2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269

Eklentiler

• 7E9B4724-ECB8-4BB2-9A76-6B52E77CB756.jpeg
    117,6 KB · Görüntüleme: 106
  • 49C182C6-4E6E-4BE1-9940-70859625ABDF.png
    391,4 KB · Görüntüleme: 120
Benim annem 38 yaşında kardeşimi doğurdu ona da yaşından ve kilosundan sanırım bu çocuk down sendromlu dediler ama 4,250 gram sağlıklı bir bebişimiz oldu şimdi sapasağlam yani testlerin yanılma payı oluyor , tabi doğru çıktığıda.. bende ikili test ve ayrıntılı ultrason yaptıracağım zaten gen testleri çok pahalı bir doğum parası da oraya veremeyeceğim sağlıklı bebişler alalım kucağımıza inşallah diğer türlüsü bebişe de bize de zor. Ben çok evhamlı bir insanım aslında ama bana bir sakinlik geldi valla çok şükür iyi ki geldi

2. de ısrar kıyamet 39+2 a kadar durmuştuk doktorumla beraber çalışmıştık daha önce hergün kontrole gelerek durdurmuştu yine öyle olur diye umut ediyorum
Ya bende durduracaktım ama benım bayrama denk geldi bayram tatilinden korktum arefeden bir gün önce aldı

Kızlar ikili testte şimdilik çıkan değerler bunlar. Devamı da çıkacaktır sanırım değerler nasıl. Ense kalınlığı 1.68 çıktı

Eklentiler

• 9DDDB0E5-D103-4B38-824F-7D6143420DFB.jpeg
    20,3 KB · Görüntüleme: 130
Aynen daha çıkmadı şimdilik çıkan bunlar bu değerlerde normal mi diye sormak istedim
ya dün bende de böyle sayılar vardı normal mi anormal mi derken kafayı yedim. yaş ense kalınlığı burun kemiği varlığı vs ile değeri düzenliyorlar ona göre bir şey çıkıyor sonra. bu değerlere takılma o yüzden. pap değerimiz yakın ama free olan benim daha yüksek mesela. ama MoM değerim 1.05 free nin. papında 1,46 olmuş değerler düzenlenince.

Ya bende durduracaktım ama benım bayrama denk geldi bayram tatilinden korktum arefeden bir gün önce aldı
en iyisini yapmışsın bayram tatilleri çok sıkıntılı imkan olduğu sürece durmak en iyisi tabi ki ama en ufak bi sıkıntı çıkma ihtimali bile varsa doktor ne derse yapmak lazım

Kızlar vallahi imdat diye bağırcam en sonunda. Bdvlik tam yazacağım şey belki de ama yazarak azcık rahatlarım diye düşündüm. Bugün annem torunu için tulum patik ve alt açma bezi yastığı falan almış. İş yerime getirdi. Kv de uğradığında gördü almayın çocuğa bir şeyler diyip durdu. Anne dedim niye almıyoruz pardon. Düşecek belki nerden biliyosunuz dedi. Kadın hamile kaldığımdan beri düşer diye bekliyor resmen deliriyorum.

Olumsuz insanları kim olursa olsun çevrenizden uzaklaştırın. Görüşmemeye çalışın bu süreçte. En nefret ettiğim şeydir ortada hiçbir şey yokken olumsuz negatif konuşmak. Kötünün enerjisi daha yüksektir o yüzden çabuk olur. Siz moralinizi sakın bozmayın

Hamile kaldığımı öğrendiği ilk günden beri düşer diye bekliyor 3 ay oldu hala bekliyor anlamıyorum kadını. Eşime de bi şey demiyorum kavga eder diye ama şiştim ben gerçekten sinirden Zaten çok muhatap olmuyorum kendisiyle ama bela buluyor vallahi.

Kızlar ikili testte şimdilik çıkan değerler bunlar. Devamı da çıkacaktır sanırım değerler nasıl. Ense kalınlığı 1.68 çıktı
Sana free beta değerine göre tahmin yapacağım şimdi . Bak bu da baya doğru çıkıyormuş araştır. Bu değer 50 ve üzeri olursa kız 50 altında kalırsa erkek deniliyor

Umursamayın kafaya da takmayın. Zaten amacı sizi üzmek. Amacına ulaştırmayın. Benim çevremde de var ama ben görüşmüyorum bişey dedikleri zamanda tersliyorum susuyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…