2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Evet önümüzdeki günlerde bir gün dar bir elbiseyle tamamen salacağım aynı anda herkes öğrensin en iyisi. Yazın çok tatlı oluruz inşallah sağlıkla gelsin o günler
Aynen bak iyi fikir herkes aynı anda şok Bencede çok tatlı oluruz sıcaklarda Bu sene çöl sıcakları olacakmış

Son düzenleme:
Annesi daha hiç belli değil ama kız diyoruum :)

soyasosu eski mesajların hepsine baktım üşenmedim. bana hep kız demişsin. 12 sinde doktor çağırdı ama 14 hafta olacak tam o zaman söyleyecek mi senin tahmin tutacak mı çok merak ediyorummm.

Yalnız tutarlı tahmin etmem de çok iyiymiş İnşallah gönlündeki olur :)
bir de bitek sen yorumlamışsın sanırım seninkiler denk geldi sadece :) bakalım artık gönlümden geçende hissettiğimde kız. belimde kenarlardan genişliyor gibi. ama eşim kız olsun istiyorsun diye kızla alakalı her şey sende var sanıyorsun diyor. ama cidden var napayım amaan hayırlı evlat olsunda geçen bir kız çocuğu gördüm yaşına göre aşırı iri ve çılgın bir tipti yani huzurlu bir çocuk değildi. onu görünce korktum. kız erkek farketmez hayırlı bir evlat olsun da erkek olup uslu olanlarda var sonuçta diye kendimi teselli ettim

Bende özel bir şirkette çalışıyorum, gizleyebildiğim kadar gizleyeceğim. Bir oversıze gönlekleri tavsiye ederim. Ama atalar dedeler nazar değer vs der o yüzden herkes bilsin istemiyorum açıkçası.
Ben yöneticime söyledim. Genetik testi beklediğimizi sonra açıklamak istediğimiz söyledim. insan kaynakları ve doktorla paylaşmadık. Bu perşembe kan vericem Amerika’da anlaşmalı labaratuvara gönderecek doktorumuz 10gün içerisinde de cinsiyet ve hastalıklarla ilgili tarama sonucu gelecek sonrasında şirkete bilgi vereceğim.

Ben milyonda bir görülen hastalıklarında taramasının yapıldığı detaylı olanı talep ettim eşimde aynı fikirdeydi. Sonuçlar çıktığında buradan paylaşacağım perşembe günü testimiz aşırı heyecanlıyım. Bebişin cinsiyeti de öğrenilmiş olacak 10. Haftada yaptırmış olacağız testi bakalım fıstık gibi cillop gibi çiçek bir bebişko bizi bekliyor olsun

Genel paketi mi yoksa plus mı yaptırıyorsun? İzmir’deyim ben de iki seçenek sundu laboratuvar

Cevabını şimdi gördüm Benim doktorum genel yeterli demiş şimdi döndü mesajıma ama bilemiyorum diğeri epey pahalı. Arada kaldım artık ben de numune vereyim 11 haftalık oldu

Canım güneş kremi için yazı bekleme şimdiden basla hatta yaz kış kullan. Solante alabilirsin la roche posay alabilirsin avene alabilirsin
Evet kızımda solante pregna olanını kullanmıştım çok da bereketliydi şuanda yeni çıkan deneyimledğniz varsa diye sormak istedim. Büyük ihtimal yine ondan devam ederim ben de

bacağın üstünde Görünen çıkıntı nub mu yoksa diğer bacak mı ben anlayamadım ya. diğer görüntülerinde ordan diğer bacağı görünüyor çünkü. bu görüntüsünü atmamışım. çocuk dümdüz dursa yatsa açısı yukarda erkek dicem ama benimki oturur gibi durduğundan omurgayla olan açısı düz gibi duruyor. ne diyorsunuz? bir de buna bak canım @soyasosu

Cevabını şimdi gördüm Benim doktorum genel yeterli demiş şimdi döndü mesajıma ama bilemiyorum diğeri epey pahalı. Arada kaldım artık ben de numune vereyim 11 haftalık oldu
Açıkçası ihtiyaç mı değil mi detaylı yaptırmak bilmiyorum ama detaylı olanın epey maliyetli olduğuna katılıyorum. Bizim hep aklımızda yaptırmak olduğu ve baştan beri istediğimiz için o maliyeti çok umursamadık açıkçası. Şuan çokta heyecanlıyız. O testlerin olumlu gelmesi herşeye değer gibi geliyor ve çok istiyorum hemen olsun bitsin

Kordonu da olabiliyor göbeğinin orda gibi ama tam anlayamadım

Ya maşallah ya benim son ulturasonum kirpiye benziyordu (7.hafta) inşallah bu sefer azcık bebiş gibi gözükür

Nub oturur pozisyon için geçerli değil, uzanıyor olması lazım. Yani sırtı yere değmeli ayrıca o çıkıntı asla pipi değil :) ama bu görüntüde anlaşılmıyor maalesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…