2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlarrrrrrrrr çok şükür ikili testim temiz çıktı. 10 binde 1 dedi çok çok düşük dedi çok şükür. Cinsiyeti yüzde 80 oranıyla söyledi kağıda yazdırdım akşam size söylicem
maşallah ne güzel cinsiyeti de vaktinde öğrenmişsiniz. Sağlığının da yerinde olması en güzeli zaten

Kızlarrrrrrrrr çok şükür ikili testim temiz çıktı. 10 binde 1 dedi çok çok düşük dedi çok şükür. Cinsiyeti yüzde 80 oranıyla söyledi kağıda yazdırdım akşam size söylicem
Aaa cinsiyet belli oluyor mu bu hafta da bende bugün gideceğim ikili test için 11+5 günlük siz kaç haftalık gebesiniz Bu arada sonuçların temiz çıkmasına çok sevindim

Kızlar bu ne demek acaba anlayan var mı ? Dün ki 2 tane kan alınan tüpten biri buymuş çıkmış sonuc.
Önüne gelen kan grubuma bakıyor anlamadım

Oh geçmiş olsun tebrik ederiz. Herkes sağlıkla kavuşsun bebişlere gün geçtikçe burada iyi haberler artacak ben eminim.

Kızlar cinsiyet partisi yapmayı düşünen var mı? Bana biraz özentilik ve avamlık gibi geliyor. Tamamen yapımla alakalı hem şöyle düşünüyorum insanlar doğum günümde gelip yeni yaşımı tebrik ediyor düğünümde yeni hayatımı tebrik ediyor bebek için zaten haber verdiğimiz kişiler cinsiyet partisinde neyi tebrik ediyor? Neye seviniyor anlayamıyorum. Biri davet ederse çok keyifle giderim iyi zaman geçiririm ama ben asla yapmak istemiyorum ve aileler istiyor birazcık bunaldım şuan

Ben düşünmüyorum. Sonuçta iki şekilde de sevineceğim diye düşünüyorum :)

Ben hamile kalmadan önce arkadaşlarımı uyardım. Asla gender party istemem eğer ki istersem hormonlarımdandır nolur izin vermeyin dedim çok şükür hala öyle bir isteğim yok. Herkesin tercihine saygım sonsuz ama bana gereksiz bir harcama ve gösteriş gibi geliyor. Cinsiyeti öğrenince eşimle ufak bir kutlama yapıp pasta keseriz kendi aramızda yeter bence :)

Tam olarak aynı fikirdeyim hatta iki şekilde de herkes sevinecek iki şekilde de herkes tebrik etti babamın önünde balon patlatıp kutu açıp havaya fırlamam şart mı?
İstemiyorsanız yapmayın. Etrafımdaki insanlar da bana yapmıyor musunuz diye soruyor ama, saçma buluyorum artık dedim. Önceden bi heves ederdim ama şimdi anlamsız benim için :)

Keşke bende kayınvalidemi uyarsaydım

Canım ben yapmayı düşünüyorum ama sadece biz de dahil 4 aile onlarda bebeğimin babaanne anneanne ve dayısı sadece onlarla güzel bir anı olsun diye yapicam

Ben de kesinlikle özentilik olarak görüyorum. Ama görümcelerim çok istiyor tek gelin benim ve ilk torun olacak Allah'ın izniyle o yüzden çok ozeniyorlar ve kiramiyorum onları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…