2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlar çatlak için yağ alcam bio-oil mi yoksa bebek yağı mı sizce ?
Dün randevuda doktorum bana sırt üstü ve yüz üstü yatma artık hiç dedi sağda yatılabilir ama sen sol tarafa yat bebeğin kan akışı için daha uygun dedi. Buna daha fazla dikkat ediyorum bilginiz olsun. Birde bu haftadan itibaren çatlak için yağ ve kreme başlanması gerekir dedi. Ben zaten aklıma estikçe evdeki saf hindistancevizi yağı ve mustela bio organic çatlak yağı kullanıyordum. Şimdi biraz daha düzenli kullanacağım kremde dün başladım miğdem izin verirse su tüketimini de arttırmak gerek tabi ki😔

Dün randevuda doktorum bana sırt üstü ve yüz üstü yatma artık hiç dedi sağda yatılabilir ama sen sol tarafa yat bebeğin kan akışı için daha uygun dedi. Buna daha fazla dikkat ediyorum bilginiz olsun. Birde bu haftadan itibaren çatlak için yağ ve kreme başlanması gerekir dedi. Ben zaten aklıma estikçe evdeki saf hindistancevizi yağı ve mustela bio organic çatlak yağı kullanıyordum. Şimdi biraz daha düzenli kullanacağım kremde dün başladım miğdem izin verirse su tüketimini de arttırmak gerek tabi ki😔
Erkenden uyanmışsın yine :) ben de iki gündür saat 6 da kalkıp tekrar uykuya dalamıyorum. Normalde mesaim 9 da başlar ben 8.55 alarmıyla kalkardım🙃

Kızlar benimde yarın randevum var çok çok heyecanlıyım en son 7 haftada ozele gitmiştim 10+5 te istanbulda olduğum için devlete gitmiştim bebegi hic göstermedi dr o kadar merak ediyorum ki şuan bebisi nasil durumu buyumus mu vs çok çok heyecanlıyım dualarınızı bekleriz 😍
Güzel haberlerini bekliyoruz 🎈

Kızlar günaydın biraz önce kustum ve cok afedersiniz kurumus kan gibi parca parca siyah bişi kustum korkuyorum ne olabılır

Kaçıncı haftadasınız acaba

Erkenden uyanmışsın yine :) ben de iki gündür saat 6 da kalkıp tekrar uykuya dalamıyorum. Normalde mesaim 9 da başlar ben 8.55 alarmıyla kalkardım🙃
E doğduktan sonraki hayat için hazırlıyorlar bizi bunlar bence öyle çok uykuya alışmayalım diye bende bugün iş yerinden çalışıcam ofisteyim valla azıcık giyindim kendime geldim. Hergün evde olmakta insana hasta hissettiriyor

Aa bir de aklıma gelmişken son kontrolümde dikkat ettim(öncesinde bilmiyordum) doktor ultrasonu karnımın solunda gezdirdi daha çok. Merak edenler vardı. Alyaliya Alyaliya özellikle sen soruyordun sanırım 🐣

E doğduktan sonraki hayat için hazırlıyorlar bizi bunlar bence öyle çok uykuya alışmayalım diye bende bugün iş yerinden çalışıcam ofisteyim valla azıcık giyindim kendime geldim. Hergün evde olmakta insana hasta hissettiriyor
Kesinlikle çok katılıyorum, ama benim remote sistem, ilk zamanlar çok zor alıştım. Ama bebek olduktan sonra sanırım en çok rahatlığını hissedeceğim.

Selam kızlar günaydınnnn, hayırlı cumalar♥️✨ günde ne kadar su içmeliyizzzz?

En az 2-2,5 litre diyolaaa
Yarım litre de benden olsun 3 litre diyelim biz ona. 🙈 Şimdi havalar tam ısınmadı ama yaz döneminde çok dikkat etmemiz gerek.
Büyük suluklar var onlardan edinirseniz takip kolaylaşır hem de göz önünde olacağından daha çok aklınıza gelir. Plastik olmasın ama🥰

Yarım litre de benden olsun 3 litre diyelim biz ona. 🙈 Şimdi havalar tam ısınmadı ama yaz döneminde çok dikkat etmemiz gerek.
Büyük suluklar var onlardan edinirseniz takip kolaylaşır hem de göz önünde olacağından daha çok aklınıza gelir. Plastik olmasın ama🥰
Zaten son çare öyle yapacağım

Ben suluk bulamıyorum cam 2 litre ya da 3 litre bildiğiniz bi marka var mı

X