2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
İlk gebelik olunca korkuyor insan ne olucagini bilemiyor maalesef inşallah dedgn gibi olur bazıları üç aylık 4 aylıkken kaybediyorlr ya bebeklerini onun için endişe ediyorum Rabbim sağlıkla kucağımza almayı nasip etsin inşallah tüm annelere Rabbim yardmcmz olsun saol canm desteğin için

Bence de hiç korkma, bol bol dinlen sadece fazla ayakta kalma. Etrafımda o kadar çok oldu ki kanaması çok olan ama hepsi de sağlıkla aldılar kucaklarına.

Bence de hiç korkma, bol bol dinlen sadece fazla ayakta kalma. Etrafımda o kadar çok oldu ki kanaması çok olan ama hepsi de sağlıkla aldılar kucaklarına.
Dinleniyorm çok şükür eşim de çok destek oluyor yemek bile yapma diyo ben gelince yaparım diyor şuan bir problem yok sadce tedirginm size yazmak istedim teşekkürler yorumlrnz için

Kızlar gerçekten yaydan korkmayın benim de sınırda ama inşallah yay olur diyorum. Ben de yay burcuyum. Çocukluğum akıllı herkesin ay ne saygılı dediği çocuklardan ama aynı zamanda kendini ezdirmeyen saygı çerçevesinde tepkilerini gösterebilen bir insanım . Yay burcunun özgüveni de yüksek oluyor bence ki ateş burçları genel olarak böyle. Bir de boğayı çok seviyorum ama o artık bu bebişlerimiz için mümkün değil

Yaa ben sizlerin burcunu çok merak ettim

Onlar bebegın hastalıgı vs oluyor da kaybedıyor aklından kötü senaryoları sil bazen kanama rahimde bile olamayabılıyormus.
Korkma bol dua bol şükür bol yemek su ve yatış

Yaa egenin neresi muğla mı yoksa ?
Burada insanlar hep yarım konusuyor gidiverdim gari geliverdim gari keşke hep konussalar dınlesem diyorum
Ben de çook severim ege şivesini çok samimi geliyor. Denizliliyim ben :) orada doğdum büyüdüm. Biz merkezdeydik şive ailemde de yok ama muğlanın köylerine gittikçe kalbim erir :)

Oğlak burcu yükseleni de kova. Oğlaklar aslında iyidir ama kova bozuyor onları bence
Ayy oğlak bozuk kova değil bak çok yakın tanıdığım Oğlak var oda eşine asla yardım etmez
Bencildir kendini düşünür hayatı istediği gibi yaşar asla kimse için hayatını değiştirmez.
Bak eşim kova 9 ay premsesler gibiydim kızımda bunda da şimdilik iyi gidiyor bakalım

Ben de çook severim ege şivesini çok samimi geliyor. Denizliliyim ben :) orada doğdum büyüdüm. Biz merkezdeydik şive ailemde de yok ama muğlanın köylerine gittikçe kalbim erir :)
Yaa burda çok tanıdığım denizlili eşim ordan mezun .Ne gittik geldik o yolları .
Kızımın okulunda öğretmenleride hep denizlili yakın dıye buraya gelmişler .

Onlar bebegın hastalıgı vs oluyor da kaybedıyor aklından kötü senaryoları sil bazen kanama rahimde bile olamayabılıyormus.
Korkma bol dua bol şükür bol yemek su ve yatış
Haklsn canm şuan öyle yapıyorum inşallah 9 ay sonunda hepimiz alirz kucağımıza ve buraya yazmak nasip olur inşallah

Demek oğlak kötü bende kova kötü saniyordum. Aynen ya çok bencil geçen ölüyorum midemden gözümü açamıyorum evi supurmeye kalktim sen dur ben supuruyum demedi. Yemek konusunda yapamazsam laf etmez dışardan söyler yapmaya üşenir. Bazen sinirleniyorum bu adama ikinci çocuğu niye yapıyorum diye sonra kendim için yapıyorum diye telkin ediyorum kendimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…