2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Arkadaşlar merhaba bir sorum olacaktı sizlere 14 haftalık hamileyim 3 buçuk aylık yeni yeni kasıklarımda ağrılar olmaya başladı sizde de oluyormu acaba bu aylarda bugün biraz komşumla tartıştım ve çok bağırdım
Kasiklarim daha da şiddetli ağrıdı korkmaya başladım lütfen fikir verir misiniz

Ayaklarınızı uzatıp biraz dinlenin eğer geçmezse doktorunuzu bilgilendirin. Neden bu kadar sinirlendiniz?

İlk ultrason da da soldaydı o zaman da erkek denildi bende heyecanla bekliyorum inşallah 12-13. Haftalarda öğrenirim uygun pozisyonda olurda
Seninle aynı günlerimiz 19 mayıs 12+2 oluyorum perinatoloji randevusu aldım söyler diye düşünüyorum çünkü 75 dk dedi iki bebek için baya incelicek gibi söylesin bi zahmet ondan önce kendi doktorum gelmene gerek yok dedi çok zaman var dayanmam gibi bi devlet acili yaparım olmadı umarım öğreniriz bayada var

evet bende 19 mayısta 12+1 oluyorum 18 mayısa devlette randevu aldım biraz önce ikili testi orda yaptırım diye düşünüyorum aslında randevum 6 mayısta ama çok erken oluyor 10+2 oluyor ve ne ikili teste uyuyor ne de cinsiyet için en azından tahmine o yüzden kendi doktoruma 20 mayısta gitmeyi düşünüyorum tabi doktoruma da bir danışacağım ama derdimi nasıl anlatsam bilemedim

En son 8+2’de acile gittim herşey yolundaydı

Benim randevumda 19 mayısta ve ben de 12+2 oluyorum o gün daha çok var

En son ne zaman gittin arası çok uzun değilse evet hiç uymuyor zamanlaması planlaman güzel bence sonucunu kendi doktoruna gösterirsin hem arada bi acil kaçamağı yaparsın doktorda anlar eminim

kızlar doktor benide 2 haftada bir çağırıyor. belli aydan sonra ayda bire dönüyormuş herhalde. ne zaman oluyor ki öyle?

kızlar doktor benide 2 haftada bir çağırıyor. belli aydan sonra ayda bire dönüyormuş herhalde. ne zaman oluyor ki öyle?
Bir bildiği vardır eminim doktorunuzun.ben de sonlara doğru iki haftaya düşüyor diye biliyorum nst ye falan giriliyor çünkü. Benim doktorum Prof. Perinatolog o hep bir ay bırakalım arayı şimdilik dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…