2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Ya işte ben de onu sordum ama enfeksiyon doktoru yüzümüze bakmadı desem yeridir, eşimle ikimiz kaldık öyle 😂 kadın doğum da sadece değeri söyledi. Enabızdan gözükmediği için kendi doktoruma sadece değeri söyledim, düşük değer bunlar 2 hafta sonra belli olur dedi
😂😂 laf almak için kırk takla atıyoruz valla insallah hicbir problem olmaz canım öyle olduguna inanıyorum

Merhaba Kızlar,
Bugün kontrolümüz vardı. Sat’a göre 12+6 yız ama gelişimi 14 haftalık; burun kemiği oluşmuş, ense kalınlığı normal, suyu da bol dedi. Her şey yolunda görünüyor şu an Elhamdülillah 🤲🏻
İkili tarama yaptırmadım, diğerlerini de yaptırmayacağım. Yalnızca detaylı ultrason düşünüyorum 20. haftada.
5. Hafta , 7. Hafta, 9. Hafta ve 13. Hafta ultrason görüntülerini atıyorum, belki karşılaştırma yaparsınız🥰 teorilere katkısı olur 😋
Kız olabilir ama 1 ay sonra kontrolde daha net konuşuruz cinsiyeti dedi.
Bulantılarım son birkaç gündür oldukça hafifledi.
Her birimize sağlıklı bir gebelik süreci, kolay doğum ve hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin Allah 🤲🏻
Merak edenlere: Ultrasonu daha çok göbeğin hemen altında hafif sağda gezdirdi.🫶🏻🤭
Bir de, yumurtlama günü ve bir sonraki günü değerlendirmiştik 🫣🤭
Herkese Sevgiler 🤍

IMG_2929.jpeg

IMG_2946.jpeg

IMG_2995.jpeg

IMG_3052.jpeg

IMG_3053.jpeg

Merhaba Kızlar,
Bugün kontrolümüz vardı. Sat’a göre 12+6 yız ama gelişimi 14 haftalık; burun kemiği oluşmuş, ense kalınlığı normal, suyu da bol dedi. Her şey yolunda görünüyor şu an Elhamdülillah 🤲🏻
İkili tarama yaptırmadım, diğerlerini de yaptırmayacağım. Yalnızca detaylı ultrason düşünüyorum 20. haftada.
5. Hafta , 7. Hafta, 9. Hafta ve 13. Hafta ultrason görüntülerini atıyorum, belki karşılaştırma yaparsınız🥰 teorilere katkısı olur 😋
Her birimize sağlıklı bir gebelik süreci, kolay doğum ve hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin Allah 🤲🏻
Merak edenlere: Ultrasonu daha çok göbeğin hemen altında hafif sağda gezdirdi.🫶🏻🤭
Herkese Sevgiler 🤍

Eki Görüntüle 3241741
Eki Görüntüle 3241742
Eki Görüntüle 3241743
Eki Görüntüle 3241744
Eki Görüntüle 3241745
Sağlıklı olmasına çok sevindim masallah ne guzel kocaman oluyorlar yaa çok tatlı ultrason da nubu banada kiz gibi geldi sağlıcakla kavuşun insallah 🥰

Ayy aslinda ilkte direk bacak arası ama resimler sendemi farklı sırada çıktı acaba seninkide bacak arası ya ondan dedim 😁
Heh şimdi anladım 😊 benimkisi daha yukarı doğru uzuyor canım erkekse bile kesin kordon da uzun görünmesine sebep oldu😂🤭

Eklentiler

• F9993DE4-0BAB-434C-9507-3644C83A0A44.jpeg
    F9993DE4-0BAB-434C-9507-3644C83A0A44.jpeg
    114,9 KB · Görüntüleme: 54
Bu arada erkekse ki şuan öyle görünüyor. Hurafelerin çoğu tuttu bende. Tatlı çok yedim, mide bulantım hiç olmadı. Yüzümde 3 4 tane sivilce çıktı ama yüzüme son haftalarda parlaklık, yanaklarıma pembelik geldi . Uyku yapmadı sadece halsizlik yaptı. Erkek bebek elleri ayakları soğuturmuş ama benim bariz bi şekilde yandı elim ayağım🤭 şimdilik aklıma bunlar geldi .🤭

Merhaba Kızlar,
Herkese Sevgiler 🤍

Eki Görüntüle 3241741
Eki Görüntüle 3241742
Eki Görüntüle 3241743
Eki Görüntüle 3241744
Eki Görüntüle 3241745
Ayy maşallah ama bana bariz kız gibi geldii❤️ çok güzel oldu hepsini görmüş olduk, çok teşekkürler❤️

Bu arada erkekse ki şuan öyle görünüyor. Hurafelerin çoğu tuttu bende. Tatlı çok yedim, mide bulantım hiç olmadı. Yüzümde 3 4 tane sivilce çıktı ama yüzüme son haftalarda parlaklık, yanaklarıma pembelik geldi . Uyku yapmadı sadece halsizlik yaptı. Erkek bebek elleri ayakları soğuturmuş ama benim bariz bi şekilde yandı elim ayağım🤭 şimdilik aklıma bunlar geldi .🤭
Hurafelerin tutup da teorilerin tutmaması 🥲 çin takvimi ve kan yenileme ne dedi sende?

Heh şimdi anladım 😊 benimkisi daha yukarı doğru uzuyor canım erkekse bile kesin kordon da uzun görünmesine sebep oldu😂🤭
Olabilir seninki tam popoyla iki ayak havada benimki tek ayak havada daha net sanırım ama dediğin gibi önünde kordonda durunca ikisi oyle durmuş olabilir haftaya net öğrenirsin insallah benimde cuma randevum ama ben böyle bir manzarayla karşılaşmaktan tırsıyorum 🤣 kıza çok odaklandım 🤩

X