2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
demir ilacında önemli olan süt ve süt ürünleri ile denk gelmemesi biz bu şekilde tavsiye ediyoruz genelde sabahları peynir falan tüketildiği için öğlen yada aksam diyoruz ama sabah aç karnına alındığında da kahvaltı için 1.5 - 2 saat beklemek en güzeli yada kahvaltıdan 2 saat sonra
Az önce cips yedim Allah affetsin djdjdjshshs. Bu arada ben hiç kısmadım yediklerimden üç ayı bir kg alarak tamamlamışım
ben de hiç kısmayarak 4 kilo almışım demekki biraz kısmam lazım ama hiç yapamam ki normalde zaten sürekli diyet spor dikkat ederek yaşıyorum amannn hamileyken bari rahat takılayım kafasındayım diğer hamileliklerimde de 17 ve 25 er kilo almıştım ama 30 ar kilo vermiştim galiba ona güveniyorum şuan

Ya sen ne kadar naif bir kadınsın çok teşekkür ederim, şu konuşmayı içtenliği, desteği yeri geliyor insan arkadaşına yapmıyor çok teşekkürler Allah'ım bize hareketlerini hissedeceğimiz günleri de sağlıkla göstersin inşallah evet tamam şu andan itibaren toparlanıyorum ve aklımdan bu düşünceleri atıyorum tekrar teşekkürler

Başından beri belirtim yok hiç olmadı sadece bel ağrım var . Mide bulantısı hiç olmadı tatlı bende hiç yemedim en sevdıgım çikolataları bile yiyemiyorum.
Hepimizde aynı korkular var ama lütfen kendine bunu yapma . Zaten üzüldün birde bununla ıyıce ne kendını ne bebeğini üzme ..
Bende dün gittim bebeği görene kadar ne dualar hiç konuşamadım bile bebeği görünce hareketli hiç bişey sormadan çıktım geldim

Evet canım doğru söylüyorsun işte elde olmayan dürtülerle tedirgin oluyorum ama bugün toparliycam kendimi teşekkürler
Hahaha sanırım ben de senin gibi olucam o ultrasonu karnıma koyup bebeği görene kadar diken üstü

Cevap için çok teşekkürler, ben doğrusunu yapıyormuşum aslında. Sabah uyanınca içiyorum, kahvaltımı en az 2 saat sonra yapıyorum Normalde ilk öğünümü 12.00 da yapardım ama artık hormonlarım müsade etmiyor

Çok çok teşekkür ederim o senin kalbinin güzelliği Her şey çok güzel olacak inanıyorum buna. Senin de 3 ayının bitmesine az kaldı, o süre geçince biraz daha rahatlıyor insan bebiş fotolarını bekliyoruz cumartesi günü

Ayyy olsun kalitesiz falan bebiş fotosu bebiş fotosudur :) Nubu görmeye çalışıyorum ama başaramıyorum :)

nubu birazdaha belli olsa iyiymis.nekadar buyumus masallah ya
Bence bebeği gördüğümüze dua edelim Detaylıya iyi bir yere gidip resim video fılan alayım da 9 ayın acısını çıkarayım bari .

Bizimde bugün kontrol var üstten muayene istiyorum vajinal istemiyorum dedim hemşireye birşeyler anlattılar yine sonra doktora danışalım uygun görürse öyle hazırlayalım dedi hayırlısı

Hiç bir belirtim yok başından beri korkma canım yanındayım

Benim de hiç bir belirti yoktu canım sdece göğüslerim şiş.Hiç olmayacak sandım ama 10-11 hafta arası oldu bulantım şuan 12. Hafta içindeyim yine geçti mesela

Al benden de o kadar canım çok etkileniyorum bende bugün muayene günüm heyecanla bekliyorum umarım iyi ve sağlıklıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…