2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Bunu doktorlar nasıl başarıyorsa bizim arkadaşa da önce erkek dediler sonra kız mı acaba dediler sonra yok yok erkek dediler

Bana yardımcı abla geliyor çook rahat ediyorum. Ütümü de yapıyor, çamaşırımı da yıkayıp asıyor. Tam bir abla gibi ne eksikse hallediyor sağolsun.
Onun dışında günlük temizliği eşim yapıyor açıkçası. Belim çok ağrıyor gün içinde zaten sürekli masada sandalye üstünde oluyorum. Kendimi de kötü hissetmiyorum yapamadığım için. Sen de hissetme. Bu böyle bir süreç, herkes de farklı yaşıyor. Bazılarının daha zor geçiyor maalesef.

Geçen hafta bende çamaşırlarla yazlık kışlık düzenlerken valla ütüyü başkasına yaptırdım yarım gün bir ablayı çağırdım geldi halletti. Ben oturarak ütü yapıyorum 1 kazan 2 saat sürüyor içim sıkılıyor

12 haftayı bitirenler doktorunuz size takviye olarak ne verdi ? Bana imom (185tl yuh dedim ama erik kafama değer) multivitamin+demir ilacı toz halinde olanlardan+d3 damla verdi . Folidoce a elveda dedi
Bana doktorum en baştan beri içinde folik asit de olan multivitamin kullandırıyor. ReGenesis Max adı. Aynen dediğin fiyatlarda

ben basindan beri cekiyorum bel agrisi ama cocuklarla cok ayakta kaliyorum ondan.senin bisey yoktur merak etme karnimiz cikacak artik agirlik merkezimiz degisecek bele baski oluyor

Ya ben kızımla beraber kullanalım diye mustela almıştım daha önce üzerini inceledim yenidoğanda bile öneriliyormuş o yüzden onunla devam edeceğim güvenlidir diye düşnüyorum.

Eklentiler

• 76F5E852-158D-4A9E-B9E2-245F4C0DE878.jpeg
    22,8 KB · Görüntüleme: 24
Benim nerdeyse her gün oluyor bu ara

Tam kaçıncı haftalardaydı hatırlamıyorum ama ilk gebeliğimde sıklıkla yaşadığım şeylerdendi gerçekten yamuk yumuk çok ilginç görünüyor o esnada ama normal sıkıntı yok

1 ay sonra 4ü bitireceksin ama dimi? 5e gireceksin. Yani bitirdiğin ay söyleniyor bunda da
Evet şimdi haftaya tam 3 ay doluyor öğrendıgımde 4 ay dolacak
Akrepseniz Başak veya aslan, yaysanız başak veya terazi olmanız gerek gibi görünüyor bu durumda. Hangisi uyuyosa artık
Yay burcuyum başak hiç uymaz bana terazi uyar az da olsq
Ben de sırf burun kemiği ve ense kalınlığı için girdim, yoksa yaştan dolayı her türlü risk çıkacak benim
Ya bende onun ıcın gıttım ama ben hep tedırgın hep korkak bebek ıyımı acaba dıye düşünmekten bebegı görünce dilim baglanıyo cıkıp geldım
Pazartesı kendı doktoruma gıdıcem o bakar ınsallah amın

Bende de durum aynı kıyafetleri düzenlemem gerekiyor kendi dolabımı 5 saatte anca bitirebildim büyük temizliği nasıl yapacağım hiç bilmiyorum
Bende de hiç enerji geçen hafta bayramdan geldik valiz hala bekliyordj dolu bugün boşalttım eşim dalga geçiyor kurbana ne kaldı şurda boşaltmasaydın diye

Al_pi Sanırım geçenlerde yazmıştın kızımın doğum günü 23 haziran diye,sen de 24 kasım doğumlusun. Benim doğum günüm de 23 haziran ve doğumum da 24 kasım gözüküyor eğer zamanında olursa tabi. Yani sizin tam tersiniz oluyoruz Ay çok merak ettim ama anladığım kadarıyla kızınla ilişkin çok iyi zaten di mi?

Delindiğinde bile enfeksiyon kapmamıştı çok şükür zaten karnım çıkmaya başladığında takmaya devam etmeyeceğim takılma vs olmasın diye
Ay ben de am etmeyi düşünüyorum cubku benim göbek deligim yok bildiğin yok yani o kötü görüntü yüzünden takmak istiyorum

Bende de hiç enerji geçen hafta bayramdan geldik valiz hala bekliyordj dolu bugün boşalttım eşim dalga geçiyor kurbana ne kaldı şurda boşaltmasaydın diye
Ya hahaha benim eşimde biraz abartıyor musun acaba diyor ama valla yerimden kalkmak istemiyorum bu durum ne zamana kadar devam edecek acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…