2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kizlar 13+4 soyledi doktor. Cinsiyyeti erkek. Neredeyse burada herkes ramziye gore erkek soylemişti. Diger teorilere bakarsak fasulye kese erkek oldugunu gosteriyordu kalp atisi 185di şu an 160 yanki kalp atisi cinsiyyet belirlemez. Birde ben planli sekilde yaptim. Yani yumurtlama gunu ve ertesi gun ilişgimiz oldu.
Bu arada benim de erkeğe benzetildi ve ben de ovülasyon testim pik yaptığında ilişki oldu en son😂

Bu arada benim de erkeğe benzetildi ve ben de ovülasyon testim pik yaptığında ilişki oldu en son😂
Bu teori hep bana doğru gelmiştir sendeki kanıtı 😂 denemeye çalıştım 1 kız 1 erkekle kapatayım diye hatta eşim sen böyle ay da 1 dersen olmaz diye takılıyodu bana bende o ay koy vermiştim yumurtlama akıntım çok yoğundu ilk kez antibiyotik kullanmıştım o mu mantara çevirdi falan dedim hatta ama beklemiştim yanlış hatırlamıyosam akıntının bitmesini üst üste oldu sonra olmadı hastane işlerim vardı yama testi yaptırdım duş alamam gerekti falan 2 kere yumurtlamışım bu tezi ben doğruyalamıcam gibi ama içimden bi ses ilki kız ikincisi erkek gibi diyor 😂 yada ikiside kız 2 erkek ihtimali yok bende 😂

Selammmm ben geldim😂 ikilş testimiz yapıldı burun ense ölçüleri gayet iyimiş. Bu hafta da cinsiyeti de belli olur bakıcam dedi. Neyse ultrasona girdim bebiş bi tembel bi tembel 10. Haftada daha hareketliydi şıpa😂 doktor bütün gücüyle bastırıyor sallıyor hareket etsin diye . Biraz oynattı bacakları kolu. Anlık olarak ayak parmaklarını gördüm çok hoş bir andı🤭 sonra sıra geldi bacak arasına, baya bi baktı inceledi . Doktor bakarken ben de ekrandan izliyorum tabii. Neyse bi çıkıntı gördüm doktor da ekranı durdurdu o an beni vi gülme aldı doktorla karşılıklı gülüştük anlatmaya gerek yok görüyorsunuz der gibi😂😂 ama dedi bu kordon da olabilir şuan yayma dedi. Haftaya sonucumuzu almaya gideceğiz o zaman tekrar bakacak. Herkese tahmin yapan ben galiba kendime tutturamadım kızlar😂🤭
Bence kordon değil o devamı yok benimde oğlumda boyle bir resim var erkek yani ama neyse 1 haftacik daha sabret bakalim 🥰

X