2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Merhaba kızlar,
Uzun zamandır okuyorum ama ilk kez yazıyorum :) ne kadar okusamda ramzi ve nub teoirilerini anlayamadım bir türlü. Tüp bebek tedavisi sonucu hamile kaldım , sırasıyla 6 hafta,8 hafta ve son olarak 12+2 haftalık görüntülerimizi ekliyorum benim içinde cinsiyet tahmini yapar mısınız lütfen :)

Eklentiler

• IMG_2958.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_3129.jpg
    105,3 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_3778.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 55
Ben koz diyorum içimden geldi

Bizim bi gelinimizde benden üç ay ileri şuan hamileliği. Ona da ilk erkek dediler bu haftalarda sonra kız olduğu anlaşıldı. Meğer klitoris de pipi gibi görüntü verebiliyormuş yani
Ayy evet bende Baya video izledim kız organı pipi gibi görünüyor resmen peki gelininiz kaç haftada netleşti

Sağlıkla gelsin sen de hoşgeldin :) ben yüzde 70 kız diyorum

Aa evet iki gündür yoktun sen canım gerçekten oh güzel geçmiştir inşallah
İyi geldi vallahi tam da bulantı ilacını kullanmaya başladım vee 3 gündür o kadar iyiyim ki gerçekten tek ihtiyacım olan buymuş ama size yazacaktım araya karıştı enfeksiyon ilacını içtikten 2dk sonra çıkardım bu hafta doktoruma gidip söyleyeceğim sanırım tekrar yazıcaktır

İşte burada betimlediğin kız tam da benim kızım. Ağlak mızmız huysuz biz de çok dışa dönüğüz ama kız böyle çıktı. Yabancı birini görse ağlar gün gün değişik huyları vardır koç burcu çok inatçıdır.Asla yerinde durmaz adrenalin çok sever uyku problemi var sabah 8 gece 11 inşallah bu kez uysal bir çocukla karşılaşırım

Hangi marka baktığınız.

Ah canım amiin, işte her çocuğun mizacı oluyor gerçekten de. Büyüdükçe azalır mızmızlığı hiç takma

Ve ben şunu anladım çevremdeki çocuklardan. Haylaz değil mızmız ve ağlak çocuklar daha zor hadi haylaz çocuğu dışarı çıkar atsın enerjisini ama diğeri mümkün değil çok zor
Kesinlikle imzamı atıyorum 6 yaşında bir kızım var yemek istemediği bişeyi bile mızırdanarak söyler ya kızım diyorum artık beynim tırmalanıyor yemin ederim yemiycem de okey yani zorlayan mı var yok ağzına tepiştiren mi var yok ama en basit konuda bile böyle malesef.

Kizlar ates ölcer olarak ne aldiniz ebebekte 900-1000 arasi gordum şok oldum uygun fiyatli buldunuzmu hic hersey ates pahasi

Hangi marka baktığınız.
Biz ‘’cybex’’ araştırdık Türkiye’de ki fiyatlarla Almanya arasında dağlar var o marka istediğim için ona bakıyorum ama aynı kalite bugaboo daha uygun fiyatlı alan arkadaşım 4 yaşında bebeği için hala kullanıyor ve yepyeni duruyor gerçekten .Amerika Kanada da ınglesina marka çok daha uygun yani çok pahalı markalar Türkiye’de verilmez o paralar ama yurt dışında akrabası olanlar bir baksın bence Amazon’dan mağazalardan falan Maxi-cosi markasında çok fark yoktu sanki hatırladığım

Kizlar ates ölcer olarak ne aldiniz ebebekte 900-1000 arasi gordum şok oldum uygun fiyatli buldunuzmu hic hersey ates pahasi
En güvenilir koktukaltı olanlar ve inan gittim eczaneden normal ateşölçer aldım hep de dogru cıkardı o kadar para vermeye gerek bile yok baska ihtiyaclarını alın derim herseyin en iyisine gidersek işin içinden cıkılmıyor tecrübeyle sabit

Evet gercekten cok pahali hersey koltukalti en guveniliri diye duydum dijitalmi iyi o mu bilemedim bende en iyisi eczaneden koltuk alti alayim

Kızlar bir de hastane için pijama kaç takım alınmalı? Rengi önemli mi? Önü düğmeli olsa yeter sanırım. Normal pijama alacağım. Yoksa internette lohusa takımı diye satılanlardan mı almak gerek, bir farkı yoktur diye düşünüyorum şimdiden onları favorilere ekleyip ucuzlayınca alayım diye düşünüyorum yoksa daha erken

Ben böyle pijamayla foto falan çekilmeyi sevmiyorum o yüzden hiç o dantelli lohusa gecelik pijamalarına bakmamıştım. Önü düğmeli iki takım götürmüştüm biri açık renk biri koyu renk ama hastaneden gecelik gibi bir önlük vermişlerdi onunla çok rahat etmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…