2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Yaa görünen tarih tutmuyor ama 3 asagı 5 yukarı farketmez. Kızım tam bir annecidir
Babayla oynar aksama kadar her istediğini yaptırır ama kimle uyumak ıstersın anne hep anne herşeyde anne
Ben hep onunla konusarak fıkrını alarak ama yine kendı bildiğimi yaparak (klasık yay burcu) hareket ederım ama onu dınledıgımı onunla herseyı yapmak ıstedıgımı bilir
Kızım çok uysal ama öylede birşey var. ben cocugun karekterının en az %50 sinin anne karnında oluştuguna yemın edebılırım ama ispatlayamam Anne mutlu strestsız bir gebelık korku kaygı yasamadan gecırırse bebek mutlu doğuyor ..

Ya hahaha benim eşimde biraz abartıyor musun acaba diyor ama valla yerimden kalkmak istemiyorum bu durum ne zamana kadar devam edecek acaba
8. Haftama kadar öyleydim şimdi enejikim maşallah her işimi yapabiliyorum korkmasam perde cam gırısırım
Demir ilacı vıtamın d vıtamını bence bunlar kudurtmus olabılır beni

8. Haftama kadar öyleydim şimdi enejikim maşallah her işimi yapabiliyorum korkmasam perde cam gırısırım
Demir ilacı vıtamın d vıtamını bence bunlar kudurtmus olabılır beni
Yaa bende bu enerjiden istiyorum valla ben yerimde 5 dk oturmayan biriydim şimdi yerimden kalkamıyorum, maalesef yardım edecek kimsede yok..

Yaa bende bu enerjiden istiyorum valla ben yerimde 5 dk oturmayan biriydim şimdi yerimden kalkamıyorum, maalesef yardım edecek kimsede yok..
Sadece uyuyordum ılk haftalar su ıcmeye bıle kalkacak gucum yoktu. İnşallah seninde enerjın en kısa zamanda yerıne gelır.
Sen yine de girişme perde ve cama
Yok yokkk aman zor buldum Kalsın öylece kirli madalya takan olmuyor

kizlar ben hu çin takvimine baslarda cok baktim. hep kiz cikiyordu. oylesine eglencesine. simdi zaman gecti bidaha bakayim dedim erkek cikiyor moralimi bozdu acaba yenilenme durumu falan varmi bunun

Ay, bir dakika… Ben de normal hayatımda paketli gıda neredeyse hiç tüketmem, yani öyle sanıyordum ama bildiğimiz çikolata da giriyor muydu paketli gıda kategorisine çikolatacıdan falan aldıklarımız sayılmıyordur bari umarım

Çikolata her şekilde işlenmiş olduğundan dolayı paketli gıda kategorisinde. biz diyetisyenler olarak anca bitter öneririz o da tek kare ahaha. Ay sakın hamileyken dinlemeyin boşverin. Kelin merhemi olsa kendi başına sürermiş kızlar. Ben ilk aylar yoğurtlu makarna dışında bir şey yemedim öyle sağlıklı tabaklar falan hak getire yani

Az önce cips yedim Allah affetsin djdjdjshshs. Bu arada ben hiç kısmadım yediklerimden üç ayı bir kg alarak tamamlamışım

Az önce cips yedim Allah affetsin djdjdjshshs. Bu arada ben hiç kısmadım yediklerimden üç ayı bir kg alarak tamamlamışım
Mükemmel işte ama kilodan ziyade sağlıklı ve dengeli besinler almak önemli ama ilk üç ay için bebek zaten ihtiyacı duymuyor. Sonraki zamanlar için daha kritik bu mevzu.
Ben 2 kilo aldım 14. Hafta itibariyle. Metabolizmam çok hızlıdır normalde hiç beklemezdim kendimden ama işte çok kınadım o yüzden

Haklısın aslında hep diyorum ki yemicem dikkat edicem sonra elimde abur cuburla buluyorum kendimi. Bak mesela şuan pişman oldum yediğime

A, diyetisyen misiniz? Ben de diyetisyenlerin kendi önerilerine kendilerinin de uymadığından şüpheleniyordum hep ama o önerilen yüzde doksan küsur bitterleri yemek de mümkün değil zaten, şahsen çikolatayı komple bırakıp şerefimle tahin pekmeze girişmeyi tercih ederim galiba. O da bir kaşık tabii…

Dediklerimi yap, yaptıklarımı yapma derim ben mesela beni gören arkadaşlara. Genetik şansımı çok kullandım ama beslenme tarzım genelde aralıklı oruç şeklindeydi.
Ben hurma suyuyla yapılmış tatlılardansa gerçekten azcık bir tatlı yiyip yola devam etmeyi öneririm. Önemli olan süreç aslında günlük diyet bozmalar değil.

Ya hahaha benim eşimde biraz abartıyor musun acaba diyor ama valla yerimden kalkmak istemiyorum bu durum ne zamana kadar devam edecek acaba
Kesinlikle abartı değil yaaa ben ilk hamileliğimde bu kadar değildim ama yaş gidince ki 6 yıl geçmiş üzerinden daha zor oluyor her şey. Sadece oturup hiç bişe yapmamak istiyorum çok iyi anlıyorum sizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…