2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kızlar uygulamada 4+1 görünüyorum. 27 Marta randevu aldım sizce keseyi görebilir miyim o tarihte? Kalp atışı ne zaman duyulur sizce?
canım her hastanedeki makina farklı sanırım ondan da kaynaklı olabilir. bazısı kesesini çok geç görmüş ama benim 3 hafta 3 günlük ya da 5 günlüktü. heyecandan günleri sapıttım şu an. nokta kadar kese karnımdan göründü ama şans eseri. ama hala kesinlik yok yani bu kese gibi duruyor büyüyecek mi bakacağız dedi doktor. kalp atışı hakkında henüz bir bilgim yok benimde.

Hmm o zaman garanti 6. Haftada gideyim ben

Kızlar çok mutsuzum nolur yardim edin
6 Mart 13
8 mart 43
10 mart 48 çıkmış betam beynimden aşağı hissetmiyorum suan

Kızlar çok mutsuzum nolur yardim edin
6 Mart 13
8 mart 43
10 mart 48 çıkmış betam beynimden aşağı hissetmiyorum suan
canım her şey Allahtan diyeceksin. ona sığınacaksın. biz ne desek boş. doktora gittin mi?

yine de git bence daha çok yeni olduğu için yorum yapamıyorum. normalde yüzde60 artması lazım ama senin değerlerin daha çok yeni. nasıl yorum yapılır bilmiyorum. sürekli aynı yerde mi ölçtürdün?

yine de git bence daha çok yeni olduğu için yorum yapamıyorum. normalde yüzde60 artması lazım ama senin değerlerin daha çok yeni. nasıl yorum yapılır bilmiyorum. sürekli aynı yerde mi ölçtürdün?

Evet canım aynı yerde 4 te cikim de gidim çok uzgunumn

Evet canım aynı yerde 4 te cikim de gidim çok uzgunumn
nolur üzülme bak dediğim gibi çok yeni tahlilin. kendini bu süreçte yıpratmamalısın. bence bir kaç gün sonra tekrar yaptırıp doktora gitmelisin ben senin yerinde olsam öyle yapardım.

Ya hafif pembe lekelenme akıntı var normal bişey mi acaba
Bak cnm bir kac dkk sonra devam ediyor ise bence hemen dr a git ve progestan verir zten direk dusuk önleyici ve tutunmayı daha sağlıyor. Yerlesme olablrmi acaba bn adet gunlerime dogru yasadm bole sulumsu pembe bir akintiydi dedm adet oldm kesin.5 dkk sonra gecti. Siz bir takip edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…