2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Bende planlı yaptım tutarsa

Seninle şehrimiz, boyumuz, kilomuz, doğum planlamamıza kadar aynı

Ben devlet kurumundayım sadece ortamımız kalabalık bir anda gündem olmak istemiyorum ama mecbur olacağım ben buradayım diyor çünkü artık
3+3’te hamile olduğumu öğrendim,
Sorana da yoo değilim deme gibi huyum pek yoktur. Okulumuzda hamiş arkadaşlarım vardı, kalp atışını duyunca sorana söyleyip Aralarına katıldım ben de, bayadır biliyor herkes. Bilmeyenler de geçen hafta öğrendi ama benim omzum geniş olduğu için kıyafetlerin bel kısmı hem boldu, o yüzden dikkat çekmiyor

kızlar doktor benide 2 haftada bir çağırıyor. belli aydan sonra ayda bire dönüyormuş herhalde. ne zaman oluyor ki öyle?
Benim doktorum 6+3ten sonra beni 13.haftada çağırdı. Son dönemlerde 2 haftada bir ve haftada bir şeklinde sıklaşıyor diye biliyorum ben

Benim top gibi bildiğin gün içinde yemek de yiyince gerçekten 4 aylık gibi insanları göbeğime bakarken yakalıyorum diyorlardır bu kız da iyice saldı evlendikten sonra

Kizlar ben sanki bugün minicik hissettim gibi ya ilk oğlumu 21 de hissettim 2 ci erken hissedilir derlerdi hic bu zamana kadar yaşamadığım bisey oldu resmen bisey oldu orda cok cok garipti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…