2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Ay ne güzel büyüdüler gerçekten zaman hızlı geçiyor. İnşallah test sonuçlarıda güzel çıkacak

Öf ne çok ihtiyaç be çok detay var ya ben bitene indirimden pijama almıştım büyük beden L çokta güzel beyaz hamilelikte giyerim diye koşa kollu altı uzun pijama bi baktım eve gelince emzirme yeri var tek sorun hamile bile değildim hani hamile olursam rahat olur 8.-9. Ay diye almıştım şimdi hastaneye onu götürücem üstüne sabahlık almam gerekir galiba

Evvet çook düşünecek detay var o yüzden yavaştan düşünmeye başladım. Almasam da not alıyorum. Çok gereksiz şeyler de almak istemiyorum çünkü

Evvet çook düşünecek detay var o yüzden yavaştan düşünmeye başladım. Almasam da not alıyorum. Çok gereksiz şeyler de almak istemiyorum
Çok haklısın kesinlikle bende okudum son aylar idrar kaçırma olabiliyor. Lohusalıkta normal doğum sonrası az da olsa kanama olabiliyor diye pedler aldım. Depend vs farklı farklı

Şuan işe giden arkadaşlara birşey sormak istiyorum. Kızlar karnınız çıktıysa ne giyiyorsunuz işe giderken İzmirde hava sabah hala serin oluyor çorapsız elbise giyemem çoraplarda gün ortasında çok sıkıyor.

İhtiyaç çok cidden biz bir de geçen yıl evlendik tayinimiz çıkacak diye bulunduğumuz yere sıfır eşya bile almadık tayinden sonra birde bütün eşyaları sıfır alıp üstüne bebek eşyaları alcaz ne eksikti neler gerekiyordu kafam şaştı Allahtan bebek kıyafetlerini falan annem büyük bir hevesle hallediyor Allah sağlık versin artık ya hallolur inşallah :)

Senin işin daha da zormuş alması çok zevkli ama düşünmesi daha zor zaten. O yüzden buradaki konuşmalar çok işime yarıyor

Kızlar bi hesaplama yöntemi keşfedilmiş doğru mu diye bakmak istiyorum gün ay yıl doğum tarihlerinizi ve son adet tarihlerinizi söylerseniz sağlanmasını yapalım isterim

Beli lastikli geniş paça pantolon aldım renkli onları giyiyorum canım. Bir de benim iş yerimde casual giyinebiliyoruz. Serin havalarda uzun keten gömlek altına tayt da giyiyorum. Daha etek elbiseye hiç geçemedim sabahları gerçekten üşütüyor hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…