2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Amann bekleyecegız zaten ısteyerek yaptırdıgım bişi degıldi 😂 doktor ense kalınlıgı burun kemıgını bıle demedi bende o telasla unuttum.
1 ay bekleyelım bakalım 4. Ayımıza gırerız 😍
Ben de sırf burun kemiği ve ense kalınlığı için girdim, yoksa yaştan dolayı her türlü risk çıkacak benim😅

Bugün ilkkez akşam yemeği yaptımm. Koku hassasiyeti yüzünden tüm akşam yemeklerini eşim yapıyordu kaç haftadır 1 kere pilav yapabilmiştim birde bugün yemek yaptım ama bugün daha kolay yaptım valla çok mutluyum geçecek bu zor dönem inşallah
Bende yapıyorum ama yiyemiyorum hala🥺 her gün ne yicem diye düşünüyorum resmen. Geçen gün yemek yaptım sonrasında biraz uyudum uykuda bile hissettim midemin bulandığını. 14. Haftadan sonra devam edecek diye ödüm kopuyor😂

Bende yapıyorum ama yiyemiyorum hala🥺 her gün ne yicem diye düşünüyorum resmen. Geçen gün yemek yaptım sonrasında biraz uyudum uykuda bile hissettim midemin bulandığını. 14. Haftadan sonra devam edecek diye ödüm kopuyor😂
Ne yiyosun peki canım ben bulantıdan artık kuru ekmek yemekten sıkıldım bugun simit yiyebildim biraz peynirle o hep geçiştirme yani

Ne yiyosun peki canım ben bulantıdan artık kuru ekmek yemekten sıkıldım bugun simit yiyebildim biraz peynirle o hep geçiştirme yani
Prilam içtiğim için durduk yere bulantım olmuyor canım anca yemek kokusu yada yemeğin tetiklemesi gerekiyor. En büyük avantajım kahvaltıda yumurta yiyebiliyorum unsuz peynirli omlet şeklinde. Onun dışında genelde peynir ekmek, makarna, soğansız bulgur pilavı, çorba salata, yoğurtlu yulaf içine nane falan koyuyorum midemi bastırıyo. Bu kadar maalesef 🥺

Bugün ilkkez akşam yemeği yaptımm. Koku hassasiyeti yüzünden tüm akşam yemeklerini eşim yapıyordu kaç haftadır 1 kere pilav yapabilmiştim birde bugün yemek yaptım ama bugün daha kolay yaptım valla çok mutluyum geçecek bu zor dönem inşallah
Ben de ilk defa miğdem bulanmadan kahvaltı yaptım ve canım bir tatlı çekti onu yaptım az önce ben şok yaptığım gibi yiyebilirimde inşallah 😂 sırada ev temizliği için perilerin gelmesi kaldı😂😂

Benim başından beri beyaz akıntım var çok rahatsız oluyordum ama artık alıştım😂🤭 bu arada az önde demir ilacını içtim bir bardak suya boşaltıp. Bu bildiğiniz zero kola😂😂
Canım eczacın farklı mı önerdi bilmiyorum ama demir ilacı aç karna içilir bu yüzden sabahları önerilir. Bağırsaktan emilimi daha iyi olsun diye. Tabi ben işin uzmanı değilim ama yine de bir araştır istersen 🎈

Bende de durum aynı kıyafetleri düzenlemem gerekiyor kendi dolabımı 5 saatte anca bitirebildim 🤕 büyük temizliği nasıl yapacağım hiç bilmiyorum 🤷‍♀️
Genel olarak kıyafetleri düzenledim geçenlerde bende eksikler var dört dörtlük olmuyor zaten ufaktan üstten kablosuz süpürgeyle genel süpürge yapıyorum okadar genelde. Destek alacağım detaylı temizlik için iki haftada bir başka türlü olmuyor ya😔 buz dolabını temizlemek tozları almak lazım çok eşya var çok ufak tefek detay var yapamam yani

Ay arkadaşlar annemin arkadaşının kızı hamile ama bize göre haftası baya çok diye tahmin ediyorum. Baya oldu hamile olalı. Kız demişler başta. Şimdi erkek diyomuş doktoru. Resmeeen şook. Kızı erkek sanan doktoru görmüştüm de bu baya enteresan yani.

Genel olarak kıyafetleri düzenledim geçenlerde bende eksikler var dört dörtlük olmuyor zaten ufaktan üstten kablosuz süpürgeyle genel süpürge yapıyorum okadar genelde. Destek alacağım detaylı temizlik için iki haftada bir başka türlü olmuyor ya😔 buz dolabını temizlemek tozları almak lazım çok eşya var çok ufak tefek detay var yapamam yani
Maalesef düzenli olarak temizlik yapmayınca ipin ucu kaçıyor sonra gözümüzde büyüyor🤦‍♀️ hiç hareket etmek istemiyorum 😂
Ben günlere yayarak çok kendimi yormadan yapmayı düşünüyorum

X