2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Bak cnm bir kac dkk sonra devam ediyor ise bence hemen dr a git ve progestan verir zten direk dusuk önleyici ve tutunmayı daha sağlıyor. Yerlesme olablrmi acaba bn adet gunlerime dogru yasadm bole sulumsu pembe bir akintiydi dedm adet oldm kesin.5 dkk sonra gecti. Siz bir takip edin
Sadce azck fazla değil yinede korkuyorum bende iki defa kimyasal gebelik geçirdim tekrar geçirmek istemiyorm gdcm devam ederse gdcm doktora

Evet canım aynı yerde 4 te cikim de gidim çok uzgunumn
Cnm baska hastanede bidaha verin bence emin olmak icin. İnsaallah bu deger yanlıştır. Rabbim saglikla nasip etsin ama düşüksede sagliksiz gebelikmis bnm 5 aylik erken dogm ve 2 aylik dusuk vr hepsi ayri aci tbiki . Rabbim beni ve kimseyi evlat ile sinamasin cok zor

Sadce azck fazla değil yinede korkuyorum bende iki defa kimyasal gebelik geçirdim tekrar geçirmek istemiyorm gdcm devam ederse gdcm doktora
Yani Allah korusun kinyasal oksa smdiye kdr deger duserdi herlde. Ne kanamalar gecirenlrr vr bicbirsy olmamış. Dur bakalm sen bir takip et cnm eger yine gorursen sen bir git bazn igne vuruolr bazen ilac veriolr. Siz kan pihtilasma testinizi uaptirmismiydiniz ?

Yani Allah korusun kinyasal oksa smdiye kdr deger duserdi herlde. Ne kanamalar gecirenlrr vr bicbirsy olmamış. Dur bakalm sen bir takip et cnm eger yine gorursen sen bir git bazn igne vuruolr bazen ilac veriolr. Siz kan pihtilasma testinizi uaptirmismiydiniz ?
Gidip o ilacı eczaneden alsam olmaz mı yok hiç test falan yapmadm

Kızlar çok mutsuzum nolur yardim edin
6 Mart 13
8 mart 43
10 mart 48 çıkmış betam beynimden aşağı hissetmiyorum suan

Canım, ne söylenebilir bilemiyorum 😔 Senin için dua ediyorum 🤲🏻 Allah yardımcın olsun 🤲🏻🤍😔

Ya hafif pembe lekelenme akıntı var normal bişey mi acaba:KK43:
Ben pazartesi ilk kontrole gittiğimde doktor lekelenme olursa hemen gel demişti, bir gün sonra da kanamam oldu. İlaç başlandı.
İhmal etme canım, hemen git 🌸

Canım, ne söylenebilir bilemiyorum 😔 Senin için dua ediyorum 🤲🏻 Allah yardımcın olsun 🤲🏻🤍😔

Ben pazartesi ilk kontrole gittiğimde doktor lekelenme olursa hemen gel demişti, bir gün sonra da kanamam oldu. İlaç başlandı.
İhmal etme canım, hemen git 🌸
Tamam canım gdcm

Âmin canım 🤲🏻 Allah şifa versin, bir an önce normale döneriz inşallah 🤲🏻🤍

Hayırlı olsun, hoş geldin 🌹Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻🤍🥰

Hepimiz aynı gibiyiz sanki 😇 Birileriyle paylaşıp, rahatlama ihtiyacı gebelik psikolojisi olabilir mi acaba 🥰 İlk olunca insan onu bile bilemiyor 🙂

Hayırlı olsun canım. 24 Şubata yakın günlerde çatlaman olmuş demek ki ☺️ Burdaki deneyimli anneler bir şeyler yazacaktır muhakkak ama süreç sağlıklı ilerliyorsa değerlere takılmamak en iyisi 🌸 Allah sağlıkla büyütsün bebeğini 🤲🏻🤍
Amin canım

Gidip o ilacı eczaneden alsam olmaz mı yok hiç test falan yapmadm
Yok cnm doktora gozukmelisin kontrol ederse ii olr nerden gelior vs bakar hem belki igne verir belki hap verecek. Yni ole kafana gore hap almak dogru değil. Devam edior ise gitmeni tavsiye ederm vakit kaybetmeden

Pik 17 subat civari olan varmi kac haftaliksiniz. Bnm pco varda oyuzden net degil ona gore ortalama bir hafta kendime tahmn edeym bari

Hanımlar merhaba ,
5 mart(bat 2 gün öncesi ) bhcg 248
7 mart ( bat) bhcg 707
9 mart bhcg 1233
Dün aşırı kasık ağrısıyla doktora gittim sata göre 4+3 gebelik var artış güzel dedi vajinalda görebiliriz bakalım dedi ama görülmedi rahim güzel kalınlaşmış gebelik kistin oluşmuş dedi . Çevrenizde ya da ilk gebeliklerinizde gebelik kisti denilen durum oldu mu beni çok fazlasıyla ürküttü keseyi görürüz diyip görememesi de tedirgin etti

Kızlar hiç belirtileriniz oluyor mu? 5+4 haftalık görünüyorum ama hala hiç belirtim yok. Endişe ediyorum acaba iyi mi diye? Normal mi ? 🥲🥹
Benim de aşırı yorgunluk dışında başka bir belirtim yok. Yorgunluk uyku hali ve bacak ağrısı var şiddetli. Bunlar dışında ne göğüs hassasiyeti ne başka bir şey. Herşey yolundadır. İçimizi ferah tutalım 🥰

Kızlar ben ikinci kanı vermedim ilk kanı pazartesi verdim bitek o haftaya randevu alıcam ama acaba versem mi tekrar 🤔

Hanımlar merhaba ,
5 mart(bat 2 gün öncesi ) bhcg 248
7 mart ( bat) bhcg 707
9 mart bhcg 1233
Dün aşırı kasık ağrısıyla doktora gittim sata göre 4+3 gebelik var artış güzel dedi vajinalda görebiliriz bakalım dedi ama görülmedi rahim güzel kalınlaşmış gebelik kistin oluşmuş dedi . Çevrenizde ya da ilk gebeliklerinizde gebelik kisti denilen durum oldu mu beni çok fazlasıyla ürküttü keseyi görürüz diyip görememesi de tedirgin etti
Merhaba cnm evet gebelik kisti bende gecen hanileligimde de vardi bunda da var. Bazen o kist olablior dedi dr um onemsiz demisti sonraki haftlrda kayboldu zten. Suandada var baska dr a gittim o da onemsiz dedi duvar kalinlasmis 3000 olunca betan gel dedi sizde dun 1200 diyelim yarin 2400 pazartrsi gidin insallah görülür yuksek ihtimal. Rahim duvar kalinliginiz kacti soledimi size ?

Kızlar ben ikinci kanı vermedim ilk kanı pazartesi verdim bitek o haftaya randevu alıcam ama acaba versem mi tekrar 🤔
Yani iciniz rahat ediorsa vermeyin dicem ama genelde bna ger dr ikinci testi ver dedi beta artisina bakalm sonra bekle dedi
Bunun sebebi aslinda gebelik normalmi ilerliyor bir ipucu almak ozellikle kucuk degerler birkac kez daha vermeli. Hem insanin icide rahatliyor.

Merhaba cnm evet gebelik kisti bende gecen hanileligimde de vardi bunda da var. Bazen o kist olablior dedi dr um onemsiz demisti sonraki haftlrda kayboldu zten. Suandada var baska dr a gittim o da onemsiz dedi duvar kalinlasmis 3000 olunca betan gel dedi sizde dun 1200 diyelim yarin 2400 pazartrsi gidin insallah görülür yuksek ihtimal. Rahim duvar kalinliginiz kacti soledimi size ?
Yok hiç söylemedi ben aşırı ağrıyla gittiğim için vajinal baktı çok zayıfsın yağ oranın az keseyi görürüz diyip alttan baktı 2 cümle söyledi zaten salı günü gel dedi başka bilgi vermedi vermeyince ben ne düşüneceğimi şaşırdım

X