2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Evet ay burcu olayı var birde dediğin gibi yükselen..artık nasibimiz ne olacak göreceğiz hayırlısıyla diyelim

Ben buralardayım zaten ama yazamıyorum hem yaramaz bı çocuk hem mide bulantısı ara ara girip cikiyorum cinsiyeti öğrenir öğrenmez hemen yazacağım
Bu bulantılarda bebeğiyle vakit geçirenlere Allah yardım etsin en zor kısmı bence bu ilk 3 ay olucak işle ilgili evle ilgili bir hafta hiç birşey yapmak istemiyor canım 1 gün enerjim oluyor koştur koştur birşeyler yapmaya çalışıyorum hakkaten hem hamilelik hem çalışma hem bebek olan varsa aramızda Allah ekstra sabır ve güç versin ya

Benim o da çok sakatta çocuğu Kanada yada Amerika da doğurursam saat farkından yükseleni ne olmuş olcak belli değil akşamları dua ediyorum hayırlı merhametli iyi insan olsun diye şimdi dicem evcimende olsun hahah

Yavrum sen de çocuğu Amerika'da doğurmayı düşünüp evcimen olsun istiyorsun Doğuşuna aykırı bir kere :) Çocuk hem karnındayken hem de bir aylıkken falan uzun saatler uçak yolculuğu yapmış olacak en basitinden :) alışır ben söyliyim

Benim erkek kardeşim yay burcu. Ben kovayım. Annem sürekli anlatır sen hep ağlardın, çok yaramazdın. Kardeşini de bir uyuturdum acaba bu çocuk öldü mü hiç sesi çıkmıyor diye gidip kontrol ederdim. O kadar sanki diyor Eşim akrep çok meraklı, hareketli bir çocukmuş

Amin amin. Ya gerçekten o kadar zorki bu durumda bir çocukla uğraşmak. Diolarki evdesin çalismiyorsun evde olunca sanki bir mucizemi oluyor. Oyuncaklarını veriyorum önüne o oynarken az gözlerimi kapatayım diyorum. bişey istiycegi zaman konuşamıyor ya saçımdan tutup bir çekiyor ben kalkana kadar asla bırakmıyor mecbursun ne isterse yapmaya hazır asker gibi emrindeyim. Evi topluyorum iki dakka odadan cikiyorum bı geliyorum darmadağın. Koltukların üzerine su döküyor bı oturuyorum popom ıslanıyor. Eline salatalık verdim evin her odasında salatalık parçası dişleyip dişleyip atmış. Mutfağın halısını kaldırıp cirparken gördü beni şimdi mutfakta halı birakmiyor ben seriyorum o halıyı kaldırıp atiyor. Makyaj aynamin üstündeki malzemelerimi kaldırmak zorunda kaldım üstüne çıkıp hepsini ya aşağı atıyor yada yemeye çalışıyor. Saysam daha neler var hem senin gözün yılar hem burası almaz onca şeyi. Zorluğunu tahmin ediyordum planliydi ama bu kadar zor olabileceğini asla tahmin etmiyordum zorun en büyüğü diğeri de doğduğunda olacak. Ben yaştan dolayi ikinciyi bu kadar erken yaptım yaşı küçük olanlara asla tavsiye etmiyorum.

Ayyy eşin iyiki seninle evlenmiş bir yay burcuyla asla yapamazmış Eşim bir yemek yapacak mesela 1 yemek kasıgı salca ya asla onu gecmez ayy ben sen yap bıtır işini ben gelırım dıyorum asla yavaslıga tahammülüm yok. Arkadaşım saatli bebegını beslıyo meyve saatı corba saati atıstırma saati o söylerken bana sıkıntı gelıyor .
Kesınlıkle onun yükseleni alçalanı filan yok şımarık büyümüş. Benim çenem eşime dostuma açıktır yoksa hıc tanımadıgım bırıne ancak slm verırım
Ya benim senelerdir çözemediğim konu 24 kasım 00:00 dan sonra doğmuşum Anneme dıyorum 24 gecesımı 23 gecesımı dıyor 23 gecesi 24 yazdılar işte Yükselenim ne hala emin değilim. Yükselen çok farkediyor kesinlikle özgürlük her yayda var ama bazı şeyler değişiyor tabiki ..

Canım korkma bu haftalarda düşük riski cok azalıyor bebek asagıda mı bişey dedi mi kesede birşey var mı ?
Bazen 9 ay kanama yasayan var bebek iyiyse bol bol dinlen allahın izniyle birşey olmaz..
Ablam şarıl şarıl kanamayla 9 ay geçirdi hop oturdu hop kalktı cok sukur saglıkla dogdu bebegımız

Benim de çok inandığım bir mevzu değildi. Sonra bir gün doğum haritası baktırdım. Şok içinde kaldım kadının anlattıklarına, sonra azcık inanmaya başladım. Nasıl oluyor anlamıyorum ama bana dediği ne varsa çıktı.

Aklıma ne geldi. Hiç yüzü testi yapmış mıydın? Hani alyansı bir ipe bağlıyorsun karnına tutuyorsun. Yuvarlak çizerse kız, çizgi çekerse erkek oluyor. Yapmadıysan da yap diye anlattım :) :)
Sen yaptın galiba ne çıktı
kızımda yapmıstım yüzük yuvarlak çiziyordu

Burçlara inanıyorum ben ya kızım tam bir yengeç .. dışarıya cıkalım mı hayır ev daha güzel
Yemege gidelim mi hayır anne senın yaptıgın yemekler daha güzel
Yeter ki evden çıkmasın .. Ama anne babası özgür uykuda bile çıktıgı oluyor habersiz

Sen yaptın galiba ne çıktı
kızımda yapmıstım yüzük yuvarlak çiziyordu
Bana kız çıkıyor bu test ikinci çocuğu da gösteriyordu galiba. İlki kız ikinci erkek üçüncü de hareket yok benim testte. Eşimde de aynısı çıkıyor

Aklıma ne geldi. Hiç yüzü testi yapmış mıydın? Hani alyansı bir ipe bağlıyorsun karnına tutuyorsun. Yuvarlak çizerse kız, çizgi çekerse erkek oluyor. Yapmadıysan da yap diye anlattım :) :)
Ay bunu ben de duydum mantığını cözemedim ama saç telinle yapıyormussun hatta öyle duydum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…