2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Benim top gibi bildiğin gün içinde yemek de yiyince gerçekten 4 aylık gibi insanları göbeğime bakarken yakalıyorum diyorlardır bu kız da iyice saldı evlendikten sonra
akşamları benim de öyle ama top değil de sanki yayık halde kapalıyım ya bi de, o benim için gizleme de bir artı oluyor ama ev kıyafetlerimde hop ortada

Arkadaşlar bu arada perinatoloji muayene ücretleri hakkında bilginiz var mı? Enfeksiyondan dolayı gitmem gerekiyor, bir profla görüştüm 2000 TLcik dedi, o da referans indirimli fiyatı

akşamları benim de öyle ama top değil de sanki yayık halde kapalıyım ya bi de, o benim için gizleme de bir artı oluyor ama ev kıyafetlerimde hop ortada
Benimde yayık gibi biraz belim kalınlaştı genel olarak dışardan bakan kimse anlamaz bende de ama ben şok oluyorum her baktığımda

Benimde yayık gibi biraz belim kalınlaştı genel olarak dışardan bakan kimse anlamaz bende de ama ben şok oluyorum her baktığımda
Her akşm eşime göbeğime bak yaa, bu dönemde böyle olmamalı deyip duruyorum. O da hamilesin sen sal artık diyo adam bıktı her akşam aynı muhabbetten bi de yıllarca hep çok zayıfısn denildiği için gebelik de olsa garipsiyorum galiba göbeği

Her doktor gününden bir gün önce beni alıyor bir strest ayy kızımdada böyleydim. Doktor şak diye kalbinin sesini açardı ancak öyle ohhh derdim .
Ne zor ya bir evlat dünyaya geliyor ama nasıl geliyor ..
Benim belim kalınlaştı yanlar doldu sanırım kızıma kız kardeş gelecek Benimde teoriler yalan mı olacak . Kızımdaki gibi herşey tek fark bunda sivilcem var Ama güzelliğimden bişi kaybetmedim Kızımdada çirkinleşmedim

Arkadaşlar bu arada perinatoloji muayene ücretleri hakkında bilginiz var mı? Enfeksiyondan dolayı gitmem gerekiyor, bir profla görüştüm 2000 TLcik dedi, o da referans indirimli fiyatı
Acaba adivite testin çıktı mı? Doktorun ne dedi? Umarım her şey yolundadır

Ayy inşallah yarın yine duyarsın güm güm benim de belim çok kalınlaştı. Gövdem komple kütük gibi eskiden de ince düz vücutlu biriydim ama sanki şimdi bel namına bir şey kalmadı ama senin ultrason fotoların ramziye göre erkekti sanki dimi? Kan yenilenmesine göre de

Acaba adivite testin çıktı mı? Doktorun ne dedi? Umarım her şey yolundadır
Çıktı ama devlette olduğu için doğru düzgün hiçbir bilgi alamadım. Kadın doğum-enfeksiyon-kadın doğum bugünkü devlet rotam buydu ama adam aklımı bir bilgi alamadım. Enfeksiyon doktoru testleri 2 hafta sonra tekrarlamamı istedi. Daha sonra kendi doktoruma gittim, ona anlattım. Değerlerim çok şükür sınırda ve düşükmüş. Hem perinata hem de enfeksiyona gitmemi söyledi. Perinat ne derse öyle ilerleyeceğiz, belki tamamen de perinatla devam edersin dedi. Yalnız bir kez daha iyiki kendi doktorum var dedim, tüm stresimi aldı yine

Pozitif mi negatif mi görünüyor peki

Kac haftalik bende sabirsizlikla bekliyorum bende
2ci gebelik 14+1))
12+5 olacak ama cok degisikti yani gaz degildi baya asagida oldu pıt pıt içimde sanki baloncuk patladi dr bebege baktığı yerdi cok asagida oğlumu 21 anca hissedince bunuda yine en erken 15 16 da hissederim sandim ama büyük ihtimalle net bisekilde o haftalarda hissedeceğim yine

Çok sevindim canım daha da güzel haberler verirsin umarım

Benden size amme hizmeti ayarlara girip forum seçeneklerini tıklayın. Sonra resimde işaretlediğim seçeneği tikleyin. Bizim imzaları görmeye başlayacaksınız. Sonra birimizin imzasına girip ordan kendimizin imzasını yaratabilirsiniz. Rachel35 1ciftyesilgozz

Eklentiler

• E8DB6EFA-5C39-4799-80DB-3FFF6C61197A.jpeg
    101,8 KB · Görüntüleme: 53
Pozitif mi negatif mi görünüyor peki
Ya işte ben de onu sordum ama enfeksiyon doktoru yüzümüze bakmadı desem yeridir, eşimle ikimiz kaldık öyle kadın doğum da sadece değeri söyledi. Enabızdan gözükmediği için kendi doktoruma sadece değeri söyledim, düşük değer bunlar 2 hafta sonra belli olur dedi

Aaaa neler varmış sizde de görmüyormuşum çok teşekkür ederim ya büyük değişim oldu çok tatlı oldu böyle herkesin postları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…