2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Yaaa kızlar eşimin arkadaşı mamajoo da İK’cı bugün ilk hediyesini getirdi 🫠 sağolsun çok mutlu etti beni, size de göstermek isterim♥️ gece parlayanlardan yeni çıkarmışlar🥲

Eklentiler

• 3B78DF61-B3E8-4D76-B1D2-AD108E127C0D.jpeg
    3B78DF61-B3E8-4D76-B1D2-AD108E127C0D.jpeg
    114,2 KB · Görüntüleme: 88
Midesi bulananlar ve yemekten tiksinenler akşam yemeklerinde ne yiyorsunuz? Makarna tost patates dışında bi seçeneğim yok resmen haftalardır, varsa mide bulandırmayan yemek önerileriniz alırım 😭

Midesi bulananlar ve yemekten tiksinenler akşam yemeklerinde ne yiyorsunuz? Makarna tost patates dışında bi seçeneğim yok resmen haftalardır, varsa mide bulandırmayan yemek önerileriniz alırım 😭
Olabildiğince az yağ kullanmak bi tık bulantının önüne geçer🥲 haşlanmış patates de demeyebilirsin

kızlar size sormak istyorum aşırı derecede mide şişkinlğim ve kusma öğürme çoğunlukla mide rahatlatmak için ne önerirsiniz doktor mide şurubu yazdı ama hiç etki göstermiyor midem balon gibi şiş 10haftalık olduk yardımcı olursanız sevinirim
Maden suyu ya da sakız çiğneyebilirsiniz bana iyi geliyor sakız

Merhaba arkadaşlar. Biz de 8+4 üz. Geçen hafta kalp atışını duyduk çok şükür. Mide bulantı hissi, sürekli açlık haki ve ekşi yeme isteği halam devam ediyor. Bugün ilk defa sırtının yan taraflarında nefesimi kesecek bir ağrı girdi birkaç dakikalığına. Bu haftalarda amansız sırt ağrısı çeken var mı?

Kizlar ben de aranizdan ayriliyorum.tahmin ettigim gibi buyuk ihmalkarliklar sonucu bebegimin kalp atisinj alamadim.doktor dusuk yapmam icin ilac verdi……sizler yavrularinizi saglikla kollariniza alin a🤲🏻kendinize cok iyi bakin…
Çok geçmiş olsun..Umarım yine en kısa zamanda sağlıklı bi şekilde bebeğinize kavuşursunuz

Selam kızlar,p.tesi günü 7+3 de kalp atışlarını duydum çok şükür 🙏🤗 3.sezaryanım olduğu için Kasımda doğum hayırlısıyla.. cinsiyet tahmini yapabilecek olan var mı karından bakıldı🥰

Eklentiler

• 16825311465577250882047754509912.jpg
    16825311465577250882047754509912.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 68
Kızlar bu ikili test nasıl oluyor? Kan veriyoruz sonrasında kendi doktorumuz ultrasonda burun ve ense kalınlığını mı ölçüyorlar yoksa farklı bir doktora mı gitmek gerekiyor

Kizlar ben de aranizdan ayriliyorum.tahmin ettigim gibi buyuk ihmalkarliklar sonucu bebegimin kalp atisinj alamadim.doktor dusuk yapmam icin ilac verdi……sizler yavrularinizi saglikla kollariniza alin a🤲🏻kendinize cok iyi bakin…
Çok üzüldüm gerçekten elinden geleni yaptın ama insanın kendini anlatamaması çaresizlik çok kötü bişey umarım birdaha böyle bişey yaşamazsınn🙏🏾

Ne desek boş .. Ne dıyecegımıde bılmıyorum . Çok üzgünüm 😒

Kizlar saclarimda inanilmaz dokulme var dustan cikinca öbek öbek sac dokuluyor. Gun icinde kedi tuyu gibi kiyafetlerim sac oluyor sizde varmi boyle bisey 11. Haftadayim

Son düzenleme:
Çok üzüldüm. Sen çok uğraştın çok çabaladın. Umarım en kısa sürede sağlıkla bebeğini kucağına alırsın. 🙏 bir kızın vardı sanırım, bol bol sarıl ona.

X