2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Selam kızlar,
Bayramda giremedim, geçmiş bayramınızı enişten dileklerimle kutlarım 🤣🤣

Nasılsınız, okuyamadım yazılanları umarım guzel haberlerle taşmıştır burası😊

Bizde bugun 7+3 olduk, dünde doktora gittik ve sonunda annesi miniğini gördü😍 kese de kalp atısı da görüldü çok şükür 😄
Bizde ekleyelim minik düğmemi💕 belkı tahmın yapan teyzelerimiz bizede yaparlar😊
Canım şuan ramziye göre kız görünüyor ama 10-11 haftalarda yine tahmin yaparız😂

Başıma bir şey gelmeyecekse söyleyeyim. Ben kaynanamla kontrole gidemezdim😅 bana çok alakasız geliyor. Benimki de yakın zamanda buradaydı ( farklı şehirlerdeyiz normalde) açıkça söyledim ben.
Ben de kalabalık gitmek istemiyorum genel olarak çünkü rahat edemem soracağım özel birşey olabilir soramam vs. Bence ben önden giireyim. Doktoruma da muayenenin sonuna doğru annemlerde içeri girebilir mi diye izin isteyeyim sonuna doğru gelsinler iki dk tmm😂

Ben de kalabalık gitmek istemiyorum genel olarak çünkü rahat edemem soracağım özel birşey olabilir soramam vs. Bence ben önden giireyim. Doktoruma da muayenenin sonuna doğru annemlerde içeri girebilir mi diye izin isteyeyim sonuna doğru gelsinler iki dk tmm😂
Ben oğlumda kendim kayinvalidemi istedim bundada çağırdım ama kendi annemle gidicem bu sefer 🥰 onlarida anlamak lazım aslında bizden daha hevesli oluyolar 💕

Benim doktorum muayeneye eşle gelinmelidir demişti bir kere. O yüzden ben kendi annemle bile gitmedim 😅 önden gidip sormak annelerin sonradan gelmesi çok mantıklı geldi bana da. Hem doktorundan izin almış olursun, gerçi alışkındır onlar kim bilir neler görüyorlar 😅

Ben oğlumda kendim kayinvalidemi istedim bundada çağırdım ama kendi annemle gidicem bu sefer 🥰 onlarida anlamak lazım aslında bizden daha hevesli oluyolar 💕
Tabi canım heves etmeleri de beni mutlu etti zaten. Ki kayınvalidemin 4. Torunu olacak 🤭 annemin de 2. Torunu. Çok sık değil tabi ki bir de 2. Triemsterin sonunda götürürüm 🫠😂

Benim doktorum muayeneye eşle gelinmelidir demişti bir kere. O yüzden ben kendi annemle bile gitmedim 😅 önden gidip sormak annelerin sonradan gelmesi çok mantıklı geldi bana da. Hem doktorundan izin almış olursun, gerçi alışkındır onlar kim bilir neler görüyorlar 😅
Doktorun bi gözdağı vermiş zaten🤭 bence onların da muaynede kalabalık olmasından hoşlanmaması doğal karşılanabilir . Her insan bir değil çünkü. Çok soru soran olur, gereksiz konuşan anne veya kayınvalideler oluyor sjdjdjdjd sonuçta doktorun sadece seninle muhatap orda😑😂

kızlar akşam 7 den sonra şekerli şeyler yerseniz meyve dahil diğer gün mide yanması daha çok oluyor buna dikkat etmeyi deneyin farkı göreceksiniz. hatta hamilelikte akşam 9 dan sonra su dışında bir şey tüketilmemesi gerektiğini okumuştum. doğruluğunu bilmiyorum bu bilginin ama ben 9 dan sonra bir şey yemezsem diğer gün midem asla bulanmıyor ve yanmıyor.

kızlar akşam 7 den sonra şekerli şeyler yerseniz meyve dahil diğer gün mide yanması daha çok oluyor buna dikkat etmeyi deneyin farkı göreceksiniz. hatta hamilelikte akşam 9 dan sonra su dışında bir şey tüketilmemesi gerektiğini okumuştum. doğruluğunu bilmiyorum bu bilginin ama ben 9 dan sonra bir şey yemezsem diğer gün midem asla bulanmıyor ve yanmıyor.
Off benım de tam gece yatmadan önce canım herşeyi çekiyor 😅 Gerci yedıgım tostlar yemekler bitti gitti şu ara . Aldıgım kiloyuda verdım ama 9 bı hamiş için çok erken bi saat 😄

Tabi canım heves etmeleri de beni mutlu etti zaten. Ki kayınvalidemin 4. Torunu olacak 🤭 annemin de 2. Torunu. Çok sık değil tabi ki bir de 2. Triemsterin sonunda götürürüm 🫠😂
Aynen canım bi kereden bisey olmaz 🥰 onları mutlu görünce insan kendide mutlu oluyor bide şimdi baya büyümüş olurlar bebekler hareketleri filan onların zamanında bu tarz şeyler çok yoktu tabi hevesleniyolar gibi sanki 🤭🥲 benim annemin ilk torunu benim oğlum buda 2 numara olacak kayinvalidemin cok var torunu

Tamamen aradaki ilişkiye bağlı, çok sevindim sizin adınıza🥰
Evet öyle canım cinsiyet için gelirmisin dedim siz isterseniz gelirim dedi illada geleyim diye tuttursa bende istemem sanırım 🤣 bizim aramızdaki ilişki ne çok sıkı ne de çok uzak sınırlarımız var diyelim birbirmize karşı

Kızlar selam bugün idrar testi verdim idrarda protein pozitif çıkmış bu konuda bilgisi olan var mı ?
Gebelik şekerinize dikkat edin bende de pozitif çıkmıştı tabi ilerleyen haftalarda da gebelik şekerim çıkmıştı sonra diyetisyenle devam etmiştim gebeliğe.başka ne için çıkar bilemyorum tabi🤲🏻

😂😂😂 tabi ki görevimiz , erkek gibi
Rica etsem Banada tahmin yaparmisinz? Cuma ciniyyetini oyrenmeye gideceyiz. Ama merak ediyorum karindan ultrason 9+2
Screenshot_20230418-215020_Chrome.jpg

Kızlar merhaba 9+3 haftadayim, sabah akşam progestan hap içiyorum. Krem renkli, bazen açık sarı bazen koyu sarı hatta kahveye yakın akıntım oluyor. Enfeksiyon baktırdım çıkmadı. Progestan yapıyor diye düşünüyorum. 6 Haftalıkken kanamam olmuştu. Şimdi bu akıntı korkutuyor beni. Böyle bir durum yaşayan var mı?

Son düzenleme:
Kızlar merhaba 9+3 haftadayim, sabah akşam progestan hap içiyorum. Krem renkli, bazen açık sarı bazen koyu sarı hatta kahveye yakın akıntım oluyor. Enfeksiyon baktırdım çıkmadı. Progestan yapıyor diye düşünüyorum. 6 Haftalıkken kanamam olmuştu. Şimdi bu akıntı korkutuyor beni. Böyle bir durum yaşayan var mı?
Protestan yapıyor cnm bende kullanıyorum aynı şekilde. Sen idrar yolu enfeksiyonuna dikkat et o olmadığı sürece gebelikte akıntı bitmiyormuş zaten doktorumun söylediği.. rengi farklı olmadığı sürece telaşlanma dedi

Çok teşekkür ederim canım
Protestan yapıyor cnm bende kullanıyorum aynı şekilde. Sen idrar yolu enfeksiyonuna dikkat et o olmadığı sürece gebelikte akıntı bitmiyormuş zaten doktorumun söylediği.. rengi farklı olmadığı sürece telaşlanma dedi
İçim rahatladı. İnsan en ufak şeylerden tedirgin oluyor işte.

X