2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Nub oturur pozisyon için geçerli değil, uzanıyor olması lazım. Yani sırtı yere değmeli ayrıca o çıkıntı asla pipi değil :) ama bu görüntüde anlaşılmıyor maalesef.
tamam o zaman düşündüğüm gibi bu görüntüden belli etmeyecek :) benimki oturduğu için anlaşılmıyor demekki. teşekkür ederimm. aslında bir kaç görüntü var ama diğer görüntülerde de zaten diğer bacağı görünüyor ordan.

tamam o zaman düşündüğüm gibi bu görüntüden belli etmeyecek :) benimki oturduğu için anlaşılmıyor demekki. teşekkür ederimm. aslında bir kaç görüntü var ama diğer görüntülerde de zaten diğer bacağı görünüyor ordan.
Bildiğin saklamış ya😂 bacakları göstermiş bitti gitti tamam demiş yani of bu cinsiyet olayı çok komik eşim başta olmak üzere bizde herkes kız istiyor. Demin gelmiş miğdem bulanıyor diye uslu dur kızım üzme anneni diyor Erkek olursa çocuk isyan etcek 😂 gitmiş pembe nevresim almış kız o kız diye çocuğa😂

Selammmm ben geldim😂 ikilş testimiz yapıldı burun ense ölçüleri gayet iyimiş. Bu hafta da cinsiyeti de belli olur bakıcam dedi. Neyse ultrasona girdim bebiş bi tembel bi tembel 10. Haftada daha hareketliydi şıpa😂 doktor bütün gücüyle bastırıyor sallıyor hareket etsin diye . Biraz oynattı bacakları kolu. Anlık olarak ayak parmaklarını gördüm çok hoş bir andı🤭 sonra sıra geldi bacak arasına, baya bi baktı inceledi . Doktor bakarken ben de ekrandan izliyorum tabii. Neyse bi çıkıntı gördüm doktor da ekranı durdurdu o an beni vi gülme aldı doktorla karşılıklı gülüştük anlatmaya gerek yok görüyorsunuz der gibi😂😂 ama dedi bu kordon da olabilir şuan yayma dedi. Haftaya sonucumuzu almaya gideceğiz o zaman tekrar bakacak. Herkese tahmin yapan ben galiba kendime tutturamadım kızlar😂🤭

Eklentiler

• DA848DC4-2491-4928-A5D2-9A27147A5B5F.jpeg
    DA848DC4-2491-4928-A5D2-9A27147A5B5F.jpeg
    114,9 KB · Görüntüleme: 92
  • 8139EFF9-3514-4066-9603-944C6B07AA6B.jpeg
    8139EFF9-3514-4066-9603-944C6B07AA6B.jpeg
    99,9 KB · Görüntüleme: 92
Selammmm ben geldim😂 ikilş testimiz yapıldı burun ense ölçüleri gayet iyimiş. Bu hafta da cinsiyeti de belli olur bakıcam dedi. Neyse ultrasona girdim bebiş bi tembel bi tembel 10. Haftada daha hareketliydi şıpa😂 doktor bütün gücüyle bastırıyor sallıyor hareket etsin diye . Biraz oynattı bacakları kolu. Anlık olarak ayak parmaklarını gördüm çok hoş bir andı🤭 sonra sıra geldi bacak arasına, baya bi baktı inceledi . Doktor bakarken ben de ekrandan izliyorum tabii. Neyse bi çıkıntı gördüm doktor da ekranı durdurdu o an beni vi gülme aldı doktorla karşılıklı gülüştük anlatmaya gerek yok görüyorsunuz der gibi😂😂 ama dedi bu kordon da olabilir şuan yayma dedi. Haftaya sonucumuzu almaya gideceğiz o zaman tekrar bakacak. Herkese tahmin yapan ben galiba kendime tutturamadım kızlar😂🤭
Tebrikler geçmiş olsunnnnn. Ay hadi inşallah hepimizinkine Allah sağlık sıhhat akıl fikir vere vicdan versin. Mis gibi bebişler olsunlarrr

Ama hala paralel geliyor bana 🥹🥹 çok sevindim her şeyin yolunda olmasına🎈🎈🎈

Bildiğin saklamış ya😂 bacakları göstermiş bitti gitti tamam demiş yani of bu cinsiyet olayı çok komik eşim başta olmak üzere bizde herkes kız istiyor. Demin gelmiş miğdem bulanıyor diye uslu dur kızım üzme anneni diyor Erkek olursa çocuk isyan etcek 😂 gitmiş pembe nevresim almış kız o kız diye çocuğa😂
bizde de çevremde çoğu insan kız hissediyor. biri yanlışlıkla kötü bir şey derse sen kapa kulaklarını kızım diyorum istemsiz şekilde karnıma dokunup ahahha. geçen kızım dedim yine istemsizce sonra ya dedim belki erkek. pardon çocuğum dedim. erkek olursa bizimki de isyan edecek herhalde bu gidişle

sonuçta kordon olabilir demiş hala ihtimal var :nazar: maşallah sağlıkla gelsin huzur getirsin inşallah.

bizde de çevremde çoğu insan kız hissediyor. biri yanlışlıkla kötü bir şey derse sen kapa kulaklarını kızım diyorum istemsiz şekilde karnıma dokunup ahahha. geçen kızım dedim yine istemsizce sonra ya dedim belki erkek. pardon çocuğum dedim. erkek olursa bizimki de isyan edecek herhalde bu gidişle
Çevremde herkes bana kız bu diyor yüzüme bakıp 🤭 erkek diyen çok az.

Herkese selam kızlar umarım herkes çok iyidir 🙏
Ben uzun zamandır aktif olamadım ara ara girip okudum ama malesef benim hamileliğim biraz zor geçiyor bulantılardan dolayı. Bu minnoş zorladı biraz beni ama olsun 🥰
Biz de bugün 10+4 olduk,kontrolümüz vardı çok şükür her şey yolundaymış. 2 hafta sonra biz de fetal dna için kan vereceğiz, İngiltere'ye gidiyormuş kanlar. Doktorumuzla konuştuk içimize en çok sinen bu oldu,süreci rahat geçirmek için en azından. Umarım her şey çok iyi olur hepimiz için🙏🥰
Görüntümüz pek iyi değil ama cinsiyet tahmini olan teyzemiz var mı acaba?😍
bence erkek Traviss Traviss

Bana da aynısını dediler. Genelde çirkinleşince kız derler eskiler. Çirkinleşmiş miyim diye sordum. Evet dendi bi de suratıma🤣
ahahahaha yok artık yaa evet denir mi hiç :KK70: bende de yüzümde boynumda ensemde sivilce çıktı çok. normalde ergenlikte bile bu kadar çıkmamıştır. bende herhalde çirkinleşmek böyle bir şey diye düşünüyordum.

Şuan öyle gibi görünüyor canım eğer o şey kordon değilse😂 ben kız hissederken bugün ki görüntü bildiğin erkek kemik yapısıydı. Mesela o bacak arası görüntüsüne bakınca bu kadar büyük pipi olamaz bacağı kadar görünüyor diyorum 😂 erkekse bile mutlaka orda kordon da var 😂

ahahahaha yok artık yaa evet denir mi hiç :KK70: bende de yüzümde boynumda ensemde sivilce çıktı çok. normalde ergenlikte bile bu kadar çıkmamıştır. bende herhalde çirkinleşmek böyle bir şey diye düşünüyordum.
Valla hiç sivilcem yok, bana göre ödem de olmadı ama işte ne diyim vardır bir bildikleri :KK70:
Ya aahahahahahahah. Bi kadın da bana yüzün kız yüzü güzelleşmişsin dedi. Anla ben tam tersi biliyorum dedim😂 yok diyo kız güzelleştirir 😂😂
seninki çok kibarmış canım :)

X