2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Benim kilo sabit ama akşam o göbekli halimle hic tartilmadim ayy düşünüyorum aksama kadar ne yiyorum ben acaba ama ben hamilelikten beri kahvaltıyı sağlam yapıp gün içinde meyve tarzı besleniyorum aksamda ekmek yemiyorum yani şişkinlik mi acaba diyicem ama

Aynen bende öyleyim kahvaltıdan sonra muz elma ayva armut hep bazen ayran bu kadar

Kızıma hamileyken 24. Haftada giydiğim badimi giyiyorum baya dolu göbek kısmı Ayy ben kızımda cok kılo aldım göbeğim az kızım zayıf ben kiloluydum ondan cok almak istemiyorum bu sefer
Ama iki gecedir yarım tost yiyorum Kızımda hiç çatlağım olmadı ama bunda olacak bence

Ya ben çatlağı deriyede bağlıyorum göbeğim hic cikmadi oğlumda 10 kilo filan aldim catlagim dogumdan sonra oldu malesef çünkü o göbeğe hic catlamamasi lazimdi ama benim çatlaklar küçük yanlarda hatta bekarken de kilo verince catlamistim ilginç oğlumda normal kiloda doğdu ama dr da sasiriyordu karnıma simdi yine herkes öyle bekliyordu beni sanirim o zaman da göbeğim yok diye ağlıyordum simdi çıktı diye midem bulanmiyor kurmuyorum diye söyleniyordum ee bundada kusuyorum diye ağlıyorum ne olsa tersini istiycem demek

Merhaba siz tecrübelisiniz benim danışabileceğim kimsem yok yardımcı olursanız çok mutlu olurum bugün reglim 11 gün gecikti ilişkinin üzerinden 24 gün geçti 2 günde bir kaset test yapıyorum negatif dün erken gebelik testi yaptım o da negatif bu kadar süreye kesin çıkması mı gerekiyordu teşekkür ederim

Ben sadece bir kilo aldım ama çıktı göbeğim. Dar giyince gayet belli oluyor dışardan. İç karnım mı dar bilmiyorum ama baya baya ben buradayım diyor

Silik de olsa çizgi belirmesi gerekirdi ama belli olmaz belki geç döllenme meydana geldi. Siz her türlü doktora görünün. Gecikme gününüz de çok çünkü. Hamile değilseniz bile adet söktürücü verecektir

Canım sen üç can taşıyorsun ve biliyorsun ki çoğul gebeliğin riskleri çok fazla. O yüzden senin hepimizden çok dikkat etmen gerekiyor. Herşey olacağına varır sen Allah’a teslim et en güzelini o bilir. Geçmiş olsun herşeyin güzel olacağına inan kendini üzme sakın.

Kızlar günaydın, hemen cevap verirseniz sevinirim çünkü ona göre ya işe ya doktora gideceğim. Ben şuan iki aylık hamileyim ve bir markette calısıyorum. Dolayısıyla hep ayaktayım. Dün hiç farketmediğim anda bir ağrı başladı yayıldı. Önce sanki ağır kaldırmışım gibi tüm belimde başladı sonra belden aşağı sol bacağımı falan komple tuttu. Düzgün yürümeme bile engeldi. Eve geldim yemek yiyip hemen uzandım hiç kalkmadım. Bacağa vuran ağrı baya baya azaldı ama belim hala berbat ağrıyor. Uykumdan bile kaç kere uyandırdı. Ve ayağa kalktığımda sanki biraz ayakta oyalansam bacağım başlayacak gibi hissediyorum. Olur böyle seyler diyip işe gidip çalışayımı yoksa doktora mı gideyim? Bir bucuk saat mola dışında full ayaktayım..

Günaydın bence hiç riske atmayın. Direkt doktora gidin anlatın gerekli görürse zaten rapor yazacaktır size. Geçmiş olsun

Silik bile olsa çıkabilirdi ama benim kuzenim adeti 15 gün geciktiği halde idrar testinde çıkmazdı sadece kan testinde çıkardı hamile olduğu. Bütün çocuklarında öyle.
Seni umutlandırmakda istemem ama böyle durumlarda oluyor

Merhaba ben de cok yoruldugumda aynı şeyi yaşamıştım ve rapor alıp dinlenmiştim bence dinlenmelisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…