2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Orada 7 haftalık bir cuma günü gidecektim şehir dışına çıkmış daha dönmedi bende farklı bir doktora gitmek istemiyorum doktorumu seviyorum şimdilik bekliyoru bakalım ilk bebişim zaten kız oğlan hiç farketmez yeterki sağlıklı olsun ama erkek çocuklarından bir tık korkuyorum kızlar daha sakin daha uslu geliyor 😁 o yüzden ilk bebeşin kız olmasını isterdim anneliğe alışmak için 😂
O hiç belli olmuyor canım inan ki😂evet genel bi inanış var erkek daha zordur diye ama benim eşimin yeğeni var erkek haylaz ama şeytan tüyü olan bir çocuk asla mızmız değil o sadece çok enerjisi var atamıyor onu öyle böyle değil çık seviyorum bir de kız yeğeni var bebekliğinden beri mızmız kendini sevdirmez cadı. şimdi kendi yeğenim kız 1 yaşını doldurdu başladı cadolozluklar😂😍 biraz anne babaya çekim diye birşey de var tabi. Kendi bebekliklerinizle kıyaslayabilirsiniz🫠

Benim de bacak arası kordon gelmiş baya uzunca o yüzden kesin diyemem dedi çarşamba gidicez bakalım kendimi erkeğe baya alıştırdım ben 😂🥰
Ya sizin ilk bebekti dimi kız erkek fark etmez sağlıklı olsun önemli olan o ama böyle arada kalmak çok kötüymüş söylemese daha iyidi diyorum 😅 bide baya video izledim kız bebeklerdede çıkıntılı gibi durabiliyor Muş erken haftalarda misal oğlumda 13 haftada dr net erkek demişti ve bize detaylıca gösterdi bu dr göstermedi çokta aceleci baktı ameliyata girecekmiş doğuma ama baya hayal kırıklığı oldu randevu benim için 🙁

O hiç belli olmuyor canım inan ki😂evet genel bi inanış var erkek daha zordur diye ama benim eşimin yeğeni var erkek haylaz ama şeytan tüyü olan bir çocuk asla mızmız değil o sadece çok enerjisi var atamıyor onu öyle böyle değil çık seviyorum bir de kız yeğeni var bebekliğinden beri mızmız kendini sevdirmez cadı. şimdi kendi yeğenim kız 1 yaşını doldurdu başladı cadolozluklar😂😍 biraz anne babaya çekim diye birşey de var tabi. Kendi bebekliklerinizle kıyaslayabilirsiniz🫠
Ben çok usluymuşum babası yaramaz kızım olursa bana çeker diye ümit ediyorum ama hiç belli olmuyor arkadaşımın bir kızı var maşallah 10 erkeğe bedel 😅

Ya sizin ilk bebekti dimi kız erkek fark etmez sağlıklı olsun önemli olan o ama böyle arada kalmak çok kötüymüş söylemese daha iyidi diyorum 😅 bide baya video izledim kız bebeklerdede çıkıntılı gibi durabiliyor Muş erken haftalarda misal oğlumda 13 haftada dr net erkek demişti ve bize detaylıca gösterdi bu dr göstermedi çokta aceleci baktı ameliyata girecekmiş doğuma ama baya hayal kırıklığı oldu randevu benim için 🙁
Bizim bi gelinimizde benden üç ay ileri şuan hamileliği. Ona da ilk erkek dediler bu haftalarda sonra kız olduğu anlaşıldı. Meğer klitoris de pipi gibi görüntü verebiliyormuş yani😂🤭

Ve ben şunu anladım çevremdeki çocuklardan. Haylaz değil mızmız ve ağlak çocuklar daha zor 🫠 hadi haylaz çocuğu dışarı çıkar atsın enerjisini ama diğeri mümkün değil çok zor 🥹
Öyle gerçekten ne yapacağını şaşırır insan öyle çocukla bazen klupte formlarda okuyorum çocuklarından yakınanları şimdiden korkuyorum 😂

Kızlar 6 haftalık burda bulantım olmadı gobegım gec cıktı ve bebeğimi sağda hıssedyrm hep

Eklentiler

• Screenshot_20230508_152745_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20230508_152745_com.android.chrome.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 52
Bahsettiğin bu çıkıntı kızımda oldu 12 13 haftalardı sanırım erkek diye yorumlamıştı 15+3 te kız olduğunu öğrendik 😂

Eklentiler

• IMG_7930.png
    IMG_7930.png
    602 KB · Görüntüleme: 50
Vallahi biz yandık o zaman 😅 ben dişi terminatör gibiymişim abimi fln dövermişim sürekli sokaklarda erkek çocuğu gibi kavga eder top oynardim eşim de benden aşağı değilmiş kayınvalidem anlatıyor da şok içinde dinliyorum bizim çocuk neye benzeyecek hiç bilmiyorum 😅😅

Kesinlikle sana katılıyorum. Bir kız bebek bir erkek bebek tanıyorum yakınen. Kız tam bir cadı, elletmiyor, huysuz, ağlak. Oğlan ise tam tersi, öyle zıplayıp duran koltuk üstünde gezen bir bebe de değil. Valla tamamen mizaç ve anne baba nasıl büyütüyorsa öyle.
Ben ikinci erkek olsun isterim mesela, hepsinin tadı farklı. :)

Ve ben şunu anladım çevremdeki çocuklardan. Haylaz değil mızmız ve ağlak çocuklar daha zor 🫠 hadi haylaz çocuğu dışarı çıkar atsın enerjisini ama diğeri mümkün değil çok zor 🥹
Bende hep bunu söylüyorum en korktuğum ve başedilmesi zor çocuk kesinlikle mızmız nazlı çocuk tipi acıktı ağlıycak ama her yemeğide yemiycek yese bile tv tablet telefon oyunla yiyecek 😂 hiç benlik değil ama başa gelende çekilir bakıcaz duruma

Kızlar Almanya’da arkadaşı akrabası olup yazın gelecek olan varsa size bir fikir vermek istiyorum. Biz bebek arabamıza karar verdik. Alman markası Almanya’da puset dahil fiyatı 12.000bin Türkiye’de puset hariç fiyatı 16bin yani pusetle 20gibi oluyordur sanırım. Oradan getirtme şansı bulursanız mutlaka bir araştırın fikir olarak aklınızda olsun.

X