde davranmak zorunda oluyor insan. Eve gidince hep bir koşuşturmaca hiç kendimi dinleyemiyorum. Eşimle bazen konuşuyoruz da bunlar iyi günlerimiz diye düşünüyoruz iki çocukla neler neler olur bilmiyorum. Ben ilkinde bile ne bir dizi ne bir film izleyebiliyorum.Tüm bunları geçtim ayaklarımı uzatıp dinlenmek bile mümkün değil sürekli oyun oynamak için beni bekleyen biri oluyor evde. En büyük lüksüm banyoda geçirdiğim kendi başıma kaldığım zaman. Umarım ikinci bebek uykuyu sever en büyük duam sağlıklı olması ve uyuması gerisi bir şekilde çözülür🙏

Yaa inanmadım hatta damar seğirmesi mi acaba dedim pıt pıt atan bişey 🥹 öyle de olsa tatlı hissettirdi🥹🥰
Bende birkaç gündür hissediyorum çok güzel değil miii🧿 ilk kez dün gece net bir şekilde hissettim ballı süt içip yattım sanki kelebek uçuyordu içimde 2 3 dakikaya yakın ara ara hissettim ağlıcaktım sevinçten😂😂

Erkek hücreleri üç yılda bir kadının ise dört yılda bir yenileniyormuş. Doğum tarihleri için erkek 1990lı kadın 1992’li olsun.
1990,1993,1996,1999,2002,2005,2008,2011,2014,2017,2020,2023 kasım oluyor. Şimdiki yılı geçmiyorsun.
1992,1996,2000,2004,2008,2012,2016,2020 ise kadın için.
Ama az önceki hesapladığım arkadaş da eşi kasım doğumlu. En son 2020 kasımda yenilenmiş yani. Kadının ise 2020 mayısta.
Kimin yılı hamile kalma tarihine yakınsa cinsiyet o oluyor. Böyle öğrenmiştim , teyzem kullanır bı yöntemi😂
Ben hamile kalmadan 3 ay önce kan bağışı yapmıştım o etki ediyor mu?

Doktor çok çook önemli. Ancak hastanede yeni doğan ve yetişkin yoğun bakımı olması gerekiyor bence. Riski her zaman en aza indirmemiz gerektiğini düşünüyorum.
Burda tabiki kötü hikayeler anlatmayacağım ama önemli bir konu kızlar, aklınızda olsun 🌸
Yetişkin yoğun bakımlarının olduğunu biliyorum da. Yeni doğanı bilmiyorum belki de vardır. Cuma günü öğrenicez bakalım ♥

Kızlarcım günaydın 🌸 bir konuda yardıma ihtiyacım var beynim durdu yok yani çalışmıyor 😂
Şimdi şöyle; ben 2 doktor takipli ilerliyorum biri şehir dışında perinatolog. Şehrimdeki doktorum 13. Haftada çağırdı ense kalınlığına bakmak için ( şu an 10+3üm) daha yeni de perinatologumun asistanıyla konuştum normlade o da 12. Haftada çağırmıştı ama aslında 14-15. Haftalarda gelsen daha iyi olur cinsiyeti de öğrenirsin boşuna 12. Haftada gelip para verip birde 14-15de gelince verme dedi evet bu da mantıklı geldi ama şimdi şu aklıma takıldı Allah esirgesin bir sıkıntı varsa ve şehrimdeki doktorum gözden kaçırırsa perinatologuma gittiğimde çok geç olmuş olmayacak mı öf kafam çorba oldu şu kardeşinize bi yardım edin 🙈 siz olsaniz hangisine kaçıncı hafta giderdinizzz ?

X