2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Şuan işe giden arkadaşlara birşey sormak istiyorum. Kızlar karnınız çıktıysa ne giyiyorsunuz işe giderken İzmirde hava sabah hala serin oluyor çorapsız elbise giyemem çoraplarda gün ortasında çok sıkıyor.
Eski jeanlerimden aşırı esnek bir pantolonum var, onu hala giyebiliyorum; hatta bugün herkes kotları bırakman gerekmiyordu nasıl gebesin sen dediler 😂 onun harici beli lastikli ayrobin, keten pantolonlar kullanıyorum. Tulum da rahat oluyor, üzerine ceketle akşamı kurtarıyorum. Normal şartlarda benim belim basenime göre daha inceydi, o yüzden çok sorun yaşamadım kalınlaşmasına rağmen. Omuzlarım da geniş olduğu için, göbekten de asla bişi belli olmuyor üst kıyafetlerimin bel bölgesi hep boldu çünkü 😅😅

Arkadaşlar pijama ben de almayı düşündüm indirimlerden ama bedeninizi nasıl tayin ediyorsunuz. Daha 6 ay var, o zamana kaç beden olurum diye bişi alamadım ben

Bu arada zayıf ve çok uzun olmayan arkadaşlar lcw çocuk bölümündeki jeanlere bakin derim. Çoğu likralı ve bel kısmında da ekstra ayarlanabilir lastik oluyor. Şu an gidebildiğimiz tek pantolonumu ordan almıştım yıllar önce, yıllardır da giyerim taş gibi ve tayt gibi çok rahat 😌

Arkadaşlar pijama ben de almayı düşündüm indirimlerden ama bedeninizi nasıl tayin ediyorsunuz. Daha 6 ay var, o zamana kaç beden olurum diye bişi alamadım ben
Ben xs giyiyorum, pijamaların zaten önü düğmeli ve altı lastikli olacak. M beden alsam çok rahat olur diye düşünüyorum. 🥹 bir de doğumdan sonrası için düşünüyoruz ya göbeğin çoğu gitmiş olacak zaten. Ben böyle düşündüm ama diğer arkadaşlar katılır mı bilmem🫶

Gerçekten bu biraz bünyeyle alakalı. Ben m beden giyiyorum 57 kiloyum. Kızımda da böyleydim yine m beden aldım ama aldığım pijamalar salaş dökümlüydü belleri lastikli olduğu içinde hiç sıkmamıştı. Hm den almıştım sanırım onların kalıpları bir tık daha geniş oluyor.

Ne yöntemi bu nasıl 🤣
Erkek hücreleri üç yılda bir kadının ise dört yılda bir yenileniyormuş. Doğum tarihleri için erkek 1990lı kadın 1992’li olsun.
1990,1993,1996,1999,2002,2005,2008,2011,2014,2017,2020,2023 kasım oluyor. Şimdiki yılı geçmiyorsun.
1992,1996,2000,2004,2008,2012,2016,2020 ise kadın için.
Ama az önceki hesapladığım arkadaş da eşi kasım doğumlu. En son 2020 kasımda yenilenmiş yani. Kadının ise 2020 mayısta.
Kimin yılı hamile kalma tarihine yakınsa cinsiyet o oluyor. Böyle öğrenmiştim , teyzem kullanır bı yöntemi😂

Kızlar bi hesaplama yöntemi keşfedilmiş doğru mu diye bakmak istiyorum gün ay yıl doğum tarihlerinizi ve son adet tarihlerinizi söylerseniz sağlanmasını yapalım isterim
11.12.2001
15.03.1985
22.02.2023
(Yaş farkından dolayı lütfen birseyler sorup linçlemeyin.)

X