2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Valla hiç sivilcem yok, bana göre ödem de olmadı ama işte ne diyim vardır bir bildikleri :KK70:
ödem bende de olmadı ya. ama annemde de hiç olmamış belki ırsi bir şeydir. ben olsam bozulurdum ama çirkinleşmişsin deseler. kesin anlardılar suratımdan :KK70: kayınvalidem çok güzelleştin diyor ama normal halime göre 5 6 kilo verince yüzüm güzelleşti o yüzden öyle geliyor olabilr ona da

Selammmm ben geldim😂 ikilş testimiz yapıldı burun ense ölçüleri gayet iyimiş. Bu hafta da cinsiyeti de belli olur bakıcam dedi. Neyse ultrasona girdim bebiş bi tembel bi tembel 10. Haftada daha hareketliydi şıpa😂 doktor bütün gücüyle bastırıyor sallıyor hareket etsin diye . Biraz oynattı bacakları kolu. Anlık olarak ayak parmaklarını gördüm çok hoş bir andı🤭 sonra sıra geldi bacak arasına, baya bi baktı inceledi . Doktor bakarken ben de ekrandan izliyorum tabii. Neyse bi çıkıntı gördüm doktor da ekranı durdurdu o an beni vi gülme aldı doktorla karşılıklı gülüştük anlatmaya gerek yok görüyorsunuz der gibi😂😂 ama dedi bu kordon da olabilir şuan yayma dedi. Haftaya sonucumuzu almaya gideceğiz o zaman tekrar bakacak. Herkese tahmin yapan ben galiba kendime tutturamadım kızlar😂🤭
Aay bir sonra ki muayene gününü beklemek zor olucaktır😂

Kızlar 10+1 bugün cinsiyet tahmininiz var mı acaba🥹
09A7533C-D644-4447-8D2E-CEDB64A563AF.jpeg

Bu arada kese şekilleriyle edilen tahminler hakkında ne düşünüyorsunuz kızlar ben bilemedim pek😂 fasulye olunca erkek yuvarlak olunca kız diyorlar ya

X