2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kızlar günaydın, hemen cevap verirseniz sevinirim çünkü ona göre ya işe ya doktora gideceğim. Ben şuan iki aylık hamileyim ve bir markette calısıyorum. Dolayısıyla hep ayaktayım. Dün hiç farketmediğim anda bir ağrı başladı yayıldı. Önce sanki ağır kaldırmışım gibi tüm belimde başladı sonra belden aşağı sol bacağımı falan komple tuttu. Düzgün yürümeme bile engeldi. Eve geldim yemek yiyip hemen uzandım hiç kalkmadım. Bacağa vuran ağrı baya baya azaldı ama belim hala berbat ağrıyor. Uykumdan bile kaç kere uyandırdı. Ve ayağa kalktığımda sanki biraz ayakta oyalansam bacağım başlayacak gibi hissediyorum. Olur böyle seyler diyip işe gidip çalışayımı yoksa doktora mı gideyim? Bir bucuk saat mola dışında full ayaktayım..
Ağrım uyandıracak düzeydeyse doktora git derim. Geçmiş olsun 🙏

Çoğul gebeliklerde Ramzi bakılmıyor ama iki kız bi erkek gibi geldi bana🫶
Bana da tahminde bulunabilir misiniz asırı carpıntım var moral olsun bari :) ilk fotoğraf 12 ikincisi 9 haftalıkken ikisi de karından.

Eklentiler

• 408B1227-4358-43B0-93BB-09EEAE79B93B.jpeg
    408B1227-4358-43B0-93BB-09EEAE79B93B.jpeg
    99,6 KB · Görüntüleme: 86
  • 0A4C52BA-7CA1-4143-8F91-76A1992A22C3.jpeg
    0A4C52BA-7CA1-4143-8F91-76A1992A22C3.jpeg
    68,3 KB · Görüntüleme: 86
Bugün muanem vardı çok şükür bebeklerim sağlıklı 1 ay sonra direk perinatologa gitmemi önerdi fetal dna gibi şeyleri onunla karar vericekmişim muanesine göre yönlendirir sanırım
Kızım içeri girince 1 kız 1 erkek dedi 😂😂 ayy 2 kız istiyodu değişti fikri 😂
Banada ikisi de kız gibi geliyo 🤭
Saglıkla kucagına al canım medipol de Dr kiadı nedir memnunmusunuz

Saglıkla kucagına al canım medipol de Dr kiadı nedir memnunmusunuz
Amin cümlemiz canım 🌸Doktorum oradan ayrılmış çok üzülmüştüm ta gitmiş ataşehire, sümeyye betül gül diye bi doktor şimdilik iyi gidiyor doğum sonrası çok ilgili oldukları için başka hastane arayışına girmek istemedim

Amin cümlemiz canım 🌸Doktorum oradan ayrılmış çok üzülmüştüm ta gitmiş ataşehire, sümeyye betül gül diye bi doktor şimdilik iyi gidiyor doğum sonrası çok ilgili oldukları için başka hastane arayışına girmek istemedim
Anladım canım senin sezeryan doğum sanırım doğum ben normalim bir aksilik çıkmazsa çok pahalı benim Dr o yüzden ona gitmedim başka Dr ucuz değil medipol mega ucuz ama Dr hoşuma gitmedi oğlum ve kızımda esenler medipolede hiç gitmedim

Kızlar ben aşırı sinirli biri oldum. Resmen etrafıma aslan gibi kükrüyorum . İnsanlar hamileyim diye alttan alıyor ve bu da sinirimi bozuyor. Katlanma sınırım çok düştü. Yardım edin nasıl sakinlerim ben 😑 bebeğim için de üzülüyorum bu kadar sinir iyi değil.

Anladım canım senin sezeryan doğum sanırım doğum ben normalim bir aksilik çıkmazsa çok pahalı benim Dr o yüzden ona gitmedim başka Dr ucuz değil medipol mega ucuz ama Dr hoşuma gitmedi oğlum ve kızımda esenler medipolede hiç gitmedim
Megadan esenler daha ucuz canım 9 bin sezaryana diyolar şimdiki rakamı muanesi sümeyye hanım 420 tl meganın muaneleri 1000 e yakın sanırım

Kızlar ben aşırı sinirli biri oldum. Resmen etrafıma aslan gibi kükrüyorum . İnsanlar hamileyim diye alttan alıyor ve bu da sinirimi bozuyor. Katlanma sınırım çok düştü. Yardım edin nasıl sakinlerim ben 😑 bebeğim için de üzülüyorum bu kadar sinir iyi değil.
Ben de böyleyim katlanmıyorum kimseye

Kızlar vallahi imdat diye bağırcam en sonunda. Bdvlik tam yazacağım şey belki de ama yazarak azcık rahatlarım diye düşündüm. Bugün annem torunu için tulum patik ve alt açma bezi yastığı falan almış. İş yerime getirdi. Kv de uğradığında gördü almayın çocuğa bir şeyler diyip durdu. Anne dedim niye almıyoruz pardon. Düşecek belki nerden biliyosunuz dedi. Kadın hamile kaldığımdan beri düşer diye bekliyor resmen deliriyorum. :kızgın::kızgın::kızgın::kızgın:
Ay bunu okudum daha da artıyor sinirim benim kocamın anasıyla babasıda kanamam olup hastahaneye gittiğimde gelip aman ölürse ölsün gençsiniz bir daha yaparsınız demişti böyle kötü niyetli insanları anlamıyorum. Eltimden önce bizim çocuğumuzun olmasını istemiyormuş sağda solda konuşuyormuş kv böylelerini takma sakın. Çocuğumuza da babaannelik yapma hakları yok en azından benim çocuğuma yapma hakkı yok. Eşime de söyledim böyle insanlar benim evime de doğumuma da çocuğumu görmeye de gelemez eğer ki böyle durum olursa emrivaki yaparsan annemlerin orada doğum yapar kalırım annemlere gelemezler zaten diye söyledim . Eşim hala ailesini savunsada iyi insanların kuracağı cümleler değil bunlar, tavrını net koymanı ve psikolojini bebeğin için güzel tutmanı isterim ❤️

Megadan esenler daha ucuz canım 9 bin sezaryana diyolar şimdiki rakamı muanesi sümeyye hanım 420 tl meganın muaneleri 1000 e yakın sanırım
Benim medicalpark bahçelievlerde doğum yaptım 22 ay önce 7 bindi muayene 550 idi şimdi 1000 miş medipol mega ucuzdu ama Dr ları 12 haftadan sonra sinirimi bozdu birde doğum sezeryan direk kaçırdılar beni şimdi tem bir chilinc gidiyorum muayene 700 dogumu ne kadardır Allah bilir ben muayene olduğum Dr doğurmak isterim senin gittiğin hastanede sezeryan harıç Dr doğuma geliyormuş mu onu sorarmısın gittiğinde senin Dr geçebilirim ☺

Bugün eltime sinirlendim herkesin için de kayınvalidemin evinde vurdum kapıyı çıktım ilk defa . Tamam sinir olmam normaldi ama bu kadar değil 😑😑
Biz allahtan baska sehirde yasıyoruz ama bazen telefonla bile sinirlerimi altust etmeyi basarabiliyorlar en iyisi seviyeli olmak bence. Bu donemde hormonlardan dolayı elimizde olmadan yasıyoruz bu patlamaları. Ben de uzuluyorum bebegime yansıyor diye :KK43:

X