2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Haftaya net göreceğiz aynen canım. Seninkini de cuma öğreneceğiz ay çok heyecanlı bir hafta içinde şenlenecek burası

Benim doktorum 6+3ten sonra beni 13.haftada çağırdı. Son dönemlerde 2 haftada bir ve haftada bir şeklinde sıklaşıyor diye biliyorum ben
Ben 2.5 haftalıkken öğrendim. O zamanlar 3 4 günde bir çağırıyordu kalbi duyulduktan sonra 2 haftada bir çağırmaya başladı. Hala da öyle. Bende son zamanlar sıklaşıyor diye biliyorum.

Benide etiketler misiniz?
Yaş 25
Sat 02.02.2023
Ankara
2. Bebek
Tahmini doğum: 09.11.2023
Cinsiyeti ve ismi henüz belli değil.

Akrep bebek cocuklar varmı bildiginiz nasıllar kızlar çünkü burcu öyle gözüküyor bu Kasım ayı

Ailede hiç yok bildiğim biraz değişik geldi bu burç

Akrep bebek cocuklar varmı bildiginiz nasıllar kızlar çünkü burcu öyle gözüküyor bu Kasım ayı

Ailede hiç yok bildiğim biraz değişik geldi bu burç
Bi kaç tanıdığım var. Kızlar özgüvenli ve çalışkan. Erkekler biraz fazla sulu şakacı yani karşıdakini gıcık edecek kadar ve vurdumduymazlar. Hep kendilerini haklı sanıyorlar. Erkeklerinden pek hazetmem. Ama kızlarıyla iyi anlaşıyorum. Ama bu dediğim kişiler büyük tabi. Ortak özelliklerini söyledim sadece.

Himm çocuklukları nasıl oluyor kimbilir merak ettim Kızlar iyiymiş te
Sonra şoke olmiyalim

Himm çocuklukları nasıl oluyor kimbilir merak ettim Kızlar iyiymiş te
Sonra şoke olmiyalim
Eşim akrep bebekken çok zeki, haylaz ama dersleri iyi bir çocukmuş. Şuan tanıdığım hali için ise dünyanın en dürüst ve merhametli insanı içinde sürekli ilgi isteyen bir çocuk var ama dışarıdan onu tanıyan insanlar sadece soğukkanlı ve ciddi yada beyefendi yorumunu yapar cana yakın sohbetli falan insanlar sayılmazlar. Ama asosyalda değiller bence akrep erkekleri mesafeli denebilir. Ben akrep bir çocuk şahsen isterdim benim ki yay olucak ve yaylar biraz daha sosyaller daha özgürlükçü daha marjinaller

Süpersin ya teşekkür ederiz bende yaptım hemen

Dün ben o kadar tane tane yazdım kimse okumamış yapmamış . Demekki senin söylemen lazımmış
Takvim güzel ya takip etmek için onlarda bizi görüyor en azından

Evet hep erkek dediniz Bakalım kesin net olmadan öğrenmeyecegım. Kızımla güzel bir şekilde anılaştıracagız cinsiyeti öğrenince

Bak benim tanıdıklarımda tam tersi. Demekki erkeklerde bi değişkenlik oluyor doğduğu güne göre ayrıca içimi rahatlattın. Erkek olursa o tanıdığım akrepler gibi olur diye korkuyordum

Canım Umarım dediğin gibi erkek olursa Akrep burcunda ne güzel ideal bir erkek profili çizdin hayalimde..bakalım netleşince cinsiyetler tekrar konuşuruz .elbette yay mi olur sizin akrep mi belli de olmaz gerçi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…