2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Yaramaz demeyeydin iyiydi 😀😀 Söyleyeceklerim bu kadar 🫣
🤣🤣🤣 Yaa ben niye yirtiyorum kendimi burda kız olsun diye anladinmi şimdi. iki yaramaz erkek terör estirir evde. Ben hangi burçtan olursa olsun erkek çocuğun uslu duranina hiç rastlamadım. Şuan ben bu yazıyı yazarken ıslak mendil paketinin içini boşaltmış şimdi onları topliycam benimde soyliyeceklerim bu kadar 😭

Her cümleni şok içinde okuyorum yalnız bu kadar benzerlik olamaz dedim😅 Kural mı o da ne😅 bizim kendi kurallarımız yeter dünyaya🤣 okul derslerim hep iyiydi bu arada, asla saygısızlığım da olmazdı ama bir yay her zaman kendi kafasına göre hareket eder ve biri ona ne yapacağı konusunda asla dikte edemez. Anca fikir verir tabi biz dinlersek🤣
Bak üniversiteye kadar tüm derslerim zayıftı 😁😁😁 Asla çalışkan biri olmadım sonra bi açıldım üniversitede ders çalışmalar sabahlamalar ama matematık için çok geçti temel olmayınca 🤔
Neyse Okul Öncesi Öğretmeni oldum Görsellik el işi becerilerimi orda sergiledim 😍
Eşim bazen şöyle diyor "Ben kime diyorsam annen yine bildiği yapar anlatırken dinlemiyor bile çünkü kafasında başka plan var " 😂😂😂

ben de ekşi yeme ve çin takvimi tuttu. rus takvimi tutmadı. yumurtlama günü vs bilmiyorum. sürpriz oldu zaten bebiş. gelişineydi her şey :KK70:eşim akrep fena değil :lülülü:. ablamın kızı var akrep. o pek hoş büyümedi, 15 yaşlarında hala da zordur. kızları zor olur diyorlar :olamaz:

🤣🤣🤣 Yaa ben niye yirtiyorum kendimi burda kız olsun diye anladinmi şimdi. iki yaramaz erkek terör estirir evde. Ben hangi burçtan olursa olsun erkek çocuğun uslu duranina hiç rastlamadım. Şuan ben bu yazıyı yazarken ıslak mendil paketinin içini boşaltmış şimdi onları topliycam benimde soyliyeceklerim bu kadar 😭
Kızımda sırf erkek olup yaramaz olacak diye anne kız olsun lütfen diyor 🤣🤣
Aşırı eğlenceli kuzeni var görüntülü arayıp onun yaramazlıklarına gülüyor ama kendi kardeşi olunca asla olmasın erkek yaramaz oluyor dıyor 🫣

Bak üniversiteye kadar tüm derslerim zayıftı 😁😁😁 Asla çalışkan biri olmadım sonra bi açıldım üniversitede ders çalışmalar sabahlamalar ama matematık için çok geçti temel olmayınca 🤔
Neyse Okul Öncesi Öğretmeni oldum Görsellik el işi becerilerimi orda sergiledim 😍
Eşim bazen şöyle diyor "Ben kime diyorsam annen yine bildiği yapar anlatırken dinlemiyor bile çünkü kafasında başka plan var " 😂😂😂
Kızlar şu yazdıklarınızı eşim görse çocuğu içimde tutup burcunu değiştirmeye zorlar beni😂 bizim evde etin pişme ısısı kahvenin içildiği saat temizlikte nerede hangi bez kullanılacak kumandalar nerede duracak herşey kurala tabidir. 😂 hatta eşim için herşey ekstra düzenlidir ben azıcık daha rahatım vernel markası veya deterjan markası asla değişemez falan hiç bir yere asla geç kalınmaz asla eve habersiz misafir uğrayamaz bile hiç kimse yani😂 soyasosu soyasosu Al_pi Al_pi bu yay burcu bizim eve bomba gibi düşer kızlar

Hanımlar dün alış veriş ten sonra yürüyemiyorum yürüyünce rahmimin sağ tarafı çok ağrıyor basınca yere sağ ayağımı. Uyudum gece geçer dinlenirsem diye uyandım geçmemiş. Hiç sağ ayağım üstüne basamıyorum basınca ağrıyor tam rahmim ama sağ tatarfı eklemi. Yarın doktor randevum var. Böyle olan yada bilgisi olan var mı

Kızımda sırf erkek olup yaramaz olacak diye anne kız olsun lütfen diyor 🤣🤣
Aşırı eğlenceli kuzeni var görüntülü arayıp onun yaramazlıklarına gülüyor ama kendi kardeşi olunca asla olmasın erkek yaramaz oluyor dıyor 🫣
O yanına arkadaş ariyor :)) benim erkek kardeşim olduğunda ben çok ağlamıştım kız kardeşim olsun çok istemiştim olmadı tek kaldım. Simdi o anları düşündüm de ozamanlar bi kız kardeş istemiştim eksikliğini hissetmiştim. Şuan da bu kiz olursa bı kız bı erkek olucak ikiside yanlız kalıcak aslında ben çok çocuk taraftarıyım ama buna ne maddi nede manevi olarak hatta yaş olarakta gücüm yetmez. Zaten kızda olmayacak herhalde oğlum yalnız kalmayacak 🤣

Kızlar şu yazdıklarınızı eşim görse çocuğu içimde tutup burcunu değiştirmeye zorlar beni😂 bizim evde etin pişme ısısı kahvenin içildiği saat temizlikte nerede hangi bez kullanılacak kumandalar nerede duracak herşey kurala tabidir. 😂 hatta eşim için herşey ekstra düzenlidir ben azıcık daha rahatım vernel markası veya deterjan markası asla değişemez falan hiç bir yere asla geç kalınmaz asla eve habersiz misafir uğrayamaz bile hiç kimse yani😂 soyasosu soyasosu Al_pi Al_pi bu yay burcu bizim eve bomba gibi düşer kızlar
Senin için çook üzgünüm ama Al_pi Al_pi ile ben birbirini hiç tanımayan iki insan bile yay burcu olduğu için bu kadar benzer çıktı :) ben farklı olan bir yay burcu görmedim tabi ki istisnalar var ama geneli azcık manyak, kuralsız ve eğlenceli. İyi yanından bak çocukken ikimiz de usluymuşuz :KK70:

Yay burcu kız çocuğu tanıyorum da, Allah kimseyi öyle bir çocukla sınamasın diyorum. Ama o burcuna yüklenmek istemem tek başına . Şımarık büyütüldüğünde için de öyle. Ama özgürlüğüne aşırı düşkün,çenesi düşük, dağınık ve kuralsız bi çocuk. Biraz da ukala 🤭

12+3 haftalgm ve kahverengi lekelenmem hala devam ediyor pazartesi günü tekrar kanama geçirdim bu sefer de kahverengi lekelenme ve karnimda sancılar var çok korkuyorum ya doktor bebegn kalbi atıyor dedi ama neden öyle oluyor anlamadım:KK43:

Yay burcu kız çocuğu tanıyorum da, Allah kimseyi öyle bir çocukla sınamasın diyorum. Ama o burcuna yüklenmek istemem tek başına . Şımarık büyütüldüğünde için de öyle. Ama özgürlüğüne aşırı düşkün,çenesi düşük, dağınık ve kuralsız bi çocuk. Biraz da ukala 🤭
Aşk olsun yaaa :KK70:

O yanına arkadaş ariyor :)) benim erkek kardeşim olduğunda ben çok ağlamıştım kız kardeşim olsun çok istemiştim olmadı tek kaldım. Simdi o anları düşündüm de ozamanlar bi kız kardeş istemiştim eksikliğini hissetmiştim. Şuan da bu kiz olursa bı kız bı erkek olucak ikiside yanlız kalıcak aslında ben çok çocuk taraftarıyım ama buna ne maddi nede manevi olarak hatta yaş olarakta gücüm yetmez. Zaten kızda olmayacak herhalde oğlum yalnız kalmayacak 🤣
Kızlar cinsiyetler belli olsun İnsalalh
Sonra bu konularda enine boyuna konuşalım lütfen burda olun çok önemli bu mevzu ..küçüklükten dikkatli olalım madem böyle değişik burç yorumlari tanimladiniz
Tirsdim☺️😁

Benim erkek kardeşim yay burcu. Oturduğumuz bölgede bı köprü vardı. Annem tembihlerdi çocukken kardeşimi sakın köprünün diğer tarafına geçme diye. Bir gün arkadaşlarıyla oynarken köprüden aşağı gidelim demis arkadaşları kardesimde ben gelemem benim annem bana buraya kadar izin verdi siz gidin ben eve gidiyorum demiş. Yani yay burcunun laf dinleme özelliği var saygılı okulda öğretmenleri tarafından çok sevilen bir öğrenciydi ilk okul öğretmeniyle halen görüşür şuan 26 yaşında efendi dürüst yani yay burcu çok güzel bir burç ha biraz sinirlilik var okadar oda nazarlık olsun gözünü korkutma 🤣

Selammmm ben geldim😂 ikilş testimiz yapıldı burun ense ölçüleri gayet iyimiş. Bu hafta da cinsiyeti de belli olur bakıcam dedi. Neyse ultrasona girdim bebiş bi tembel bi tembel 10. Haftada daha hareketliydi şıpa😂 doktor bütün gücüyle bastırıyor sallıyor hareket etsin diye . Biraz oynattı bacakları kolu. Anlık olarak ayak parmaklarını gördüm çok hoş bir andı🤭 sonra sıra geldi bacak arasına, baya bi baktı inceledi . Doktor bakarken ben de ekrandan izliyorum tabii. Neyse bi çıkıntı gördüm doktor da ekranı durdurdu o an beni vi gülme aldı doktorla karşılıklı gülüştük anlatmaya gerek yok görüyorsunuz der gibi😂😂 ama dedi bu kordon da olabilir şuan yayma dedi. Haftaya sonucumuzu almaya gideceğiz o zaman tekrar bakacak. Herkese tahmin yapan ben galiba kendime tutturamadım kızlar😂🤭
bence erkek bebek buuu yapisi öyle geldi cok anlamiyorum 😀

Ben de bugün sağlık ocağında idrar tahlili verdim bir de bi kaç değerime bakılmamıştı onlar için de kan verdim . Kızlar benim damarlar gönülmüş iyice yav ne yapacağım böyle 🥹🫠

Benim erkek kardeşim yay burcu. Oturduğumuz bölgede bı köprü vardı. Annem tembihlerdi çocukken kardeşimi sakın köprünün diğer tarafına geçme diye. Bir gün arkadaşlarıyla oynarken köprüden aşağı gidelim demis arkadaşları kardesimde ben gelemem benim annem bana buraya kadar izin verdi siz gidin ben eve gidiyorum demiş. Yani yay burcunun laf dinleme özelliği var saygılı okulda öğretmenleri tarafından çok sevilen bir öğrenciydi ilk okul öğretmeniyle halen görüşür şuan 26 yaşında efendi dürüst yani yay burcu çok güzel bir burç ha biraz sinirlilik var okadar oda nazarlık olsun gözünü korkutma 🤣
Harika yaaa😁😁 Maşallah ❤️

Kızlar cinsiyetler belli olsun İnsalalh
Sonra bu konularda enine boyuna konuşalım lütfen burda olun çok önemli bu mevzu ..küçüklükten dikkatli olalım madem böyle değişik burç yorumlari tanimladiniz
Tirsdim☺️😁
Ben buralardayım zaten ama yazamıyorum hem yaramaz bı çocuk hem mide bulantısı ara ara girip cikiyorum cinsiyeti öğrenir öğrenmez hemen yazacağım 😉

X