2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Bana şuan o kadar umut oldunuz ki anlatamam size 🥺 internette sadece her sene yapılan ameliyatlardan bahsedilince çok korktum 🥺 peki eğrilik ne boyutta? Organlarinizda vs bir problem var mı?
İntertte bakarsan kânseriz o yüzden çok kurcalama ileri seviyede değildir insallâh daha bebek o büyüdükce düzelir egzersiz vs şeylerle başta bilmen daha iyi aslında erkenden tedavisine baktirip ilerlemesinin engellersin

Bana şuan o kadar umut oldunuz ki anlatamam size 🥺 internette sadece her sene yapılan ameliyatlardan bahsedilince çok korktum 🥺 peki eğrilik ne boyutta? Organlarinizda vs bir problem var mı?
Organlarımda hiçbir sıkıntı yok çok şükür. Zaten 18 yaşın altında hatta önerilen 25 yaşın altında ameliyatı pek tercih etmiyorlar gelişim devam ettiği için. Ancak gelişimi durdurup ameliyat etme şansları var. Eğriliğim çok fazla değil zaten bunun farkında olup çocukluğumdan beri ona uygun hareketlerle sırt kaslarımı destekliyorum. Siz de bu şekilde yaparsanız fayda görebilirsiniz. ♥

Hatta yasak mı bilmiyorum ama belime ait eğrilik görüntüsü var boyumdakini bulamadım. Bunu gören radyoloji uzmanı ameliyat olman lazım bile demişti. Ama gayet sağlıklıyım.

Eklentiler

• teletip_1682779128890.png
    teletip_1682779128890.png
    255,4 KB · Görüntüleme: 66
Canım ben kızımı hep solumda hisettim sol yumurtalıkta oldu muhtemelen o döllenmeden sonraki bölünmeyi bile o kadar çok hissetmiştim ki çok netim bu konuda 8 haftalıkken kesenin sağındaymış karından bakınca ama bu tezleri çürütenler de var tabi ☺️
Benimde sağ yumurtalığımdan oluşmuş bebek sağ yumurtalıkta bazı gebeliklerde kist oluşuyormuş 12. Haftada kayboluyormuş genellikle benimkinin sağda oluştuğunu bundan ötürü bildiler ama şuan solumda minnağım..

Sanırım 1 yas var aralarında benim oğlumda anaokuluna baslayacak bu sene seneye 1 oluyoruz ağustosta tam 5 yasinda olucak 🥰 2018 li sizin kızınız biraz daha büyükmüş yine ama gerçekten zor birde kıskançlık çok olurmu korkuyorum çünkü biraz hep ben sevileyim havasında ilgi alaka üstünde olsun ister arayi dengelemek cok kolay olur insallah
Evet benim kızım 2017 ağustos tam 1 yaş varmış aralarında ve hiç ilgi paylaşmayı sevmiyor artık inşallah kolay atlatırız diyorum hakkımızda hayırlısı 🥰

Ben de bir hafta sonra bırakacağım. Gün boyu geliyor, insanı rahatsız ediyor.
Ben de geceleri fitil olarak 200 mg progestan kullanıyorum ve bahsettiğiniz ıslaklık bende de oluyo sabah kalkinca, hatta kalkınca bı anda akiyo bazen, benim de kafama takıldığı için araştırdım benzer şeyi kullananlar yaşamış, bence sorun yoktur.

Hicbir problem yok canım pozitif cıkan ıgg bağışıklığının oldugunu gösteriyo antikorlusun toksoplazma bağısıklıgın yok ona dikkat et sebzeleri sirkeli suda beklet öyle kullan et iyi pişmiş olacak kedi köpek dikkatli ol
Çok sağolun doktorumda yazmış test sonuçlarınız normal bir problem yok diye ben internetten bakınca anlayamadım korktum biraz

Ben de geceleri fitil olarak 200 mg progestan kullanıyorum ve bahsettiğiniz ıslaklık bende de oluyo sabah kalkinca, hatta kalkınca bı anda akiyo bazen, benim de kafama takıldığı için araştırdım benzer şeyi kullananlar yaşamış, bence sorun yoktur.
Evet kimi zaman kalkınca birden geliyor. Dediğiniz gibi fitilden kaynaklı o halde.

Kızlar hic kilo almayıp göbeği çıkan varmi benim oğlumda dogumda bu kadar göbeğim yoktu ya kocaman oluyo akşamları özellikle qma kilo almamışım 😅 esim kilo almışsındır cikmaz oyle erken diyor diğer hamilelikte hoc görmediği için beni öyle

Kızlar hic kilo almayıp göbeği çıkan varmi benim oğlumda dogumda bu kadar göbeğim yoktu ya kocaman oluyo akşamları özellikle qma kilo almamışım 😅 esim kilo almışsındır cikmaz oyle erken diyor diğer hamilelikte hoc görmediği için beni öyle
Ben hiç kilo almadım. Göbeğim kocaman. Benimde 2. Gebelik. Bence onunla ilgisi var biraz.

Kilom aynı ama akşamları baya baya 4-5 aylık sabahları daha az .
Eşimde aynısını diyor çok erken diyor sanki kendim şişiriyorum göbeğimi 😂😂

3 kilo aldim normal kilomu bildigim icin hamileligimin bana getirdiginden eminim normalde kilom hic degismez🙂 1 beden alt Ve ust bedenim büyüdü ( s yerine m 36 yerine 38 oldu ) göbeğimde dışarıdan hamile gibi değil ama göbekli biri kadar belirgin çıktı 😂

9 hafta 1 günlük normalde ama 3gün önden gidiyor demişti doktor ilk gebelik olmasına rağmen karın çıktı göğüsler büyüdü erken mi bilmiyorum ama fark var ben çok net anlayabiliyorum 🙂 şimdiden çatlak yağı ve kremine başladım her gün sürmesemde aklıma geldikçe sürüyorum. Miğdem kötü düzenli kullanıp onlarla uğraşamam zaten çatlarsa çatlasın🤷🏻‍♀️

Kilom aynı ama akşamları baya baya 4-5 aylık sabahları daha az .
Eşimde aynısını diyor çok erken diyor sanki kendim şişiriyorum göbeğimi 😂😂
Ayy yani imkansiz nasil sisirelim oyle benimde sabahları boyle değil akşam davul gibi oluyor ya bide benim doğum yaptığımda bile böyle değildi ondan inanmıyor sanirim ayy ben herhalde bu sefer çok tontik bir hamile olucam 🤣🤣 ben kendime gülerim vallaaa 😆

X